Augustasr

Xbox žaidimas iš dalių

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, parsisiunčiau iš xbox pirate svetainės Angry Birdsus ir jie iš 39 dalių. Kaip man jas sujungt kad galėčiau normaliai kaip ir iš kitų žaidimų paimti iso failą ir paverst į GOD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Speju,kad parsisiuntei zaidima suskaldyta su archyvavimo programa,tad tau reikia tuos failus "atspausti",tad pasinaudoji winrar ar kokia 7zip programele,viska isiextractini ir pamatysi ta iso faila...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ta prasme as zaidima parsisiunciau ne viena archyva kuriame daug zaidimo daliu, o tas visas dalis atskirai, na bandau visas isektraktinti ir man meta klaidas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ta prasme as zaidima parsisiunciau ne viena archyva kuriame daug zaidimo daliu, o tas visas dalis atskirai, na bandau visas isektraktinti ir man meta klaidas..

 

Tai tu ne visas, o kurią nors vieną bandyk extraxtint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ta prasme as zaidima parsisiunciau ne viena archyva kuriame daug zaidimo daliu, o tas visas dalis atskirai, na bandau visas isektraktinti ir man meta klaidas..

 

Vieną bet kurį,geriausia ant pirmo spaudi dešinį pelės mygtuką ir extract here...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.