HDLighT

Mano youtube kanalas

Rekomenduojami pranešimai

Taigi sveiki playmanija.LT lankytojai , noriu pareklamuot savo Youtubes kanala, kuriam kuriu Veiksmo zaidimus vieni is ju, resident evil operation raccoon city ir tuoj uz keliu dienu pradesiu kelt "Sleeping Dogs", tai pogi po nauju metu pasikeisiu kompa ir zaisiu per pc naujausius zaidus.... Tad jeigu patiks - prenumeruokite!!! :)

 

 

Mano kanalas: http://www.youtube.com/user/HDLighT100?feature=mhee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neidmomiai ziurisi tie tavo video igarsinimo nera ir seip nepasakyciau kad tavo reputacija yra gera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neidmomiai ziurisi tie tavo video igarsinimo nera ir seip nepasakyciau kad tavo reputacija yra gera.

 

Na nevisad įgarsinimas būtinas, bent jau man kartais norisi ir be jokių balsų pasižiūrėti gameplay, bet nelabai sudomino Tavo kanalas. Vis dėl to padaryk ir su įgarsinimu video, nes daug kam tai labiau patinka. Sėkmės :thumbsup4: Aišku kokybė nelabai traukia, nes kai gali visi rinktis, aišku ims HD žiūrėti. O su kuo filmuoji Gameplay? Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per xboxa ar per pc losi? nes kiek zinau niekas lietuvoj nekuria per x360 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per xboxa ar per pc losi? nes kiek zinau niekas lietuvoj nekuria per x360 :D

 

Man rodos per Xbox 360, nes Forza Horizon žaidė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur tu tą channel reklamavai kad kažkokie užseniečiai komentarus nesamoningus rašinėja nors net nesupranta kas ten per video :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nevisad įgarsinimas būtinas, bent jau man kartais norisi ir be jokių balsų pasižiūrėti gameplay, bet nelabai sudomino Tavo kanalas. Vis dėl to padaryk ir su įgarsinimu video, nes daug kam tai labiau patinka. Sėkmės :thumbsup4: Aišku kokybė nelabai traukia, nes kai gali visi rinktis, aišku ims HD žiūrėti. O su kuo filmuoji Gameplay?

 

Per XBOX360 filmuoju, Roxio game capture filmuoja 480p, aisku as norejau tik seip pabandyt, bet dabar pradejau rimtai filmuot, aisku veliau pradesiu igarsinti, kai gausiu nauja pc, nes dabar jau vos pavelka zaidus... Tad po nauju jau turesiu nauja PC ir pradesiu filmuot HD ir igarsinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per xboxa ar per pc losi? nes kiek zinau niekas lietuvoj nekuria per x360 :D

 

Ne į temą

Turim HDPVR'us bet kolkas dar nieko nefilmuojam :)
Redagavo martynukazzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.