deiviz

Sony vs Sony

Rekomenduojami pranešimai

Busiu ir aš dar vienas tas kuris ieško info nes pats nesugeba apsispresti... Radau 2variantus kurie mane domina ir kainos gan padorios...

Tai nieko nelaukiant ir dedu info o jus patarkit kuris geresnis jei esat išbande, nes is parametrų jie beveik vienodi...

 

PS: CPU abu turi po 1ghz, Ram 512MB, 5MP 720p kamera

 

1-Variantas: Sony ST27i xperia GO Šitas patiko tuo kad turi water resist(gali po vandeniu filmuot ir pns) kaina- 850LT

 

2-Variantas: Sony MT27i xperia SOLA Šitas sudomino kad turi didesnį ekraną, daugiau pixeliu ir 1gb daugiau vidinės atminties. tačiau neturi water resist :cenzura:Kaina- 950LT

 

O gal turit savo varianta uz tokia kaina ?

Redagavo deiviz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turiu Sony Xperia S, (LT26i), kuris buvo 2012m. flagmanas(bent jau pirmosios pusės). Ir ką galiu pasakyt tai - nesiūlau niekam Sony telefonų. Vietoj tavęs imčiau kokį Samsung Galaxy Ace 2 (ne jokį ace plus, o ace 2). Bent jau kol neišleido oficialiaus 4.1 android šitam sony tai vien tik nusivylimai. Dabar sedžiu su 4.0.4 android - nors ram'ų 1GB, visada jaučiamas jų trukumas, jei užsidedi live wallpaper ir įsijungi kokį nors rimtesnį žaidimą, tai jis nuima tą LIVE wallpapaper ir uždeda paprastą, nes nebelieka jam ramų. Įsijungus muziką ir vaikštant po internetą kartais "sumiksuoja" ar šiaip pradeda striginėt. Baterija laiko silpnokai, pilna(pilna apkrova tai ne tik vaikščiojimas po internetą) apkrova telefonas atlaiko tik ~3h, ekrano spalvos neblogos, tačiau palyginus su senuku galaxy s2, maniškis gauna į vienus vartus. Už s2 spalvos prastesnės ir ekranas ne toks ryškus.

 

Mano pasiūlymai: Jei nori imt naują telefoną, tada samsung galaxy ace 2, jei naudotą, tai Galaxy S2 ar S3 jei rasi už gerą kainą, arba LG Optimus 4x.

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turiu SOLA, tai tikrai neblogas aparatas priekaistu neturiu. O del pasirinkimo tai galvok ko tau reikia ar didesnio ekrano, ar galimybes filmuoti zuvis po vandeniu, manau kad pastarasis tikrai maziau reikalingas. SOLA irgi zinok neblogai apsaugota nuo vandens, aisku panardinima po vandeniu kazin ar atlaikytu, bet aplaistima tikrai atlaikytu. Ir jei zadi imti ne ant abonento, tai patarciau imti is kitos parduotuves nauja, nes tele2 antkaini nemenka uzsidejusi sau. Kaskur internete buvau mates nauja ~800lt kainavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Busiu ir aš dar vienas tas kuris ieško info nes pats nesugeba apsispresti... Radau 2variantus kurie mane domina ir kainos gan padorios...

Tai nieko nelaukiant ir dedu info o jus patarkit kuris geresnis jei esat išbande, nes is parametrų jie beveik vienodi...

 

PS: CPU abu turi po 1ghz, Ram 512MB, 5MP 720p kamera

 

1-Variantas: Sony ST27i xperia GO Šitas patiko tuo kad turi water resist(gali po vandeniu filmuot ir pns) kaina- 850LT

 

2-Variantas: Sony MT27i xperia SOLA Šitas sudomino kad turi didesnį ekraną, daugiau pixeliu ir 1gb daugiau vidinės atminties. tačiau neturi water resist :cenzura:Kaina- 950LT

 

O gal turit savo varianta uz tokia kaina ?

 

As rinkciausi Sola del geresnio ekrano, Go geresnis to, kad atsparus smugiams ir vandeniui. Jei nebijai pirkti naudota, gali rasti HTC One X arba Sony Xperia S uz panasia kaina. Redagavo pspgamer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai Sony telefonai nepatinka, tai ir pats nesiųlyčiau nei vieno iš jų, bet čia tik mano nuomonė. Kaip jau siųlė Dankratas, imk kokį S2 ar S3 iš skelbimų, kad ir truputi naudotus, nes pats turiu S3 ir esu viskuo patenkintas jame, vien kiek duoda didelis ekranas patogumo, kartais net nesijūngiu pc, nes užtenka telefono panaršyti ir pnš. dalykam. Dar neseniai pradėjau žaisti su rom'ais, tai dar skalndesni telefono veikimą jie padaro su daug papildomu funkcijų. O jei nori naujo, tai siūlau: http://www.mobili.lt/lt/telefonai/samsung/i8190_galaxy_s_iii_mini.html , http://www.mobili.lt/lt/telefonai/lg/optimus_l9_p760.html dar siųlyčiau jei turi kokių giminaičių ar pnš. iš tarkim US, kurie galėtų Tau nupirkti ten telefoną imti LG Nexus 4, nes jį naują iš Google Store galima už 800lt paimti.

Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai Sony telefonai nepatinka, tai ir pats nesiųlyčiau nei vieno iš jų, bet čia tik mano nuomonė. Kaip jau siųlė Dankratas, imk kokį S2 ar S3 iš skelbimų, kad ir truputi naudotus, nes pats turiu S3 ir esu viskuo patenkintas jame, vien kiek duoda didelis ekranas patogumo, kartais net nesijūngiu pc, nes užtenka telefono panaršyti ir pnš. dalykam. Dar neseniai pradėjau žaisti su rom'ais, tai dar skalndesni telefono veikimą jie padaro su daug papildomu funkcijų. O jei nori naujo, tai siūlau: http://www.mobili.lt/lt/telefonai/samsung/i8190_galaxy_s_iii_mini.html , http://www.mobili.lt/lt/telefonai/lg/optimus_l9_p760.html

 

o man samsungai nepatinka, todel nesiulyciau nei vieno is ju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man per didelio ekrano nereikia tam turiu planšetę manau 4coliai pats tas būtų :thumbsup4:

 

Dabar apie jusu pasiulytus variantus: Visi mini mane kaskodėl atbaido todėl i juos net nežiuriu, panaudoto taipogi jau nebenoriu, S2 butu gal ir neblogas variantas tačiau ekranas per didelis todėl atkrenta.

 

Tad iseina kad į kovą stoja dar ir LG optimus P760.

 

Taigi:

 

Sony ST27 Xperia go - Šitas mane trauke dėl atsparumo taipogi dėl grožio.

 

Sony MT27 xperia SOLA Sitas dėl geresnių parametrų taipogi dėl grožio.

 

Na ir į kovą kaip ir norėtusi iterpti sitą: LG optimus P760 Pagal parametrus jis galingesnis tačiau mane atbaido tas aprasymas apie kamerą kur dingo 720p ir atsirado VGA jug tai dar blogiau ar klystu ?? beto cia didesnis ekranas tačiau maziau pikseliu negu SOLA tai taip iseina kad jis maziau jautrus tad vėl čia pasimečiau...bet jame daugiau RAM..

 

 

Ištikru pasimečiau jau... Dabar galbut labiausiai domintu SOLA ir LG ka jus manot ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neimk tu kurie patinka ar nepatinka kitiem nes koks tau skirtumas koks cia kieno skonis..tiesiog rinkis ar nori taskytis vandeni ar ziuret I didesni ekrana. O atsparumas visokiom nelaimem tai labai didelis pliusas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man per didelio ekrano nereikia tam turiu planšetę manau 4coliai pats tas būtų :thumbsup4:

 

Dabar apie jusu pasiulytus variantus: Visi mini mane kaskodėl atbaido todėl i juos net nežiuriu, panaudoto taipogi jau nebenoriu, S2 butu gal ir neblogas variantas tačiau ekranas per didelis todėl atkrenta.

 

Tad iseina kad į kovą stoja dar ir LG optimus P760.

 

Taigi:

 

Sony ST27 Xperia go - Šitas mane trauke dėl atsparumo taipogi dėl grožio.

 

Sony MT27 xperia SOLA Sitas dėl geresnių parametrų taipogi dėl grožio.

 

Na ir į kovą kaip ir norėtusi iterpti sitą: LG optimus P760 Pagal parametrus jis galingesnis tačiau mane atbaido tas aprasymas apie kamerą kur dingo 720p ir atsirado VGA jug tai dar blogiau ar klystu ?? beto cia didesnis ekranas tačiau maziau pikseliu negu SOLA tai taip iseina kad jis maziau jautrus tad vėl čia pasimečiau...bet jame daugiau RAM..

 

 

Ištikru pasimečiau jau... Dabar galbut labiausiai domintu SOLA ir LG ka jus manot ?

 

ekrano jautrumas nepriklauso nuo pixeliu skaiciaus, nuo ju priklauso vaizdo kokybe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neimk tu kurie patinka ar nepatinka kitiem nes koks tau skirtumas koks cia kieno skonis..tiesiog rinkis ar nori taskytis vandeni ar ziuret I didesni ekrana. O atsparumas visokiom nelaimem tai labai didelis pliusas.

 

 

Tai taip dėl skonio nesiginčijama, Na as ir manau kad atsparumas didesnis tai čia didelis pliusas bet tai galima bus islyginti manau nusipirkus koki kontura tvirta kaip buna jug jie nėra labai brangus ;)

 

 

Na o kaip su ta kamera kas paaiskins ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nenorėtum pasižvalgyti į naudotus iPhone 4s? Nes už 1k.lt jau galima būtų rasti ir jei Tau didelio ekrano nereikia, būtų vienas iš geresnių variantų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nenorėtum pasižvalgyti į naudotus iPhone 4s? Nes už 1k.lt jau galima būtų rasti ir jei Tau didelio ekrano nereikia, būtų vienas iš geresnių variantų.

 

 

Na naudoto nenoriu ir šeip nenustebino kai teko naudotis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.