narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Tik esmė, kad dauguma mūsų tos švieselės net nematom žaisdami. Aš kai įsižaidžiu giliai gilia, net pamirštu, kad tokia egzistuoja :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebent tamsoje žaidi, tai matosi ant sienos kad apšviesta, bet kaip sakė įsižaidi ir net nematai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas iskilo. Jeigu mano PSN acc yra registruotas UK o as perku zaidima is USA ar tai itakos kazka?

Diskai neturi region lock ,bet kiek skaičiau su dlc gali būti problemų ,jeigu bandysi žaisti su UK acc pirktą dlc ant usa pirkto žaidimo gali neveikti .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas iskilo. Jeigu mano PSN acc yra registruotas UK o as perku zaidima is USA ar tai itakos kazka?

as naudoju uk acc, ir turiu killzone is us. tai dlc neina pirkti ar siustis jei free buna. nenustebciau kad ir su kitais zaidimais kazkas panasaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudoju uk acc, ir turiu killzone is us. tai dlc neina pirkti ar siustis jei free buna. nenustebciau kad ir su kitais zaidimais kazkas panasaus.

Visi dlc yra region locked.

 

O kaip su game update'ais?

Game updates problemu neturi. Asmeniskai niekad su situo nesusidures, kad butu problemu, o pas mane daug ivairiu regionu zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar man vienam ant PS4  mygtukas R2 spaudziasi kitaip negu L2? :yuno:

Jei turi omenyje kad strigineja, tai man buvo kai isigijau ps4 po keletos sav naudojimo. Bet laikui begant prasimankstino ir viskas ok dabar. Sukasi pultelis kaip bitute :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar man vienam ant PS4  mygtukas R2 spaudziasi kitaip negu L2? :yuno:

Man dabar kitaip spaudžiasi, nes R2 mygtuką sulaužiau ir blogai suklijavau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas erzinančių dalykų:

 

- Rašant į USB atmintį, PS4 nepasitikrina, kiek yra vietos. Lauki pusvalandį kopijuojant terabaitą, kad sužinotum, jog pritrūko keleto MB.

 

- Turbūt su v1,70 smarkiai padažnėjo atvejų, kai gaunama klaida, jog nepavyko įkelti į Cloud žaidimo failų. Klaidos pranešimas kažkas panašaus į: nepavyko įkelti duomenų, nes kažkoks kitas PS4 jau įkėlė. Užsienio forumai sako tą patį.

 

- Nustojo veikti paskutinių 15min. įrašymas. T.y. jis kartais veikia, o kartais ne. Pavyko rasti, kad problema masinė ir share factory komanda sutvarkys su ateinančiois pataisomis.

 

- Na ir startavimo laikas iš miego režimo baisiai ilgas. X1 šioje vietoje lenkia. PS4 25s laukimas - ne fasonas 21ame amžiuje.

 

Kol kas tiek.

 

Visa kita - super duper.

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kaskart iš miego pabudęs PS4 praneša, kad Warframe nesugebėjo uploadint save data į cloud'ą, tikrai erzina jau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.