narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Bet vistiek uždavinės tuos klausimus, nors jau apie tai buvo šnekėta daug kartų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz nba2k18 the playground lagina ziauriai nes paprastas ps4 nebepavelka(ant pro puikiai veikia).Tad nebutina turet ta 4k kad isnaudot ps4pro pilnai.As negaliu zaist horizon zero dawn ant paprasto ps4 nes tiesiog matos kaip fps maziau 30 net nukrenta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz nba2k18 the playground lagina ziauriai nes paprastas ps4 nebepavelka(ant pro puikiai veikia).Tad nebutina turet ta 4k kad isnaudot ps4pro pilnai.As negaliu zaist horizon zero dawn ant paprasto ps4 nes tiesiog matos kaip fps maziau 30 net nukrenta

gal lagina ne del ps4, o del interneto ryšio ar serveriu? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dažnai taip būna @Tronox tik su digital versijomis :) aišku mgs5 ant Steam turiu, bet paimsiu ir nemokamai ant ps4 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik paskolint metal gear 5,nesulaukiau,teks paimt vel digital versija :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba,

Žadu pasikeisti hdd į didesnį hybrid.
Klausimas:

Įsitenkate į 1TB? Kas nors naudojat 2TB?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam laikyt zaidimus kuriu nelosi . man jau pvz uzsipilde buvo tie 1tb . o as dar pirkau nedaug zaidimu. kodel , ogi daugiausia del demo. kazkaip nepagalvojau kad demo versija i konsole atsiuncia pilno zaidimo visus GB tuos. kai paziurejau kas uzima vieta, ziuriu demuskes po 50 , 60 gb pasirodo.  :trl:

ne rimtai tai issitrini ko nelosi. ir atsiranda vietos. 

bet butu daugiau gb tai netrintum tiesiog tiek daug. is kitos puses kam ta konsole apkraut tais zaidimais. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba,

Žadu pasikeisti hdd į didesnį hybrid.

Klausimas:

Įsitenkate į 1TB? Kas nors naudojat 2TB?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Man užtenka 1tb, seniau ant paprasto ps4 500gb keičiau į 1tb hibridą hdd tai nusiskundimų neturėjau

@scalman tu ten visus demo siuntei :s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man užtenka 1tb, seniau ant paprasto ps4 500gb keičiau į 1tb hibridą hdd tai nusiskundimų neturėjau

@scalman tu ten visus demo siuntei :s

ne visus tik kas domino. bet ir tie uzeme daug . to ko nelosiau dar ant pc. arba siaip kitu paziuret kaip pagerinti ant pro. ir po to pamirsdavau tuos demo, negalvojau kad ten uzima tiek GB  :D . kazka norejau isirasinet , ziu jau raso kad vietos neuztenka , as taip  :chan:

dabar turiu fifa , pes , ghost recon wildlands , watch dogs 2, crew , dar kelis demo atrodo. pora geru free geimu kaip world of tanks ir war thunder. susivalgo ta vieta , bet tas pats ir su pc ten dar blogiau kai pradedi modint kokius skyrim ar fallout 4 tai susirenka tiek gb irgi kad . 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano atveju 100gb bf1 užima ir su kiekvienu dlc užims daugiau
Keletas capture library filmukų
Keletas vaikų žaidžiamų lego
Keletas mažų psn mėnesinių
Ir viskas - 500gb diskas pilnas

Nelaikau aš žaidimų ir žaidžiam vos keletą. Tačiau 500gb diskas pilnas.

Na ok. Startuosim au 1tb.

Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man neuztenka 1tb, galvoju ir daugiau isimest :), jeigu yra galimybes dekis daugiau, nepamaisys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp 1TB ir 2TB kainų skirtumas nedidelis. Dėk 2TB Seagate FireCuda ir užteks ilgam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://blog.eu.playstation.com/2017/09/27/your-playstation-plus-games-for-october-are-metal-gear-solid-v-and-amnesia-collection/ 

 

Sakyčiau, kad pagaliau kažkas gero, bet spėkit kokio geimo fizinę kopiją nusipirkau praeitą savaitę...

wow cia tai menuo bus, ziuriu ps4 atsigauna su pliuso nemokamais zaidimais 

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarp 1TB ir 2TB kainų skirtumas nedidelis. Dėk 2TB Seagate FireCuda ir užteks ilgam.

http://www.skytech.lt/vidiniai-duomenu-kaupikliai-hdd-ssd-priedai-hibridiniai-diskai-sshd-c-86_85_1407_1409.html?f=s(),g(),p(2477,2479,2480),k()&frag=&fragd=0&pav=undefined&sort=5a&sand=0&grp=1&pagesize=100&page=1

 

Skirtumas šioks toks yra (daugiau kaip +50%).

 

Nėra noro pirkti tuos 2tb, jei net 1tb neužpildysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.