MGnon

League of Legends vs Dota 2

  

28 nariai prabalsavo

  1. 1. Kuris žaidimas geresnis?



Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi,pasidarė įdomu, kaip jūs vertinat šiuos žaidimus ir kuris iš jų geresnis jūsų nuomone?Kiek girdėjau jie yra labai panašūs tad įdomu, kaip jūs manot.Aš esu žaidęs tik LoL'ą ir jis man labai patinka.Doto'os nebandęs ir nežinau, kaip ją vertint.Na laukiu atsakymų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pabandyk ir suzinosi, vieniem vienas patinka, kitiem kitas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pabandyk ir suzinosi, vieniem vienas patinka, kitiem kitas..

 

Ne į temą

Tai jis ir klausia ir vienų ir kitų nuomonės. Ir spėju jis nori argumentuotos nuomonės, o ne "man patinka tas", "o man anas". Pakomentavai kad tik pakomentuot :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad juokingas klausimas, ka man daugiau i toki reikejo atsakyt? Tiek LoL, tiek Dota2 ar HoN yra geri ir smagus, isbandai visus, kuris labiausiai patinka ta ir losi. Problems?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau reikėjo atsakyt kas tau labiau patinka ir kodėl. Jis pasakė, kad žaidžia LoLą, jam patinka. Atkreipk dėmesį, jis neklausė pasiūlymų ir rekomendacijų ką jam pažaist, jis jau žaidžia ir jam gerai. Išsireiškimai "kaip jūs vertinat", "jūsų nuomone", "ką manot" yra gan aiškūs, bet tu visiškai ne taip supratai temos esmę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis dotos nezaides ir nori ja vertint pagal kitu nuomone, kas gaunasi visiska nesamone, todel tegul pats pazaidzia ir susidarys ta nuomone. Visi tie pagrindiniai MOBA zaidimai geri yra, turi savu + ir -, bet kazkokio didelio skirtumo nera ir negali but, tik gal kad LoLas biski suckina su savo champu pirkimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis dotos nezaides ir nori ja vertint pagal kitu nuomone, kas gaunasi visiska nesamone, todel tegul pats pazaidzia ir susidarys ta nuomone. Visi tie pagrindiniai MOBA zaidimai geri yra, turi savu + ir -, bet kazkokio didelio skirtumo nera ir negali but, tik gal kad LoLas biski suckina su savo champu pirkimais.

 

Ne į temą

Nu tau gal tai ir keista,bet man nieko keisto. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis dotos nezaides ir nori ja vertint pagal kitu nuomone, kas gaunasi visiska nesamone, todel tegul pats pazaidzia ir susidarys ta nuomone. Visi tie pagrindiniai MOBA zaidimai geri yra, turi savu + ir -, bet kazkokio didelio skirtumo nera ir negali but, tik gal kad LoLas biski suckina su savo champu pirkimais.

 

Ne į temą

Nedasunta tau ka Tymbark sako...

 

---

Man Dota labiau patiko. Nei vieno per daug nezaidziau, bet is pirmu ispudziu dota geriau. Nereikia pirkti champu ir itemu issimusinejimas ir treidinimas tikrai smagus dalykas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyruciai nepamirskit vieno dalyko... Dota tevas - lol vaikas :whistling:

Kad ir kaip ten bebutu lol'as is dalies per daug atlaidus uz klaidas zaidimo eigoje buna, negu pvz dotoje :) todel jei kalbam apie realu gameplay tai man prie sirdies Dota2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai galima ir AoS laikyt tevu, o dota vaiku :D Asmeniskai Dota 2 labiausiai patikes turbut, bet LoLas ir HoNas tikrai neatsilieka. O jus kaip matau, nelabai suprantat ka as parasiau. Jis nezino, kaip vertint dota, nes jos neloses, tai ir siulau palost, o ne klausinet.

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toxiz sakydamas tevas/vaikas turiu omeny, kad DotA (Mano ziniom, jei yra kitaip prasau saltini info!) yra pirmas MOBA type zaidimas kuris buvo pastatytas AoS ir sulaukes pripazinimo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmu Moba type, jei neklystu, laikomas AoS ant sc, pagal kuri buvo padaryta dota ant wc3 ir aisku patobulinta, bet visvien saknys islieka AoS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SC nezaidziau, nes kitkas buvo zaidziamas, bet vistiek LoL kopijavo dota :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del sito pilnai sutinku, nes turbut del dotos ir ispopuliarejo sis zanras :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.