eimis1998

Visa Virtuon

Rekomenduojami pranešimai

Ar galiu savo vardu issiimti Visa Virtuon kortele ir pirkti internetu (shoptu, game, ebay dealextreme...) kai man 15 metu. Ar galima sia kortele suristi su paypal?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos nuo 14 ar 15 galima issimt su abieju tevu sutikimu, prie paypal pririst gali, viskas veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Standartiškai webinės kortos nuo 18 metų leidžiamos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip su kitom. Pasiėmiau papraščiausią DNB jaunimo kortelę Visa Electron. Prisirišo prie paypal viskas tvarkoi. Nors pats klausiau kaip dėl pirkimų, o man atsakė kad tik nuo 18 galima gauti kortelę kuri tinka internetiniams atsiskaitymams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats budamas 14 pasiemiau pries du metus visa virtuon ir visa classic savo vardu ir puikiai galiu pirkti inyernetu ir paypal suristi. Emiau is Seb banko, reikia kai eisi uzsisakyneti abieju tevu sutikimo, turi jie eit kartu su dokumentais savo.

Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa clasic tai cia bankomatui? Jos abi vienoj kortelej, ar atskirai?

 

Dvi atskiros korteles-saskaitos. Su virtuon negali issiimti pinigu per bankomatus, gali tik internetu pirkti, tdl emiau dar ie classic, kad persivedineti is vienos i kita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba emi Electron ir Virtuon, arba emi ISIC is sebo, (2 viename) tik ten kainuoja berods 30lt i metus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausiai tai is sebo imti "Mylimiausia" mastercard, ir su Paypal surist gali ir parduotuvei atsiskaitinet gali . 19 litu metam, nuo 14 metu galima issiimt

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sestadieni buvau SEB'e tai nedave nes be paso/korteles, mano pries menesi pasibaigus ir jie praso tos naujos su parasu, o mano sena, tai reiks nauja asmens dokumenta pradziai pasidaryt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Virtuon negalima bankomate bapkių nusiimt ? Nu geras. Gerai, kad nepasiemiau virtuono. Pasiemiau swedbanke mastercard web ir ji veikia kaip normali kortelė+ atsiskaitymas internetu. 1lt/mėn.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Virtuon negalima bankomate bapkių nusiimt ? Nu geras. Gerai, kad nepasiemiau virtuono. Pasiemiau swedbanke mastercard web ir ji veikia kaip normali kortelė+ atsiskaitymas internetu. 1lt/mėn.

 

As irgi pasiemes swedbanke mastercard web ir neturiu jokiu problemu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie limitai swedbank'e? Mačiau 1000 LT pervedimai ir 500 LT grynu per dieną.. Jeigu taip tai gal žinot max limitus ir ar tai kainuoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.