scalman

Destiny

Rekomenduojami pranešimai

nu ka,pasiseke gauti pakvietima i Alpha versija,siunciuosi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko ten labai kazko grazaus.zaidimas tai per daug nieko gero.nepadare ispudzio.dar pazaisiu,ziuresiu,gal pasikeis dar nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai tikejausi kur kas geriau kad bus.grafika negaliu sakyti kad visai sudina,bet nieko gero.zaidimo pasaulis nykus,gameplay nuobodus.zaisiu dar toliau,gal netycia kas pasikeis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

as tai tikejausi kur kas geriau kad bus.grafika negaliu sakyti kad visai sudina,bet nieko gero.zaidimo pasaulis nykus,gameplay nuobodus.zaisiu dar toliau,gal netycia kas pasikeis :D

 

Tigi čia žaidimo ALPHA stadija. Ko tu tikėjais? Kas čia galėtų būti dar geriau? Žaidimo 1% tikriausiai teko tamstai pamatyt ir tokius vėjus jau gainioji. Apskritai atrodo, kad šneki vien tam, jog šnekėt priešingai nei didžioji dalis mano. Dėmesio trūkumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Kolosas nu Gedunex tik nuomonę išsakė,  o tu bandei su pc? Man žaidimas beveik patiko, maniau bus prastesnis. Per daug grožio ir nebus alpha versijoje, ir man gana nykus pasaulis,gana greit pabodo.  Tikiu kad pilna versija  labiau sudomins

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
kolosas,tu esi botas,todel net nesivargink ir nekomentuok mano komentaru :)

 

tomas,alpha versija gali isbandyti tik PS4. zaidimas iseina maziau nei uz 3menesiu.praktiskai 2men iki gold'o.tai ka tu cia daug prikeisi? nykus zaidimas.kaip daugelis uzsienio portaluose ir pastebejo,tai zaidimas totaliai sugrausta Borderlands versija.va,obuoli paimi,suvalgai,lieka graustukas,tai va i ta graustuka Activision sukiso 500M  ir butent toks jis dabar ir yra :D zaidimo gerinimui 2men.matant daugybe zaidimo pavyzdziu,tai net isleidziant Beta su daugybe testavimu neuztenka 6+ menesiu pataisyt.o cia alpha versija ir maziau nei trys menesiai.ar tik nebus dar vienas BF4? kur zaidejams uz 40euru iskiso beta lygio zaidima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex mačiau kad buvo galima ir pėcė rinktis versiją, maniau ir ant to galima alpha lošt. 

Ne į temą
šiandien visi pikti, neveltui pilnatis ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai aš tiek temačiau, kai registravaisi, buvo galima rinktis PS4, Pc,  ir x360  ps3- prie tų jau rašė kad negalima jiems, o Ps4 ir pc nemačiau kad būtų prierašas koks. Bet registracija jau uždaryta ir neina išbandyt ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad zaidimas ant PC neisleidziamas :D tai kaip cia jam dave? idomiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pasirinkus gal nieko nebūtų buvę, gaila nebandžiau :D nes 3 skirtingos kategorijos: ps4, pc,  x360 ps3, nebepameni jau kai registravais? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne :D skubejau kuo greiciau regintis,o beto,Sony konferencijoje direktorius sake kad Destiny Alpha tik PS4,tai ir net neziurejau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.