CesDovydas

X-Box 360 tekstūros

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, pas mane žaidimuose tekstūrų kokybė kaip būtų žaidžiama su pc ant low grafikos. Pavyzdžiui, žaidžiant Assassin's Creed 3 šašėliai net nepanašūs į šešėlius, mažesni objektai neįžiūrimi, o tolimesnis vaizdas taip pat atsiradinėja tik praėjus kiek laiko. Žaidžiu su HDMI laidu ant Samsung LED televizoriaus, 37" įstrižainės , konsolė JTAG/RGH, žaidžiu iš išorinio HDD, nustatymuose bandžiau 1080p , 1080i ir 720p rezoliucijas, visur tas pats. Gal žinote kaip būtų galima išspresti šią problemą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, pas mane žaidimuose tekstūrų kokybė kaip būtų žaidžiama su pc ant low grafikos. Pavyzdžiui, žaidžiant Assassin's Creed 3 šašėliai net nepanašūs į šešėlius, mažesni objektai neįžiūrimi, o tolimesnis vaizdas taip pat atsiradinėja tik praėjus kiek laiko. Žaidžiu su HDMI laidu ant Samsung LED televizoriaus, 37" įstrižainės , konsolė JTAG/RGH, žaidžiu iš išorinio HDD, nustatymuose bandžiau 1080p , 1080i ir 720p rezoliucijas, visur tas pats. Gal žinote kaip būtų galima išspresti šią problemą?

 

Galbūt lėtokas hdd ,tai ir loadina ilgiau , bet šeip xbox 360 2005 metais išėjas ,tai labai stebuklų nesitikėk :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nezinau, man assasinas visai gerai atrodo

 

Cia PS3 ir Xbox360 palyginimas

 

 

Apie AC3 kalbėjo, o ne Revelations :) (nežinau kodėl, bet AC3 grafikos atžvilgiu tai tikrai sudirbo ant x360 lyginant su senesnėmis dalimis). Ir viskas ką išvardino tiesiog taip ir yra x360 versijoj ir nieko čia nepadarysi. Objektai atsiranda "iš oro" ir t.t. Tik neatkreipiau dėmesio kaip vaizdas tolumoje esantis pas mane, ar atsiranda iškart, ar reikia palaukt

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimo visiskai nauja engine,todel yra kaip yra jau . matyt nelabai sugebejo X versijos optimizuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, x360 versija, ypač su šešėliais nepasakyčiau kad atrodo gražiai. ubisoft kol kas nieko nesako, bet matosi, kad spėti į tam tikrą laiką buvo svarbiau, nei išlaižyti ir optimizuoti iki galo naują variklį. šiaip žaidimas atrodo tikrai neblogai, ypač masofkės. lyginau ps3 ir xbox360 versijas - galima sakyti tas pats. tik ps3 versiją gal atrodo šiek tiek tamsesne ir šešėliai bent jau kažkiek normaliau. užtat ant masofkių ps3 versiją šiek tiek stabdo, krenta fps (bet čia gal jau mano konsolė taip daro)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.