Connor

PRESTIGIO plansete

Rekomenduojami pranešimai

Žiūriu dauguma šneka tik į kainą pažiūrėję :) Tuojau pradeda siūlyti iPadus ar Nexusus. Sutinku, kiniečiai tikrai didelė bėda,pats turėjau, bet Prestigio išimtis. Šitie tikrai neblogi, ir nereikia spręsti apie aparatą vien iš pavadinimo ir kainos, nes tai parodo nedidelį išmanymą ir išankstinę nuostatą. Na bet tai pateisinama jaunu amžiumi ir tai nieko blogo :) O dėl acer, tai ten ne aparatas o tragedija, aš jo nepirkčiau ir už stolniką-banguoja ekranas prilietus nugarą, apžvalgos kampas tragedija , surinkimas prastesnis ir už kokį kinietį nežinomo pavadinimo.

Jei nori imti Prestigio tabą, BŪTINAI imk su IPS. Visiškai kitas reikalas. Optimaliausias varijntas kainos-kokybės santykiu http://www.mobili.lt/lt/telefonai/prestigio/5770_multipad_7_0_prime_duo.html

Taigi pirma pliusai mano siūlomo varianto -

ekranas tikrai labai geras kaip šio segmento produktui, filmai super eina, netą pasijungti gali visais būdais išskyrus 3g, surinkimo kokybė superinė, palaiko micro SD, kaina salyginai nedidelė, bet dabar panašios technologijos yra tikrai nebrangios, ir kai kurie garsių prekinių ženklų produktai brangūs tik dėl vardo, bet ne dėl kokybės.

Minusai-

garsas be ausinių tikrai nekoks, baterija , žiūrint HD formatu laikys vieną filmą su puse, ir apskritai bateriją š :) Wi Fi nebandžiau negaliu pasakyti. Taip pat galingų žaidimų tikrai nepažaisi, bet kažin ar apskritai įmanoma su liečiamu ekranu kokią rimtą šaudyklę pažaist. Tavo vietoje imčiau būtent mano pasiūlytą variantą, spresti tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu dauguma šneka tik į kainą pažiūrėję :) Tuojau pradeda siūlyti iPadus ar Nexusus. Sutinku, kiniečiai tikrai didelė bėda,pats turėjau, bet Prestigio išimtis. Šitie tikrai neblogi, ir nereikia spręsti apie aparatą vien iš pavadinimo ir kainos, nes tai parodo nedidelį išmanymą ir išankstinę nuostatą. Na bet tai pateisinama jaunu amžiumi ir tai nieko blogo :) O dėl acer, tai ten ne aparatas o tragedija, aš jo nepirkčiau ir už stolniką-banguoja ekranas prilietus nugarą, apžvalgos kampas tragedija , surinkimas prastesnis ir už kokį kinietį nežinomo pavadinimo.

Jei nori imti Prestigio tabą, BŪTINAI imk su IPS. Visiškai kitas reikalas. Optimaliausias varijntas kainos-kokybės santykiu http://www.mobili.lt/lt/telefonai/prestigio/5770_multipad_7_0_prime_duo.html

Taigi pirma pliusai mano siūlomo varianto -

ekranas tikrai labai geras kaip šio segmento produktui, filmai super eina, netą pasijungti gali visais būdais išskyrus 3g, surinkimo kokybė superinė, palaiko micro SD, kaina salyginai nedidelė, bet dabar panašios technologijos yra tikrai nebrangios, ir kai kurie garsių prekinių ženklų produktai brangūs tik dėl vardo, bet ne dėl kokybės.

Minusai-

garsas be ausinių tikrai nekoks, baterija , žiūrint HD formatu laikys vieną filmą su puse, ir apskritai bateriją š :) Wi Fi nebandžiau negaliu pasakyti. Taip pat galingų žaidimų tikrai nepažaisi, bet kažin ar apskritai įmanoma su liečiamu ekranu kokią rimtą šaudyklę pažaist. Tavo vietoje imčiau būtent mano pasiūlytą variantą, spresti tau.

 

Esu naudojasis neilgai šiuo Presitigio tab'u ir man jis nepatiko, dažnai palagina (mano telefonas kelis kart sklandžiau dirba už jį), o dabar trumpas palyginimas su Nexus 7:

Nexus'as turi navigacija, Bluetooth, NFC ko pas Presitigio nėra. Ekrano raiška pas jį geresnė, HD 800 x 1280 vs 600 x1024. Nexus'as turi ekrano apsaugą Corning Gorilla Glass ko pas MultiPad nerasta, didesnis pas Asus'a PPI 216 vs 169. Geresne bei didesnė baterija pas Nexus'a 4325 mAh vs 3200, kas yra aktuolu labai nešiojamiems prietaisams. Asus'o geresnis procesorius 1.2GHz, keturių branduolių vs Dviejų branduolių 1.5 GHz. Operacinė sistema pagrinde greičiausiai išeina ant šio įrenginio ir ilgą laiką jis gaus visus naujausius OS, visgi Google įrenginys, kad ir dabar jau turi 4.2.2 Jelly Bean, kai pastarasis sėdi su 4.0.1 ICS. MultiPad turi pliusą tik, kad galima papildomai dėti Micro Sd kortele iki 32Gb, visai kitais atvejais Nexus'as laimi. Taip, kad manau geriau pasitaupyti tuos kelis šimtus ir nusipirkti jau normalų daiktą, o ne nervų rinkinį, dėl kurio paskui gailėsies išmetes pinigus. Galit sutikti ar nesutikti, man visiškai vienodai, nes specifikacijos ir faktai patys kalba už save.

Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš gi nelyginu su Nexusu, sakau savo klasėje (iš kiniečių) jisai geriausias kainos ir kokybės atžvilgiu. Juk nelyginkime su nexusu ar kokiu 7.7 Samsunginiu tabu :) Bet filmams jisai tikrai neblogas pasirinkimas. Žaidimų aišku jisai nepaveža, išskyrus paukštukus ar kitus paprastesnius. O kur jisai tau lagingavo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš gi nelyginu su Nexusu, sakau savo klasėje (iš kiniečių) jisai geriausias kainos ir kokybės atžvilgiu. Juk nelyginkime su nexusu ar kokiu 7.7 Samsunginiu tabu :) Bet filmams jisai tikrai neblogas pasirinkimas. Žaidimų aišku jisai nepaveža, išskyrus paukštukus ar kitus paprastesnius. O kur jisai tau lagingavo?

 

Bandžiau žaisti kelis žaidimus, greitai bandant per menu keliauti, kartais internete.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jisai visai patiko, pirksiu balandį, vien dėl to, kad Nexusas neturi microSD. Jei būtų micro SD , Nexusas neturėtų konkurentų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, o tai uz tokia kaina mazdaug 500 Lt, nelabai bus plancetiniu, kad eitu zaist zaidimus, nes pats labai rimtai galvoju imt prestigio plancetini, o pirksiu praktiskai pazaist viena kita zaidima. Ir daug kas sako kad su sita uzduotim nesusidoroja. Tai klausiu ar yra plancetiniu uz tokia kaina, kuri paveztu dauguma zaidimu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, o tai uz tokia kaina mazdaug 500 Lt, nelabai bus plancetiniu, kad eitu zaist zaidimus, nes pats labai rimtai galvoju imt prestigio plancetini, o pirksiu praktiskai pazaist viena kita zaidima. Ir daug kas sako kad su sita uzduotim nesusidoroja. Tai klausiu ar yra plancetiniu uz tokia kaina, kuri paveztu dauguma zaidimu?

 

Nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai visdelto noreciau 8.0 multipado, nes yra HDMI ir yra siektiek didesnis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, o tai uz tokia kaina mazdaug 500 Lt, nelabai bus plancetiniu, kad eitu zaist zaidimus, nes pats labai rimtai galvoju imt prestigio plancetini, o pirksiu praktiskai pazaist viena kita zaidima. Ir daug kas sako kad su sita uzduotim nesusidoroja. Tai klausiu ar yra plancetiniu uz tokia kaina, kuri paveztu dauguma zaidimu?

 

Prestigio daugiausia skirti netui ir filmams, daugiau nieko rimtesnio nenuveiksi. Žaidimai eis tik paprasti, nereikalaujantys resursų, dar tiesa Need for speed kažkelintas eina neblogai. Bet jei žiūri tabletės žaidimams, Prestigio nėra tas pasirinkimas kuris atitiktų tavo poreikius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kokia plancete, susitvarkytu su zaidimais? Ir kad kainos nebutu kosmines :D

Redagavo deivis899

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kokia plancete, susitvarkytu su zaidimais? Ir kad kainos nebutu kosmines :D

 

Ne į temą

Jei paskaitytum temą visą, rastum beveik visuose mano postuose atsakymą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kokia plancete, susitvarkytu su zaidimais? Ir kad kainos nebutu kosmines :D

 

Geriausias variantas zaidimams aisku ipadas, Mini kaina nera kosmine,bet vistiek daugiau uz 1000, is pigesniu tai tik nexus 7, kinietiski geresniu zaidimu normaliai nepaveztu Redagavo pspgamer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.