XzaidejasX

Padėkit išsirinkit Android Telefoną

Rekomenduojami pranešimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tavo vietoje imciau samsung galaxy s3 mini arba iphone 4.Ir taip priklauso ko tu nori labiausiai jai zaidimams zaisti ir nori daug apsu tai kiek zinau iphone turi labai dauk apsu.

Ne į temą

Rasai, kad nori android telefono tai prieko cia tada iphone.:D
Redagavo vincas8v

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tavo vietoje imciau samsung galaxy s3 mini arba iphone 4.Ir taip priklauso ko tu nori labiausiai jai zaidimams zaisti ir nori daug apsu tai kiek zinau iphone turi labai dauk apsu.

Ne į temą

Rasai, kad nori android telefono tai prieko cia tada iphone.:D

 

:D Bsk fail :D ir ačiū už atsakymą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso apie kokius tu zaidimus kalbi, siaip lg turi didesni ekrana ir man asmeniskai jie kazkaip labiau prie sirdies :D , o jei nori naglus zaidimus zaist tai uz 1000 nerasi gero.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai siūlyčiau paieškot LG Optimus 4x. Skelbimuose naują galima rast už ~970-1000LT. Pažaisi viską, ką tik įmanoma ant android žaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai siūlyčiau paieškot LG Optimus 4x. Skelbimuose naują galima rast už ~970-1000LT. Pažaisi viską, ką tik įmanoma ant android žaist.

 

Ačiū už atsakymą, bet nerandu jo skelbimuose ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats norejau s3 mini, bet pasidomejau ir paziurejau kad pigiau iseitu samsung galaxy sII paziurek skelbimuose uz 800 Lt bus, jei ilgiau paieskosi ir uz 700 lt nusipirksi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats norejau s3 mini, bet pasidomejau ir paziurejau kad pigiau iseitu samsung galaxy sII paziurek skelbimuose uz 800 Lt bus, jei ilgiau paieskosi ir uz 700 lt nusipirksi

 

O galaxy s3 mini negalingesnis už S2 ? ( Nelabai suprantu aš šitoj vietoj ;D )

 

As pats norejau s3 mini, bet pasidomejau ir paziurejau kad pigiau iseitu samsung galaxy sII paziurek skelbimuose uz 800 Lt bus, jei ilgiau paieskosi ir uz 700 lt nusipirksi

 

O galaxy s3 mini negalingesnis už S2 ? ( Nelabai suprantu aš šitoj vietoj ;D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu zaidimams tai tik iphone

 

Nu zaidimams iPhone ne pats tinkamiausias varjantas, vien tai pasako ekrano dydis lyginant su kaikuriais. Imk is tu triju ivardintu is skelimu Galaxy S3, nes jis is ju galingiausias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu zaidimams iPhone ne pats tinkamiausias varjantas, vien tai pasako ekrano dydis lyginant su kaikuriais. Imk is tu triju ivardintu is skelimu Galaxy S3, nes jis is ju galingiausias.

 

Nesvarbu, kad galingiausias, zaidimai ant iphone veikia geriau. Be to nemazai geru zaidimu isleidziama tik ant ios

 

Iphone 4 ar iphone 4s ?

 

Nesvarbu, net ant 3gs veikia naujausi zaidimai Redagavo pspgamer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.