narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

@intenso33 Aš pats neturiu, bet ant PS3 eina padaryti Trophy kad rodytų offline, spaudi trikampį ant Trophies (ar kažkas tokio užvadinta) ir pasirenki vietoj online->offline

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Agnusas taip ant ps3 tas gerai kad offline gali žiūrėti bet ant ps4 tokios funkcijos nėra 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai norit pasakyti kad žaidžiant offline (ką aš kartais mėgstu) neina trophies žiūrėti? Nesąmonė, koks tolkas iš šito kad negalima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jasna tada, na, bet tai jei visiškai neatsimeni ką turėjai, o ko ne, tai sunkus atvėjis vienaip ar kitaip. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O džoistikas Jums greitai išsikrauna. Nes man du kartus į dieną teko kraut.

Ir kokia šviesa turi šviest, kai jis pasikrauna, nes gal ne iki galo užkroviau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaip man irgi gretai išsikrauna, bet per nustatymus nusistatyk, kad švestu dim režimu tuomet baterija dvigubai ilgiau laikys. Šaip išvis norėčiau išjungti tas šviesas man jos labai trukdo tai net su izoliacija užklijavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso nuo to kiek laiko zaidi ir ar ijungta vibro funkcija, dar manau itakos turi ir tas dalykas jeigu zaidime reikia naudoti pulto touch pada, na siaip as kai ilgiau pazaidziu tai rigi kraunu 2 kartus per diena, o paziuret ar baterija pilnai ikrovej gali paspausdamas PS vidurini apvalu migtuka ir virsuj kairiam kampe parodis skalem kiek baterija ikrauta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paspausdamas PS vidurini apvalu migtuka ir virsuj kairiam kampe parodis skalem kiek baterija ikrauta

Tą tai žinau, bet bažnai kraunu išjungta per mob. pakrovėja, nes valandai ar porai išlekiu ir konsole išjungiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tam geriausiai turėti 2 valdymo pultus ir atskira krovikli kuris eina iš razetės, tai ar ps4 bus off ar on valdymo pultai visada bus pakrauti, ir nesuksi sau galvos kad jau sėsta valdymo kroviklis, tik tam dalykui reikia paaukoti truputėli pinigu :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima bet aš pasakiau kaip man geriau butu ir gal kitiems, aš per metus laiko dar neįkarto nekroviau pultelio iš PC ar PS4 , visada kroviau iš 

71kdGVohgUL._SL1417_.jpg


tai antras pultas visa pas mane pakrautas pilnai būna 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam tokius dalykus pirkt? :D Aš naudoju savo samsungo telefono pakrovėją ir nesuku sau galvos

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Rokasss o tai telefono per PS4 nekrauni? butum sutaupes ant pakrovejo...

Dėkui už idėją, būtinai pabandysiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.