searvydas

uzstrigo plansete

Rekomenduojami pranešimai

sveiki pastrigo mano plansete,ijungus sviecia uzrasas ANDROID ir toliau nieko nebevyksta,meginau resetinti-nieko nesidaro.reikia updatinti-neturiu jokios informacijos,net nezinau kokia yra program norint pajungti per kompiutery i plansete usb laidu.PADEKITE!!!stai mano plansetes duomenys : flytouch 8 tablet 2160p full HD, online video chat, dual point touch sensitive resistive screen

 

This is the upgrade to the flytouch 6 tablet version

 

Operating System

 

 

Android 4.0.4

 

Model

 

 

Flytouch 8

 

Screen

 

 

sensitive resistive touch screen(dual point touch)

 

Display

 

 

10.2 inch, HDMI v1.3 Full HD 2160P decoding, high-definition movie playback

 

CPU

 

 

: Allwinner A10 1.2GHz UPTO 1.5GHz

 

RAM

 

 

1GB DDRIII

 

Storage

 

 

NAND FAST FLASH,20GB

 

PCMCIA Expansion

 

 

T-FLASH(Support 32G MAX)

 

Camera

 

 

2 MEGAPIXEL

 

HDMI

 

 

Full HD 2160P

 

3G

 

 

external usb 3g modem

 

3G/3.5G (HSDPA): Support external USB 3G modem, Recommend 3G modem: HUAWEI E1750

 

 

 

 

Four way

 

Audio

 

 

Built in stereo speakers/Built in Microphone

 

Software

 

 

Youtube/Facebook/Twitter/MSN/Android market/Skype/Calculator/Google Mail/Google maps/iReader/Quick Office

 

Muti-Language supported

 

 

Czech, Danish, Dutch, English, Spanish, French, German, Greek, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Turkish, Chinese (If you need any other national languages, please contact customer service)

 

A,

 

 

li-8000mAh, 4-6 hours durability

 

Voltage required

 

 

AC, 100/240V

 

Color

 

 

Silver

 

Item Dimensions

 

 

27*17*1.5cm (W*D*H)

 

Shipping Dimensions

 

 

30cm*25*8cm (W*D*H)

 

Net Weight:

 

 

0.67kg

 

I/O Ports

 

 

2 x USB, 1 x Micro Sd Card slot, 1 x DC jack, 1 x Earphone jack, 1 x Internet Port, 1 x Mini HDMI

 

Networking / Data Link Protocol

 

 

Fast Ethernet

 

Wireless Connection

 

 

WIFI

 

Wireless Protocol

 

 

802.11 b/gn

 

Video

 

 

AVI/RM/RMVB/MKV/WMV/MOV/MP4/DAT(VCD format)/VOB(DVD format)/PMP/MPEG/MPG/FLV/ASF/TS/TP/3GP/MPG

 

Audio

 

 

FLAC/APE/WAV

 

Picture

 

 

JPG/BMP/PNG/GIF

 

Ebook

 

 

WORD/EXCEL/PPT/PDF/TXT/CHM/HTML

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mmmm. Net nezinau niekad nebuvo tokios problemos pas mane. Pabandyk google paieskot kokiu kombo mygtuku kaip pvz. ant iPhone DFU ar kaip ten, na kad perkrauna telefona/plansete.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mmmm. Net nezinau niekad nebuvo tokios problemos pas mane. Pabandyk google paieskot kokiu kombo mygtuku kaip pvz. ant iPhone DFU ar kaip ten, na kad perkrauna telefona/plansete.

 

meginau,su tai mygtukais zaist rodo atsigulusi androida,prisegu nuotraukyta.atsiprasau uz nekokybiska foto

post-18688-0-38354800-1352748322_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man užstrigo planšetė GOCLEVER, bandžiau daryti reset, bet vistiek ekrane tik mirksi užrašas ANDROID. Ką daryti?

 

Bandyk ijungti ir isjungti:>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hard reset pabadyk? Bet kiekvienam modeliui skirtingai buna :working:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo kažkas panašaus su archosu 97 tai garantiniam ir tai nieko nepadarė tai pakeitė į naują.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kažkodėl užstrigo plansete kai norejau istrinti zaidima, bet man isviso nerodo jokio paveiksliuko tik yra pilkas ekranas ir tie mygtukai apacioje sviecia. Man neleidzia nieko: nei ijungt, nei isjungt - nieko, grynai pakibo... :npoker:  :fedup: PRASAU PADEKIT!!!  :help: :help:  :help:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padaryk restarta daryt, reik tinkamas knopkes laikyti ir padaro restarta, bet ant kiekvienu modeliu skirtingai būna tas pats ir ant telefonu
Nors aš bandęs tik ant telefono, kai ir nieks neregavo, restartas padėjo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laikyk garso reguliavimo i virsu ir kartu spausk ijungimo knopke .  viska laikyk kuri laika. turetu kazkas pasidaryt. pagelbeja itaisam kai pakimba del skirtingu priezasciu. aisku ne del visu , bet gal kazkas pasidarys.


po to ziurint kokia plansete . jei ne china kokia tai greiciausia turi pc programele savo per kuria ten gali ja narsyt updeitint , tai per ta pacia programa gali ir atstatyt default visa rom gali perasyt per nauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.