narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

mane tai erzina,kad isijungus ps4 visada ismeta klaida jog nepavyko playroom update instaliuot. atsiust atsiuncia,bet paskui cannot install raso. eina isjungt kaip nors ji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai erzina,kad isijungus ps4 visada ismeta klaida jog nepavyko playroom update instaliuot. atsiust atsiuncia,bet paskui cannot install raso. eina isjungt kaip nors ji?

Istrint ir vel irasyt bandei? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjai, kiek pc laiko keliasi iš standby? Per 25s šiuolaikiniai daiktai iš hibernate pasikelia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neimsiu konsoles dabar nes ji 25 sec uztrunka ... :acc:  viskas , nuspresta  :yea:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Batonas per daug prikibai dėl ps4 pabudimo iš stand by :D Pastebėjau jei pc nebus PAKANKAMAI galingas, tai žaidžiant jo max nustatymais žaidimą,ir norint greitai patikrint emailą ar šiaip browsint internete,tai pc lėtokai ir nesklandžiai vartys puslapius. PS4 - pyst per PS mygtuką, web browser ir labai neblogai naršo. Pyst vėl per PS mygtuką ir vėl žaidi kur baigei,be jokių atsikalbinėjimų. Progresas :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Batonas per daug prikibai dėl ps4 pabudimo iš stand by :D Pastebėjau jei pc nebus PAKANKAMAI galingas, tai žaidžiant jo max nustatymais žaidimą,ir norint greitai patikrint emailą ar šiaip browsint internete,tai pc lėtokai ir nesklandžiai vartys puslapius. PS4 - pyst per PS mygtuką, web browser ir labai neblogai naršo. Pyst vėl per PS mygtuką ir vėl žaidi kur baigei,be jokių atsikalbinėjimų. Progresas :)

Kad negaliu sutikt, mano pensininininkas PC vistiek varto konkrečiai puslapius t.y. multitask'ina, daug greičiau nei PS4 :P Kas mane dar nervina ant PS4, kad pereidinėjant nuo žaidimo į web brauzeri, pastoviai išnaujo užkraudinėja puslapį, gryžtant į žaidimą greičiausiai išjungia, kad resursus nukreipt žaidimui. Na ir pati naršyklė 3x kaip minimum lėčiau veikia.

Kas dėl pabudimo tai aš įpratęs, savo PC įjungti per 1s, bet nervina, kad reikia dar sulaukti kol monitorius įsijunks, nespėja paskui kompa mat :D Todėl man tas25s ant PS4 ilgokai taipogi. Va PS Vita kaip PC greitai pabunda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikeiskite hdd į ssd, greit tada prabus

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As, asmeniskai, standby funkcijos dar ne kart nenaudojau :)

Kai baigiu zaisti - isjungiu tiesiog konsole, jei zinau, kad zaisiu - palieku ijungta, o auto-standby pas mane tiesiog isjungta. Sutinku, kad gal ir ilgokai uzsikraudineja, bet problemu tame jokiu nematau dar vis. O kaip Narkata ir sake - SSD (arba Hybrid) diskas sita paspartintu ~60-70%, jei pamenu teisingai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na standby naudoju dėl atnaujinimų, pultelio pakrovimo ir pan.

 

Nors pultelį būtų galima ir iš xbox360 pasikrauti, pas kurį aktyvūs usb portai ir išjungtoje konsolėje (+) :-)

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cheburator tau sekasi,man kitaip su pc ir laptopu :) o kad I cloud neuplaudina save failu daznai,tai tikrai nervina, man su labia daug zaidimu taip uzeina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia dar kazkas losia ir narso narsyklej ps4 vienu metu? :D

Pvz warframe online geimas,tai ilgiau ji krauna,speju panarsyt,arba jei labai uzstringu kokiam zaidime,youtube paziuriu ir vel zaidziu. Axjenas multitasking naudojimas,ane? :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o taip kaip reklamavo negalima ? na tipo uzstringi tada irasai kelias sekundes kur istrigai ir pasharini ir tada lauki kol kas nors tau atsakys kaip ta vieta pereit .. taip neina ?  :acc:

siaip multitaskingas gerai, kad ir i skype persijungt ar facebook 

arba losi losi ir sugalvoji koki draugeli i svecius pasikviest tai paskambini jam skype pvz ..

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išmaniųjų telefonų amžiuje ta naršyklė, fb ar youtube konsolėje - labai riboto panaudojimo (daugiausia iš sadomazochistinių paskatų).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.