scalman

Destiny

Rekomenduojami pranešimai

kas nors losia ji ant ps3 / x360 ar next genu? kaip , i ka panasus ? mes graziai atrodo

 

1410215622-mars-loading.jpg

 

 

1410215603-mars-patrol.jpg

 

1410215610-mars-patrol-2.jpg

 

1410215955-moon-story-sword-of-crota.jpg


Destiny Makes $500 Million in First 24 Hours, "Biggest New Franchise Launch In History"

 

 

:acc:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek pat ir sukišo 500 milijonu į žaidimą ir reklama , bet asmeniškai nematau nieko gero jame kad mokėti jiems tuos pinigus už ši žaidimą, nors ir duotu ji man nemokamai vistiek nežaiščiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ps3 versija. susikurus chara pradedam lost. intro grazus ...siaip kam intro neidomus tai nelabai ir zaidimo pacio vertetu lost. zaidimas tikrai kazkiek primena borderius, tik supranti vistiek kad losi vis del to online zaidima, nors ir pradzioj losi story paprasta, bet patekes I miesta pagaliau pamatai kad cia online viskas. grazius dar kelis intarpus parode, mieste grazus vaizdai irgi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O įdomu kaip ten su serveriais, kaip žmones paskirsto. Vakar lošiau pora valandų ir nemažai žaidėjų lietuviškais nikais lakstančių mačiau :) Jėga, smagu matyt saviškius lošiant tokį geimą :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

overhyped zaidimas.minusu nemazai,bet nesipletus galima paminet tai krovimo laikus,kaip is kokio kasetinio zaidimu kompiuterio laiku.apgailetina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek pat ir sukišo 500 milijonu į žaidimą ir reklama , bet asmeniškai nematau nieko gero jame kad mokėti jiems tuos pinigus už ši žaidimą, nors ir duotu ji man nemokamai vistiek nežaiščiau

   Nors nelošiau, bet kažkaip nežavi tokios future šaudyklės, tuo labiau žinant, jog Activision su Blizardu susimetę... Vienodo lygio tobulėjimai per "n" metų laikotarpį po to kai Activision prisijungę prie jų...

   Galvoju, kad kartai kūrėjai šiek tiek sumeluoja dėl sumų išleistų kūrimui.

   Bet keista, kai nuperka 9 mln. kopijų pirmą parą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam patinka, tas žaidžia ir gerai leidžia laiką. Kam nepatinka, renkas kitą žaidima. Nematau čia problemos. Kol kas nenusivyliau niekuom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai tik nepagaunu, ko čia toks hype nesveikas didelis dėl jo? Istorijos iš esmės kaip ir nėra, kiek supratau iš apžvalgų, toks run & shoot maždaug tipo game. MP irgi niekuo neišsiskiria, nedideliam mape laksto ir šaudosi, nieko išskirtinio nesimato, ypač kai Netcode girdėjau irgi prastas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano galva, esmė yra tokia. Buvo žadėta daug ir labai gražiai. Ir kol kas nėra nei daug, nei labai gražu. MMO dalys silpnokos. Jei dėl to loši Destiny, ilgai netemsi, tačiau kaip šaudyklė, man šis geimas pasirodė gan solidus. Ypač man patinka šaudymo mechanika ir tai, kaip yra jaučiami skirtingi ginklų tipai ir apskritai ginklų savybių skirtumai. Tiesiog smagu šaudyti. Žaidimas gražiai atrodo, istorija - ne pati stipriausia pusė, bet netrugdo ir akių nebado. Viską apibendrinant, pradžia pusė velnio. Potencialas gan didelis, turint omeny, jog šis žaidimas tik augs ir tobulės, o dabar koks jis yra, man tikrai netrugdo juo mėgautis. Žiūrėsim ką ateitis atneš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vos spėjo išeiti ir jau iškarto išleido expansiona už 40 GBP...

Dar kol kas nieko niekas neišleido. Gali tik įsigyt išankstinį praplėtimų bilietą. Kitaip tariant užsimokėt dabar už ateity pasirodisiantį turinį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kol kas nieko niekas neišleido. Gali tik įsigyt išankstinį praplėtimų bilietą. Kitaip tariant užsimokėt dabar už ateity pasirodisiantį turinį.

Na jau pasirodė pirmas reidas, tai kaip ir išleido.

 

O kalbant apie žaidimą, tai truputį gaila, kad kai žaidimas išeina, už jį sumoki pilną kainą ir paskui teisina, kad jis tik ateityje augs ir gerės. Visi tie early access ir išleisti nedakepti žaidimai kartais užknisa. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau pasirodė pirmas reidas, tai kaip ir išleido.

 

O kalbant apie žaidimą, tai truputį gaila, kad kai žaidimas išeina, už jį sumoki pilną kainą ir paskui teisina, kad jis tik ateityje augs ir gerės. Visi tie early access ir išleisti nedakepti žaidimai kartais užknisa. :)

 

Tai ne expantionas, už kurį tu moki pinigus. Raidus paprasčiausiai atrakino, po to kai praėjo šiek tiek laiko, kad žaidėjai pasikeltų levelius.Tokia praktika taikoma kiekvienam didesniam MMO :) Kas dėl žaidimo skaldymo, sutinku, mėšlas. Man tokie dalykai irgi labai nepatinka, kai neužbaigtą daiktą išleidžia ir po to lopo. Kita vertus, MMO stiliaus žaidimai papildymais yra leidžiami ir tobulinami, nieko naujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gan taikliai viskas apibūdinta :( . Beja, pilna spoilerių.

 

Destiny Angry Review

 

[media=560x315]

[/media]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas Destiny zaidzia su PS4 galit i draugu srasa imest.

 

PSN ID: HESA1

 

Zinutej "Playmanija" parasykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.