Sleepyfan

Infamous: Second Son

Rekomenduojami pranešimai

Aš kai dar tik perėjau apie 60% ir dar einu tik už Evil 

Paskui reiks dar praeiti už Gera, tai aš tikrai išbandisiu ji, aišku toks modas geriau butu buvęs iš karto, nes yra kurie tikrai jau perėjo ta žaidimą ir tikrai dėl šito modo tikrai nežais , aišku bus kurie pabandys bet dauguma tai ne

as irgi panasiai apie tiek perejes tik uz good, bet tiesa sakant manau uz evil smagiau losti kadangi nesuki galvos eini ir naikini viska is eiles :D

 

Vygdai visas side misijas? Nes as tik kai ieinu i nauja plota iskart susirenku visus shardus ko pasekoje viskas buna istobulinta o shardu belekiek, pasidarau side questus ir lekiu vygdit main story :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš praeitas dalis visada eidavau už good dabar tiesiog pasirinkau evil

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujas DLC kuri bus galima zaist ir atskirai neturint pacio zaidimo , tai labiau atskira zaidimo dalis. 

 

 

The first major DLC has been announced for inFamous: Second Son. “First Light” will be available in August, though it can be purchased even if you don’t own the original game.

 


rasoma pirmas major dlc ..reiskia bus ir daugiau , atrodo awesome plius merga su super galiom tai kazkas  :yes:


FirstLight_Fetch_Keyart_14023650221.jpg?

 

Return to Seattle as Abigail “Fetch” Walker – the feisty, neon-powered conduit who takes on the Department of Unified Protection with Delsin Rowe – in this prequel to inFAMOUS: Second Son.
Unravel Fetch’s dark past as she relives her troubled memories while being interrogated by Brooke Augustine in the notoriously harsh prison for superhumans – Curdun Cay.
See Fetch develop her powers and become a trained killer, then fight to escape the maximum security facility and seek revenge against those who’ve wronged her.

Get a taste of the award-winning inFAMOUS: Second Son action without needing the full game.
Set your top scores with Fetch’s neon powers in the Conduit Training Room.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PlayStation E3 2014 | inFAMOUS: First Light | Live Coverage PS4

 

[media=560x315]

[/media]

 

First Light Stage Demo - E3 2014

 

[media=560x315]

[/media]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parasyta kad demo,galvoju,va pamatysiu,atsidarau paziuret o ten interviu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tik gavau email'a is Sony, kad mano digital preorderis atsauktas. Ziuriu internete, kad tai nutiko daugeliui. Tik nesuprantu, kodel, nes pries kuri laika papildziau savo psn wallet ekstra pinigais. Yra cia kas nors, kas irgi gavo toki email'a? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas perėjau 31% naujojo First Light ir visiškai nesigailiu jį nusipirkęs. Šis DLC tikrai nuostabus. Jokių priekaištų. Maniau, jog bus blogiau.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors toli grazu netobulas, inFamous SS ir ipac dabar po First Light vis dar mano siu metu GOTY. Dragons Age ar Far Cry 4 ta tikriausiai pakeis, bet negaliu neigti kiek fun sis zaidimas kartu su dlc man dave.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.