narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Watch_Dogs be abejo.  :)  Toliau jau seka rudeni pasirodysiantys Dragon Age, Destiny, DriveClub, Project Cars ir ziema, Witcher 3. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labiausiai laukiu FF XV


Warframe, inFAMOUS Secon Son ir Assassin's Creed Black Flag. Sie trys ne tik paliko ispudi ir surijo daugiausia valandu.

 

Iskilo klausimas, ar yra koks budas ant konsoles track'inti zaidimu statistika, tarkim suzaistas valandas?  :)

manau tik atskirai žaidimai jei palaiko laiko sekimą. Iš tavo minėtų tai Warframe rodo  kiek žaista, pas mane jau virš 86 valandų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš laukiu Planetside 2, Black Desert ir Gran Turismo, daugiau nežinau kolkas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai laukiu ziniu apie nauja Uncharted,God Of War,aisku Last Of Us PS4 versija irgi butu neprosali  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka zinote apie blue light ? del ko atsiranda ? ar imanoma sutvarkyt? nes planuoju daryt PS4 watch dogs pre-order  ir noriu zinot ar yra tolkas man parintis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,po update 1.70 kaip suprantu turejo atsirasti funkcija kuri pripazintu usb,ir galima butu kelti muzika i ps4 ar klystu?ar isvis imanoma is usb klausytis muzika idejus i ps4,dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klysti, USB reikalingas tik kad seivu kopija pasidarytum arba video galėtum išimti arba nuotrauka iš žaidimo  

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomiai gavosi. Pardaviau turėtus ir nežaistus PS4 žaidimus. Pasilikau tik BF4. Dabar gavosi taip, jog nusipirkau PS4 išskirtinai dėl vieno žaidimo.
 
Nesekiau naujienų, bet.. nieko negirdėti apie naujus BF, BC, MOH ar kt. EA/DICE arba DICE variklio kūrinius?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomiai gavosi. Pardaviau turėtus ir nežaistus PS4 žaidimus. Pasilikau tik BF4. Dabar gavosi taip, jog nusipirkau PS4 išskirtinai dėl vieno žaidimo.

 

Nesekiau naujienų, bet.. nieko negirdėti apie naujus BF, BC, MOH ar kt. EA/DICE arba DICE variklio kūrinius?

 

Na nieko tame blogo nematau, jog ps4 nusipirkai vienam žaidimui. Svarbiausia, kad tas žaidimas tau daug džiaugsmo teikia. Aš ps3 pamenu pirkau dėl Heavy rain na ir šiek tiek uncharted 2. Ir tikrai nenusivyliau. Pamenu kaip diena ir naktis buvo palyginus su xbox 360 :) Taip pat ir ps4 pirkau dėl infamous. Tikrai nesigailiu, nes tikrai labai patiko. 

 

Apskritai pirmas kartas kai turiu konsole nuo jos starto dienos. Jeigu tik nepradės lysti gedimai tai viskas super. Kažkaip bent jau man kaip tik idomu laukti gerų geimų, laukti e3 parodos. Nes būdavo žiūriu ir varvinu seilę, o dabar konsolė yra šone ir kitaip visai :) 

 

O be to man ir tas pats Knack visai gerai žaidžiasi, kadangi esu old school platformerių megėjas. Ant Hard dar ir sunkus gerokai :) 

 

Norisi Call of duty palošt visai ar BF bet dėl single player campaign, nes mp nesu megėjas žaisti, ypač first person shooterių :) Kuris iš šitų dviejų geresnę single player campaign turi ? BF nežaidęs nuo Bad company 2 laikų, o COD nuo MW2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nieko tame blogo nematau, jog ps4 nusipirkai vienam žaidimui. Svarbiausia, kad tas žaidimas tau daug džiaugsmo teikia. Aš ps3 pamenu pirkau dėl Heavy rain na ir šiek tiek uncharted 2. Ir tikrai nenusivyliau. Pamenu kaip diena ir naktis buvo palyginus su xbox 360 :) Taip pat ir ps4 pirkau dėl infamous. Tikrai nesigailiu, nes tikrai labai patiko. 

 

Apskritai pirmas kartas kai turiu konsole nuo jos starto dienos. Jeigu tik nepradės lysti gedimai tai viskas super. Kažkaip bent jau man kaip tik idomu laukti gerų geimų, laukti e3 parodos. Nes būdavo žiūriu ir varvinu seilę, o dabar konsolė yra šone ir kitaip visai :)

 

O be to man ir tas pats Knack visai gerai žaidžiasi, kadangi esu old school platformerių megėjas. Ant Hard dar ir sunkus gerokai :)

 

Norisi Call of duty palošt visai ar BF bet dėl single player campaign, nes mp nesu megėjas žaisti, ypač first person shooterių :) Kuris iš šitų dviejų geresnę single player campaign turi ? BF nežaidęs nuo Bad company 2 laikų, o COD nuo MW2 :)

bf as isvis nezaides, cod ghosts perejau,visai ok SP, pakalu mp :) o bf4 tai maciau kad grafika siek tiek geresne nei cod :) apie bf pasakys zaidziantys,bet jie mp pagrinde losia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip BF4, bet COD Ghosts man pats SP istorijos veiksmas labai trumpas (kaip beje ir ankstesnės versijos)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada išeina jei dėl sp tai geriau BF,o jei dėl mp COD :)

Bent jau man tas variantas tinka ;)

Redagavo ZenaLt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.