Pukis98

Iphone 3gs nesikrauna

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi prasau jusu pagalbos,nusipirkau tel atveze ji man tik vakar isijungiau as ji buvo viskas normaliai,tada parejau namo buvo like 3procentai baterijos as idejau pabandyti pakrauti i kompiuteri,man viskas normaliai krovesi as kroviau kokias 1min,atjungiau as ji ir jis man po kiek laiko issikrove pilnai,tada bandziau krauti jis man nebesikrove rodo visada baterija kad kraunasi ir mazas stulpelis raudonos spalvos toi baterijoje istraukus is laido rodo kad reikia ideti krauti.

Padekite prasau nes jauciuosi nekaip nepanaudojes telefono net 5minuciu.

Busiu labai dekingas kas pasakis kas jam nutiko ar ka reikia daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manai jeigu prikursi tokiu pat temų tau greičiau atsakys?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek laiko bandei krauti? Po keliu minuciu krovimo turetu iphonas isijungt ir krautis toliau,bet jau galesi juo naudotis. O gal laidas blogas? Pabandyk pajudint ivairiose vietose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laidus meginau 2,su abejais nesikrauna kad ir i siena ikisus nekrauna,kai istrauki is laido rodo kad reikia krauti kai bandai ijungt ,o kai ikisi krautis rodo baterija su biski raudonos spalvos.ir visa nakti bandziau krauti nieko nereguoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sieninins pakrovėjas originalus, tai tada neįsivaizduoju, gal mirė baterija? Šeip nežinau gal mažai gauna energijos krovimui, nes pvz nuo kompo tai nesikrauna, bent jau kai naudojiesi įrenginiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Nuotrauka rodo kai telefonas buna prijungtas prie pc

2.Nuotrauka rodo kai telefona istrauki is laido

post-44661-0-43160700-1363712176_thumb.jpg

post-44661-0-24721700-1363712208_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamegink isjimti baterija ir padauzyk biski kur kontaktai ir idek. Man yra buve su SE W995i kelis kart kad nakti wisa krowiau ir nieko nepasikrowe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai blem man ji visa reikia ardyti paprastai gi nenusiema dangtelis ir neatsijungia baterija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ilgiau tiesiog palikt ji pajungta likimo valiai nemeginai? Na palieki ir tegu buna.gal prades veliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va isnesiau pas meistra,sake turbut gali buti pagaves dregmes ir pradejas streikuoti,arba bus apmyrus baterija

Parasysiu ryt ka pasake :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.