Rekomenduojami pranešimai

Didelis šnipštas gavosi su PS+ versija?

O tai dar nesupratai? Siaip sakyciau su visu zaidimu. Gaila, kad kai zaidimai heavy online, labai didele tikimybe, kad isleidimo data ju geriau nepirkt. Is paskutiniu tik Destiny susitvarke ir tai ne puikiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai dar nesupratai? Siaip sakyciau su visu zaidimu. Gaila, kad kai zaidimai heavy online, labai didele tikimybe, kad isleidimo data ju geriau nepirkt. Is paskutiniu tik Destiny susitvarke ir tai ne puikiai.

Zaidimas tikrai neblogas, aisku su GT serija nera ko lyginti, bet uz paskutinius need for speed'us tai N kartu geresnis, valdymas man patiko, trasos idomios, grafika tikrai nebloga, TOUR eventu sistema (kalendorius) primine Real Racing 2 zaidima ant ismaniuju tel :) sitas man labai patiko, kai kam gali pritrukti masinu, man pakolkas ju uztenka nes esu BMW fanas tai stengiuosi kiek leidzia eventai vaziuoti su BMW markes auto, patiko drift eventai, valdymas gal ir nera 100% realistiskas bet arti to, jauciasi greitis, aisku dar yra tokiu smulkmenu kuriu atrodo truksta bet galbut dar bus updeitai ir viska sutvarkis :) visumoj as duociau 8/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tikrai neblogas, aisku su GT serija nera ko lyginti, bet uz paskutinius need for speed'us tai N kartu geresnis, valdymas man patiko, trasos idomios, grafika tikrai nebloga, TOUR eventu sistema (kalendorius) primine Real Racing 2 zaidima ant ismaniuju tel :) sitas man labai patiko, kai kam gali pritrukti masinu, man pakolkas ju uztenka nes esu BMW fanas tai stengiuosi kiek leidzia eventai vaziuoti su BMW markes auto, patiko drift eventai, valdymas gal ir nera 100% realistiskas bet arti to, jauciasi greitis, aisku dar yra tokiu smulkmenu kuriu atrodo truksta bet galbut dar bus updeitai ir viska sutvarkis :) visumoj as duociau 8/10

GT po 5 ir ipac 6 nebera sventa karve. PS2 laiku varikliu garsai ir tu laiku auto garazas, kuris sudaro 70-80% visu auto yra nedovanotina 2013 metams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@v1ncelis na man GT esme ne garaze ir kiek ten tu supru ar skyline cup versiju, o tame, ka galima su tomis auto padaryti, kiek ten visokiausiu setupu del kuriu koardanalei pasikeicia vairavimas, tiesiog ten reikia netynget pasedet ir susikurt setupa vos ne kiekvienom lenktynem atskira :)  del 6 dallies visiskai su tavim sutinku

 

nenukrypstant nuo temos siandien jau pasiekiau driveclub 30lvl, TOUR event'uose 156/225 zvaigzduciu, liko paskutinis championshipas atsirakint ir praktiskai bus jau i pabaiga, gaila kad serveriai gryba pjauna, neduoda visai challenge daryt, nematau kiek pravaziaves KM, kiek isvis drift tasku turiu ir panasiu dalyku man nerodo, istisai tik kraunasi (sukasi ratais krovimo logo ir tiek), siandien pralekiau pora MP event'u, patiko tas kad face-off'u buvo nemazai, siaip antra diena (apie 20h bendrai) prazaidziau tai nepabodo nei trupucio tik kad viskas daug sunkyn eina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@intenso33 jo, jei kalbant apie automobiliu derinimo lygi, tai GT vienas giliausiu apskritai tarp visu platformu, bet ne vien del to GT tapo tokiu populiariu. GT7 tikiuosi gris su trenksmu  :)

Driveclub serveriai tai apgailetini. US jau antra savaite, pas mus pustrecios  nuo isleidimo, bet iki siol mane atjungineja nuo serveriu, leaderbords veikia tik tada kai nori i challenges meniu buvo pavyke isokti tik 1! karta nuo isleidimo ir tai ismete error po keletos akimirku. Toks jausmas, kad visos funkcijos prades veikti tik tada kai didzioji dalis zaideju jau bus pereje zaidima ir numete i sali. Gaila, nes kitu atveju tai nuostabus zaidimas. Kas del stats, tai man atrodo, kad net nera jokio budo paziureti i drift turimus taskus, tik i iveikts km driftuojant, kuriuos matai badge progreso lenteleje  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@v1ncelis kai ieini i profile savo per pagrindini meniu, ten buna tie visi badge's (vidurine skiltis) kairej pas mane nieko neduoda paziuret nors ten aiskiai yra surasyta visokie stats ir t.t. dabar nepamenu jau tyksliai, tai man rodos ten turetu tikrai rodyti nuvaziuotus km, kiek su klubu nuvaziaves ir t.t. na bent jau as manau kad turetu rodyti, kazkuriems 13 laiminguju visam pasauly jau paviko surinkti platinas, 13,414 Game Owners - 13 Platinum Achievers

Redagavo intenso33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir nesupratau kur psn+ versija? :D

as irgi nepagavau,ar visiskai nemokamai bus tas driver club ps+naudotojams,ar tik su nuolaida,nes tipo sake for free who have ps+,tai nepagaunu ir as

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@GoldenBoy speju bus PS+ zaidimas tik nepilnas, kaip GT5Prologue buvo kazkas tokio bus, tiems kam patiks veliau gales upgraidint i full PS+ version :)

Redagavo intenso33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@GoldenBoy speju bus PS+ zaidimas tik nepilnas, kaip GT5Prologue buvo kazkas tokio bus, tiems kam patiks veliau gales upgraidint i full PS+ version :)

Net mazesnis nei Prologue. Viena salis (Indija), 11 trasu ir 10 automobiliu. Bus ir visi game mode bei bus galima surinkti platina. Be to, visi ateinantys nemokami update'ai (lietus/sniegas, photomode, replay ir free cars dlc) bus prideti ir prie PS+ Edition versijos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.