narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.Esu naujokas,gal kas gali paaiskinti man pora dalyku.

Turiu du akk UK ir RU ant UK turiu PS PLUS bet kada prisijungiu su RU akk negaliu siustis zaidimu nes raso kad neturiu ps plus nupirkto,kalbu apie nemokamus zaidimus kas menesi,tesiog ant uk akk nera rusu kalbos zaidime o ant ru yra maniau kad pa plus veiks ir ant kitu acc ne tik ant UK.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, tik dabar nusipirkau ps4 konsole, tai noreciau patarimo koki regiona geriausiai pasirinkti ir is kur geriausia butu pirkti psn+?

 

Dekui uz bet kokia pagalba :)
 

Redagavo ToMaCaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uk nebent ne lietuvoje gyveni :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uk arba US

US pirkti digital žaidimus geriau pigiau yra

UK jei pirksi žaidimus disko pavidalu, ir paskui norėsi dlc tai geriau uk acc tureti, nes jei diskas eu pirktas tai ir dlc turi būti pirktas eu

 

DLC yra region lock

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir zaidimo saves turi region lock, kai kuriu zaidimu trofejai irgi turi region lock.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uk arba US

US pirkti digital žaidimus geriau pigiau yra

UK jei pirksi žaidimus disko pavidalu, ir paskui norėsi dlc tai geriau uk acc tureti, nes jei diskas eu pirktas tai ir dlc turi būti pirktas eu

 

DLC yra region lock

jau nebepigiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už patarimus. As Lietuvoje. Taip ir buvau girdejes, kad usa pigesni zaidimai. Tas pasirinkimas ir buvo is usa ir uk. Tai kartais zaidziant su cd vis del to reikia imti uk tada.

O kur geriau isigyt ir tu ps pinigu? Kur perkate jus?

Redagavo ToMaCaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus daugiau naudos jeigu pasiimsi UK accounta :) yra vietu kur uz ~37e gali pasiimt 45 svarus i psn. Akciju neblogu buna tikrai, uk kartu ir eu regionui priklauso :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Neseniai nusipirkau ps4, ir kiek pačiam teko išsiaiškinti, norint žaisti žaidimus online reikia ps+. Kadangi pabandžius per ps4 pridėti savo kredito kortelę to padaryti nepavyko, subscription vienam mėnesiui nusipirkau šioje temoje nurodytu adresu www.cdkeys.com. Ps4 acc esu užregistravęs uk regione, ps+ pirkau taip pat UK only. Gavus kodą bei jį suvedus rodo kad viskas ok, tačiau paspaudus confirm išmeta, jog reikalingas mokėjimo metodas (payment method required), o kai pasirenku pridėti mokėjimo būdą, tiek bandant pridėti kreditinę kortelę, tiek paypal, to padaryti nepavyksta...paypal taip pat registravau uk regione. Ir išvis jei aš jau esu sumokėjęs už tą vieno mėnesio ps+ subscription tai taip išeina man dar už kažką reikia sumokėt, nors suvedus gautą kodą rodo, kad jis tinka...pats esu žalias tai gal kažko nesuprantu, būčiau dėkingas už pagalba :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta koda suvesk per puslapi, o ne per konsole. Vieno menesio kodas jeigu neklystu tinka tik naujiems acc ! Sekanti karta pirk 3 menesiu koda. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad užsakytum pliusą vienam mėnesiui, privalo būti susietas Paypal'as ar kitas mokėjimo būdas. Trims mėnesiams arba daugiau, mokėjimo būdas nereikalingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu per puslapi vesi koda vieno menesio - nebutinas nei paypalas nei kortele. Isbandyta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusipirkau Battlefield 1 paskyrą iš skelbiu.lt, viskas veikia gerai, bet dabar dar noriu atskirai nusipirkti DLC, kaip geriau tai man padaryti, ar veiktu nupirktas kodas is amazon.co.uk? Ar veiks tas nupirktas DLC jeigu nusipirksiu jį per savo asmeninę paskyra, o pagrindinis Battlefield 1 žaidimas yra ne iš mano paskyros.

Redagavo KingLazarusz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi pirkt is to paties regiono butinai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.