cepa

Dėl DVD įrašymo

Rekomenduojami pranešimai

nu gerai,padaryti ta iso formata lengva,bet jus man pasakykit programa,kuri leistu sukisti i iso faila zaidima,kuris sveria daugiau nei 300mb :D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai,padaryti ta iso formata lengva,bet jus man pasakykit programa,kuri leistu sukisti i iso faila zaidima,kuris sveria daugiau nei 300mb :D:D

as su ULTRAISO dariau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ant jos irgi ta 300mb limita ismete :D:D

gal tiesiog programa trial version,ir neduoda naudotis ja pilnai,tokiu pilna yra trial su apribojimais,ne paprasciau butu atsisiust to zaidimo kita torenta su normaliu iso failu ir tiek bedu butu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tiesiog programa trial version,ir neduoda naudotis ja pilnai,tokiu pilna yra trial su apribojimais,ne paprasciau butu atsisiust to zaidimo kita torenta su normaliu iso failu ir tiek bedu butu

 

lengva pasakyt,is T.LT siunciau ir vieni tie failai buvo, o is L.LT tai ties 85% uzkibo,nes 0 seedu.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va siuskis is:

http://rapidshare.com/files/93885301/Magic...Serial.rar.html

 

cia magic iso programa,issiarchyvuosi bus ir instalas ir registracijos kodai veikiantys,uzsireginsi ir nebus jokiu limiitu :lol:

 

 

 

 

PAdekit,sirasiau zaidima i dvd pagal jusu pateiktus gidus atrodo viskas normaliai,bet kai bandau paleist per ps2 raso disk read error kad galetu buti???

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu kurti naujos temos, tad rašau čia. Ar 4,1x jau yra tragiškas greitis PS2 konsolei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašyčiau mažesniu, mielai. Bet nesuprantu, kame kampas. Nusipirkau TDK (kaip čia ir patariama) diskų pakuotę. Būčiau rašęs 2x greičiu (parodyta, kad rašomas 1x-8x). Bet.. Įdėjus diską, ImgBurn rodo įmanomą disko greitį. Rodo tokius: 4x, 6x, 8x. Įsidėjau, pasirenku greitį būtent 2x (ignoravau tuos parodymus). Tačiau greitis vis tiek yra 4x. Ir vis palengva kyla. Nedaug, tik iki 4,1, bet vis tiek. O Verbatim išvis dabar bijau pirkt, nes ten nurodyta 1x-16x, tai man gal leis tik 12x, 14x, 16x ;/ Žodžiu, bšk sumaliau. Tai ar kam nors yra buvę taip, kad neįmanoma rašyti parodytu greičiu? :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašyčiau mažesniu, mielai. Bet nesuprantu, kame kampas. Nusipirkau TDK (kaip čia ir patariama) diskų pakuotę. Būčiau rašęs 2x greičiu (parodyta, kad rašomas 1x-8x). Bet.. Įdėjus diską, ImgBurn rodo įmanomą disko greitį. Rodo tokius: 4x, 6x, 8x. Įsidėjau, pasirenku greitį būtent 2x (ignoravau tuos parodymus). Tačiau greitis vis tiek yra 4x. Ir vis palengva kyla. Nedaug, tik iki 4,1, bet vis tiek. O Verbatim išvis dabar bijau pirkt, nes ten nurodyta 1x-16x, tai man gal leis tik 12x, 14x, 16x ;/ Žodžiu, bšk sumaliau. Tai ar kam nors yra buvę taip, kad neįmanoma rašyti parodytu greičiu? :/

tai aisku kad buna visiem taip/ man pvz, rasiau iron man ant ps2,TDK diskas,ir ignorawus siulomus4x ir didesnius greicius,uzstaciau ant 1x. bet rase ir kilo iki 3,3x greicio. puikiai weikia isirasius :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.