narkase

Būkit atsargūs nuo apgavikų!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki! Seniai čia ir besireiškiau, bet va šiandien papasakosiu nutikimą, kuris atsitiko dar balandžio mėnesį, kai teko susidurti su aferistu, nors to tada net neišsivaizdavau, gerai, kad man viskas baigėsi gerai. Prašau visa istorija: http://www.playmanija.lt/forumas/blogas/21/i277-bukit-atsargus-nuo-apgaviku/ .Paskaitykite, čia nerašiau visko, nes kažkaip pagalvojau, kad tikrai per didelės apimties turinys į paprastą temą rašyt, todėl sukūriau blogo įrašą.

Jei kas turės kantrybės ir smalsumo viską perskaityt ir kažkas bus neaišku, mielai atsakysiu į iškilusius klausimus, kad mažiau sukčių būtų ant to mūsų krašto :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perskaiciau, gana ydomei, esme buvo tokia kad arnui xboxa nupirko kitas zmogus :) kuris turejo jy pirkti is arno, ale tipo perku parduodu, tu gavai pinigus is kito zmogaus, arnas gavo xboxa uz dyka, o tas X liko -300litu backoje, ydomu ka tas arnas tam X turejo priburti kad jis patiketu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, kad pasidalinai :) o, kaip prokurorai irode, kad tu esi apgavikas? Zmogaus pareiskimas ir pervesti pinigai kaip irodymas? Tu, juk nerasei apgautajam, nei sms, nei per skyre ar panasiai. Iseina taip, kad pervedi bet kam pinigus, parasai pareiskima ir ji nuteisia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Madley- patikslinsiu biški tavę. Supratau taip, kad Arnas pardavinėjo xboxą (kurio tikriausiai net nebuvo) už 300lt, tas X nusižiūrėjo pirkt iš jo tą boxą, o tuo pačiu metu tarės Arnas su manim, kad perka iš manęs mano xboxą. Duoda mano duomenis X, o tas perveda man pinigus tikėdamasis gauti tą xboxą, kurį pardavinėjo Arnas, tikriausiai net nežinodamas su kuo tarias, galvodamas, kad tai aš Audrius pardavinėju tą boxą.

mk7 - Prokuroras bandė įrodyti, kad aš apgavikas būtent taip, kaip tu ir sakai, tas X parašė pareiškimą, nes galvojo, kad su manim tarias iš viso. O ne esmė, kad tarės su Arnu.

Tai vat ir BŪTENT, kad aš su tuo X iš viso nesu bendravęs, o pagal Lietuvos sistemą taip išeina, jei nemoki apsigint, tai ir būčiau likęs su apgaviko statusu.

 

Eimi - Paskaityk visą įstoriją ir suprasi, kad kitą žmogų apgavo ir per plauką aš nelikau apgavikas, koks nesu.. Tikrai nelinkiu tau pačiam to patirt :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Madley- patikslinsiu biški tavę. Supratau taip, kad Arnas pardavinėjo xboxą (kurio tikriausiai net nebuvo) už 300lt, tas X nusižiūrėjo pirkt iš jo tą boxą, o tuo pačiu metu tarės Arnas su manim, kad perka iš manęs mano xboxą. Duoda mano duomenis X, o tas perveda man pinigus tikėdamasis gauti tą xboxą, kurį pardavinėjo Arnas, tikriausiai net nežinodamas su kuo tarias, galvodamas, kad tai aš Audrius pardavinėju tą boxą.

mk7 - Prokuroras bandė įrodyti, kad aš apgavikas būtent taip, kaip tu ir sakai, tas X parašė pareiškimą, nes galvojo, kad su manim tarias iš viso. O ne esmė, kad tarės su Arnu.

Tai vat ir BŪTENT, kad aš su tuo X iš viso nesu bendravęs, o pagal Lietuvos sistemą taip išeina, jei nemoki apsigint, tai ir būčiau likęs su apgaviko statusu.

 

Eimi - Paskaityk visą įstoriją ir suprasi, kad kitą žmogų apgavo ir per plauką aš nelikau apgavikas, koks nesu.. Tikrai nelinkiu tau pačiam to patirt :thumbsup4:

 

Skaiciau visa istorija ir as apie tave nieko nesakau, tiesiog parasiau gida kaip gauti daug rep :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciau visa istorija ir as apie tave nieko nesakau, tiesiog parasiau gida kaip gauti daug rep :D

 

Jei tau tik rep galvoje, tai pats laikas uzaugt butu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tau tik rep galvoje, tai pats laikas uzaugt butu :)

 

Ne į temą

Man visiskai pom tas rep. :)

Ir baigiam offtopic.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.