Jenkis

Mercenaries

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Norėtumet sudalyvauti kare? pavairuoti tanką? sraigtasparnį? Mercenaries kaip tik jums! "LucasArts" ir "Pandemic Studios" sukūrė šį žaidimą 2005 metais bet jis iki pat šiandienos yra populiarus. Žaidimas kažkiek primenantis GTA tik veiksmas vyksta kare.Netolimoje ateityje kažkur šiaurės Korejoje. Mercenaries leis ne tik Paskraidyt su Lėktuvais , Sraigtasparniais pasivažinet su mašinom ir t.t. bet leis naudoti masinio naikinimo ginklus! tokius kaip A. Bombas , galėsite pasikviesti pagalbon kolegas su "ratais".... Šis "grajus" patiks tiems kurie mėgsta dideles pjautynes , daug daug veiksmo.... na vietomis persistengta su psichika ... bet žaidimas vistiek išlieka geram stovy... tiesa garso efektai nėra patys tobuliausi.... bet klausytis galima ;) Vos nepamiršau ... Mercenaries jūs galėsite nusipirkti įvairiausios amunicijos , mašinų , sunkiosios artilerijos visa tai bus numesta tiesiai jums į rankas iš krovininio lėktuvo ;)

 

Video:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o lialia..... o as tikejaus kad grafika bus lievesne ir del to nesisisunciau , tiesa third person nepriesirdies , bet reikes ismegint si zaidima.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man pabodo ta pacia diena ir daugiau jo nezaidziau,gal per daug turiu tu zaidimu jau tiesiog,va psp tai geras dalykas,niekaip nekaitaliosi jau zaidimu belekiek,pora persirasiai ir zaidi,ir fainai visai kai nera daugybes tu zaidimu,nes ps2 tai kazkaip jau nevertini zaidimu kai nieko neperki

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wo wisai nieko toksi geimas :D

ale ar yra pirkimuose tokis ir kiek kainoja???(pas man PS2 neoperuotas dar :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a kas is to kad praoperuosiu :D

nes i diena tik po kokia walanda teturiu palosimam

wa kol i LT atkeliaus PS3, tai gal ir GT4 praeisiu iki galo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JOnis, o pastave GT4 PAL versija? as turiu ntsc bet pas mane ant lcd neveikia... kazkaip reiktu gaut pal.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas zaidimas bent jau man gal net ir geresnis uz antra daly,bet tiksliau sakant abi panasios greit atsibosta toks saudymas galetu but pirmo asmens va tada tai p* butu pasaudyt.Zjbs buvo su masinom malunsparniais tankais pasidraskyt :mml: Misijos bent jau man pirmos dalies sunkesnes bet su cytais lengvesniu nebera :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net 1misijos neperejau :D kazkaip nlb patiko :D Gal kada nors pereisiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.