Rekomenduojami pranešimai

Kurk :D Viskas OK.

Tegu būna neutralus, nei koks nors Kill*. Nes man dar nėra 18 ir aš iš esmės pacisiftas. Tad geriau, kad nebūtų žūdynių ir kt. žiaurumų pavadinime. Neutralus KZLT yra labai gerai.

 

;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurk :D Viskas OK.

Tegu būna neutralus, nei koks nors Kill*. Nes man dar nėra 18 ir aš iš esmės pacisiftas. Tad geriau, kad nebūtų žūdynių ir kt. žiaurumų pavadinime. Neutralus KZLT yra labai gerai.

 

;)

:D pakviesiu visus kuriuos turiu drauguose

Redagavo Juozapixas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas neturi KZ gali žaisti dabar nemokamai iki Kovo 12 dienos
PS+ nereikalauja turėti 
 

KILLZONE™ SHADOW FALL Open Week runs from 00:00 AM (GMT) 4 March 2014 to 00:00 AM (GMT) 12 March 2014.

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gb/games/killzone-shadow-fall-open-week/cid=EP9000-CUSA00008_00-KZ4RELEASEOPENWE
Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau nemokamas map packas isejo :thumbup:

sveikas, kad tuos mapus instaliuoti reikia tureti season pass? pas mane parsisiuncia ir neistaliuoja :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikas, kad tuos mapus instaliuoti reikia tureti season pass? pas mane parsisiuncia ir neistaliuoja :/

Na as tiesiog juos parsisiunciau ir jie patys man susiinstaliavo. Season pass nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tas Season pass beveik nieko nedavė dar, naujus addons duoda bet už juos reikia mokėti 


Ne į temą
Kai kitu žaidimu Season pass viska duoda nemokamai 
Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tiesiog juos parsisiunciau ir jie patys man susiinstaliavo. Season pass nereikia.

kazkokia nesamone pas mane, parsiuncia ir pastoviai raso "waiting for instalation..." ir nieko daugiau nedaro. bandau losti pastovai meta kad reikia free mapu...

na biski pagooglinau ir issiaiskinau kas per velnias. pas mane zaidimas pirktas is usa, o acc naudoju uk, todel ir nauji mapsai nesuveike. zaidimo kurejai bando su sony tartis kaip ispresti si dalyka bet ar kada jei ir bus tai neaisku. norit gauti mapus reikia kurti accounta nauja to regiono is kur zaidimas, tada parsisiunti instaliuojasi lengvai ir atgal pasijungus prie seno accounto viskas veikia. gal kam pravers sitas jei bus kam dar tokiu problemu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau ispuole laisvesne diena,tai bandau si zaidima.Kol kas pratinuosi prie valdymo (nesu fps zaidejas,tai kol kas sunkoka).Ka pradziai galiu pasakyti,tai vaizdeliai nerealus,besizvalgydamas po aplinkas tikrai pamirsti tuos hellgastus ar kaip jie ten.Idomus tas owl'o valdymas,touchpadas demonstruoja kam jis skirtas :) .Ta proga klausimas,tipo as galiu pasiusti owla kad atjungtu tuos signalizacinius aliarmus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau ispuole laisvesne diena,tai bandau si zaidima.Kol kas pratinuosi prie valdymo (nesu fps zaidejas,tai kol kas sunkoka).Ka pradziai galiu pasakyti,tai vaizdeliai nerealus,besizvalgydamas po aplinkas tikrai pamirsti tuos hellgastus ar kaip jie ten.Idomus tas owl'o valdymas,touchpadas demonstruoja kam jis skirtas :) .Ta proga klausimas,tipo as galiu pasiusti owla kad atjungtu tuos signalizacinius aliarmus?

Taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku,na sis zaidimas kaip ne fps zaidejui man bus tikras issukis,bet kablys jau nugaroj,tad bandysiu toliau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.