realsense

klausimas del korteliu

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas Lietuvoj toki daikta parduoda(GBA SP) nes nelabai turiu galimybiu is amerikos siusti ... O gal kas is ranku parduoda...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas Lietuvoj toki daikta parduoda(GBA SP) nes nelabai turiu galimybiu is amerikos siusti ... O gal kas is ranku parduoda...

Ieškokis skelbimuose,pranešimas ne vietoje ir be off tagų. Įspėjimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as apie korteles klausiu ne taip suformulavau klausima :) tipo ieskau korteles savo GBA SP kurioje veiktu zaidimai is kompo

tik neturiu galimybes siusti is interneto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as apie korteles klausiu ne taip suformulavau klausima :) tipo ieskau korteles savo GBA SP kurioje veiktu zaidimai is kompo

tik neturiu galimybes siusti is interneto

tokios nera, gba sp= gameboy advance sp, jo geimai yra kasetinai, jokios korteles nesideda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zn kad korteles nesideda bet kazkur mates kad yra kasete o i ja micro SD kortele

Ir gal kas zino apie sita dalyka daugiau tai man i PM nes cia jau zinuciu per daug !!!

Redagavo kosmosasLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur kaune galima flash korteliu isigyt kaune as is vieno pirkau bet ji man sugedo po puses metu ir jis daugiau nebepardavineja o dabar neberandu kur nusipirkt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur kaune galima flash korteliu isigyt kaune as is vieno pirkau bet ji man sugedo po puses metu ir jis daugiau nebepardavineja o dabar neberandu kur nusipirkt ?

Iš manęs gali bandyti imti,bet teks 2sav. palaukt kol atsiūs :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tinka man kaip galim susitart skype ar per mobilu ?

Parašyk man į Skype:

britva1994

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geresne ir gera. Bent jau ash problemu su ja neturiu.

Tik tavo nurodytam linke nera komplektacijoj microSD korteles. Jei pats neturi - imk geriau su micro SD kortele rinkini, prides ir USB skaitytuva (lievoka, bet jei atsargiai elgies - nieko nesugadinsi). Minimum 1G, geriau 2G microSD kortele. Pigiau bus nei pirkt atskirai kortele Lietuvoj. Nors Lietuvoj pirkes gausi garantija, kas irgi yra neblogai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va ... nepasiskaiciau ... nes tingiu :D ar imanoma zaisti su kitu (tipo per atstuma) jei naudoji ezFlash ar kita kortele nes kai paleidziu rodo kad nera rysio...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.