Brolis

ps3 hdd keitimas.Reikia pagalbos/patarimo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,eisiu tiesiai prie reikalo.Pas mane tarp ps3 yra 80gb hdd ir nebeturiu vietos.Gal galit padet issirinkt hdd.Nes internete ju pilna ir nezinau kuri rinktis.Beto jei ten desiu i vidu ar reiks kurt tuos aplankalus music, picture ir tt.Beto kaip tensu tuo 4gb limitu yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurint kaip tu ta vieta isnaudosi, jei kisene tavo leidzia tai dek 500gb, nes as pats isidejes 500gb priestai buvo 120gb, tai dabar is 500gb like yra kokie ~150gb, jei viska atsisiusciau ka esu nusipirkes psn ir ka duoda uzdika man neuztektu vietos, bet kaip sakoma, del vietos nepergivenu bet kada galima istrinta kanors, nes pas mane daug video klipu muzikiniu, mp3, nuotrauku viska laikau ps3, laptopas tuscias pas mane buna :-)

 

Ir siaip kai pakesi hdd tau nieko ten kurti nereiks ps3 pats viska padaris uztave, tik idesi formata padarysi ir gali naudotis ps3 su nauju hdd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kisene leidzia ziurek Western digital scorpio black, jei ne imk WD blue, tik green neimk, ba paskutiniai S

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas 4gb limits tik isoriniam hdd yra?Desiu 500gb nes kai psn+ pasiimsiu tai tie zaidimai ir kiti free stuffai greit ta vieta sues

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas 4gb limits tik isoriniam hdd yra?Desiu 500gb nes kai psn+ pasiimsiu tai tie zaidimai ir kiti free stuffai greit ta vieta sues

 

tik isoriniams

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kisene leidzia ziurek Western digital scorpio black, jei ne imk WD blue, tik green neimk, ba paskutiniai S

 

Taip sutinku sutavim kad geriau deti hdd Western digital scorpio black, nes pats toki isidejas uzmirsau priestai pamineti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.