XpressOfficial

brick ar kas?

Rekomenduojami pranešimai

Tiesiog atrisimas dingo, tiap ir turejo but, kadangi atsirisai nepilnai :D Tia pasilesik FastRecovery failiuka ir galesi toliau lost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog atrisimas dingo, tiap ir turejo but, kadangi atsirisai nepilnai :D Tia pasilesik FastRecovery failiuka ir galesi toliau lost

 

tai, kad man nerodo to fast recovery. nieko nerodo, bet vieta uzimta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nerodo nes pas jus uzsiriso PSP ir tiek, tai atsisiust reikia ta Fast Recovery, isikelt ji ir paleist ir viskas bus ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nerodo nes pas jus uzsiriso PSP ir tiek, tai atsisiust reikia ta Fast Recovery, isikelt ji ir paleist ir viskas bus ok

 

gal gali paaiskinti ka kur kelt reikia? nes man nerodo to fast recovery ir beto nebeismeta man tos lenteles kai select paspaudziu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta lentele ismeta tik kai PSP atristas buna, o pas tave nusimuses atrisimas.. Atsisiunti Fast Recovery savo versijai ir israrini, tada isrsinus turi but folderis Fast Recovery ir jame failai, tai visa folderi keli i ms0:(ms0 tai PSP kortele)PSP>GAME ir tada per PSP zaidimu skiltyje paleidi Fast Recovery

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.