Crawford

problemėle su internetu.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki forumiečiai,

 

Taigi iškilo man problema dėl interneto jis pradėjo dažnai dinginėti ir taip jau gal apie 1mėn. plačiau tai pavyzdžiui žaidi kokį žaidimą ar kažką žiūri (ar per youtube ar per kitur nesvarbu) ir jis tiesiog dingsta kokiai minutei. (T.y kur yra Network Internet Acces ženkliukas dešinėi pusei apačioj kampe tai prie jo atsiranda geltonas šauktukas) Ir tai maždaug kas 10-5min! Dar būna, kad iškart ijungi PC rodo, kad nėra interneto ir jis persikrauninėja tai kol nepatikrini laidų nieko ir nebūna (aišku nevien tas būna kaip iškart ijungus PC)

 

Platesnė informacija.

 

Naudoju laidą, mano PC stačianorus, vakarais prie savo loptopo būna tėvas su mano laidu.

 

 

Taigi prašau jūsų pagalbos ir tikiuosi, kad jūs padėsit man ją išspresti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tevui su tavo laidu nebuna problemu? galimi varijantai:

tavo kompas grybauja, perrasyt win butu paprasciausia

tavo internet tiekejas (teo senei ivestas zebra) risa tavo mac, o kadangi vienu laidu naudojasi 2 kompai todel ir taip vyksta, seniau zebra risdavo mac bet pajungus kita kompa netas veikia bet po lygtai 15 min pririsa prie naujei pajungto kompo

turi virusa kuris savo reikalus tvarko internete del sios veiklos internet atjungineja tiekejas ugniasiene arba modemo ugniasiene

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tevui su tavo laidu nebuna problemu? galimi varijantai:

tavo kompas grybauja, perrasyt win butu paprasciausia

tavo internet tiekejas (teo senei ivestas zebra) risa tavo mac, o kadangi vienu laidu naudojasi 2 kompai todel ir taip vyksta, seniau zebra risdavo mac bet pajungus kita kompa netas veikia bet po lygtai 15 min pririsa prie naujei pajungto kompo

turi virusa kuris savo reikalus tvarko internete del sios veiklos internet atjungineja tiekejas ugniasiene arba modemo ugniasiene

 

Manau, kad būna, nežiurėjau ir neklausiau

Manau, kad viskas jam ok

Mano internetas NNT (Utenos apskrities)

Nėra viruso tokio pas mane turbūt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.