Rayman

Sovietinių arkadų muziejus Maskvoje

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, tik neseniai sužinojau apie Maskvoj veikiantį sovietinių arkadų muziejų. Kai kuriuos automatus gamino ir Lietuvos fabrikai. Jis atrodo netgi labiau intriguojantis už tą, kuriame lankiausi Berlyne. Aš gimiau 1990, tai jau nieko iš to laikmečio nežinau, bet vyresni forumo nariai gal ką įdomaus papasakos apie tas arkadas? :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=6C-tc-Q841E

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atostogaudamas Palangoje kokiais 86-89 labai mėgdavau žaisti Morskije boji, toks elektroninis laivų šaudymas , kai žiūri per periskopą :) Ar tokios primityvios lenktynės ant baisaus storo storo ekrano. Kadangi man tada buvo 6-9 metai , tai buvo kažkas neįtikėtina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu dar toki kur reikedavo istraukineti visokius daiktus su znyplem. Va ant to tai taip buvau uzsikableves, kad per viena karta gal 2 rublius sumeciau ir nieko neistraukiau. :D

Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats sunkiausias tai atsimenu buvo "Magistralė", kiek nervų kainavo, kol sistemą su pusbroliu perpratom žaidimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atostogaudamas Palangoje kokiais 86-89 labai mėgdavau žaisti Morskije boji, toks elektroninis laivų šaudymas , kai žiūri per periskopą :) Ar tokios primityvios lenktynės ant baisaus storo storo ekrano. Kadangi man tada buvo 6-9 metai , tai buvo kažkas neįtikėtina :)

 

Aha, tas vyrukas jas abi ir parodė tam vaizdely. :) Įdomu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geri daikciukai,dar nemazai prisiminimu sukele "gazirovkes" aparatas prie sienos :D prisimenu toki pas tevuka koluky :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geri daikciukai,dar nemazai prisiminimu sukele "gazirovkes" aparatas prie sienos :D prisimenu toki pas tevuka koluky :dribble:

 

Aš atsimenu kaip per miglą, kad jau nepriklausomoj Lietuvoj tokie dar stovėdavo Šiauliuose kokiais 1993-1994. :D O kai teko dirbti plytų fabrike Tauragėj 2006 m., tai dar buvo veikiantis toks aparatas darbuotojams. Tad teko ir man išbandyt. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geri daikciukai,dar nemazai prisiminimu sukele "gazirovkes" aparatas prie sienos :D prisimenu toki pas tevuka koluky :dribble:

 

Žinai, nieko gyvenime skanesnio taip ir negėriau kaip gazirovkė. Pamenu stovėdavo aparatai su baltu ir geltonu gėrimu Vilniaus gastronome, išsiplauni stiklinę, įmeti kapeikas ir kiek laimės :) Tik dažnai stiklines nuknisdavo pijokai :) Ir dar fantastiška gira būdavo iš tų geltonų bačkų su stora stora boba pardavėja :) Ech ta vaikystės romantika, kiek mums mažai reikėdavo iki pilnos laimės-ledų, žaislinio plastmasinio PPŠ automato ir rusiško Volgos modelio su visomis atsidarančiomis durelėmis už 13 rublių :) Dabartiniai vaikiai neįvertina kiek jie visko turi, tai ir ginčyjasi beprasmiškai koks mobiliakas geresnis - iPhonas ar Samsungas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomus reportažas. Atsimenu ir aš tą laivų mūšį. Tik šiame muziejuje nepamačiau tokio lenktynių aparato, kur stovint už vairo vienu metu galėjo lenktyniauti net keturi žaidėjai. Tas aparatas man būdavo įdomiausias. Kainuodavo 15 kapeikų. Ech būdavo fantastika...^^,)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.