Melynakis

PS2 PAL AR NTSC?

Rekomenduojami pranešimai

Ty wa gausiu ps2 deveta fat ir nzn ar ten pal ar ntsc ir ar yra koks skyrtumas ar veiks zaidimai is Lm tarkim ar darkas nors tas pal ar ntsc neduoda ramybes nzn kaip ten

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, jei chipuotas, nepajusi skirtumo, nebent labai senas chipas, tada gali buti tarkim centravimo ekrane problemu. As tai zaidziu tik pal zaidimus, nes mano monitorius nepalaiko 60Hz, tai NTSC pas mane mirga, lost neimanoma. O telikai tai pagrinde normaliai rodo tiek pal tiek ntsc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, jei nucipuotas PS2 tai del regionu problemu nebus. Gali buti tik viena problema pvz. i PS2 idesi kompakta su NTSC regionu, o tavo telikas NTSC nepalaiko, tai NTSC geimai ant tokio teliko bus rodomi nespalvotai (man irgi taip buvo ir labai nervas imdavo, bet viena karta gariunuose pamaciau toki daikciuka pavadinimu PAL-NTSC CONVERTER, kaina iki 20lt. sujungiau ir ant mano teliko kuris NTSC geimus rodydavo nespalvotai, staiga spalvos atsirado!!! Oj, pamenu, koks as laimingas tada buvau ;):P )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskada kai seniai domejaus ps2 chipais tai atrodo maciau kad kai kurie sustresni chipai net turi opcija kokiu formatu outputint vaizda nepriklausomai nuo zaidimo regiono...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Irmantai gal galetum to daikto fotke parodyt ir ar nera kokiu nors vaizdo anomaliju ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Irmantai gal galetum to daikto fotke parodyt ir ar nera kokiu nors vaizdo anomaliju ?

Na vaizdo kokybe tikrai nera bloga, beto nera jokiu nukrypimu i sonus ir pn...

Va nuotraukyte:

post-709-1212776456_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad problemu neturetu buti :unsure: nes pvz pas mane viskas veikia tiek pal tiek ntsc :P is kokius simto zaidimu 1 neveike :D nes reikia 2 pulteliu o as tetuturiu viena nu ta prasme veike bet lost nejo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas manes nuchipuotas ps2 veikia viskas be jokiu problemu ntsc ir pal veza net duoda pasirinkti kokiu regionu zaist noriu o chipas nera jau toks geras, kiek girdejau matrix clonas - modbo <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.