Tii

PSN Leaderboard

Rekomenduojami pranešimai

Online nepatinka? DLC tik papildomi trofėjai. Jų nereikia, kad surinkti pagrindinius 100%, dažniausiai.

Tarkim battlefield losiu jis sakykem tam ir buvo sukurtas, bet yra zaidimu kur tas online isvis netinka ir man nuobodus.. O del trofeju kankintis tinges.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi online nepatinka. Ypac jei zaidimas nera naujas. Derintis prie kazkokiu boosting session, as geriau savo ritmu zaisiu ir pasirinksiu tik sp kurie patinka. Kad ir dabar losiu dark souls su planu surinkti platinum, ir nors laiko prasme nemazai uztruksiu, bet losiu kada noriu ir kaip noriu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ilgos pertraukos atnaujinau!! :))

Taip pat nickus paryskinau raudonai, jei nukrito rankuose, zaliai - jei pakilo, o  juodai jei tiesiog yra ten pat, kur ir buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Profilaktiskai vel atnaujinau  :)
Tikslai su sekanciu atnaujinimu:

 

  • Isimti visus zmones su <10 platinu
  • (Grieztai) apsiriboti ties top 50
  • Prirasyti prie zmoniu nicku, kas lankosi playmanijoje (ar bent yra prisiregistrave)

 

Stai tiek naujienu :D

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Profilaktiskai vel atnaujinau  :)

Tikslai su sekanciu atnaujinimu:

 

  • Isimti visus zmones su <10 platinu

 

Nepritariu. Pavyzdžiui Artojas išmestas, nes nerenka platinų, bet pagal savo levelį daugumai užkrauna. Netikslus TOP 50 gaunasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro,

Neismestas, tiesiog nepridetas, nes niekas nicko/gamercard nedave ;)

Kaip dar pavyzdziai keli zmoniu, kurie <10 platinu turi:

  • Lux_LT
  • Zabyrka
  • Minde82

 

EDIT: Paprastas sprendimas; http://strawpoll.me/3334130

Balsuojam, isimti zmones su <10 platinu ar ne :)

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad aktyvūs žmonės galėtų būti tope. Su laiku atsifiltruos, kurie nėra aktyvūs ir nieko nerenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mantinijo Pritariu. Pagal aktyvumą ir bendra trofėjų skaičių ar lvl reiktų žiūrėti, jeigu čia ne bus sudėtigiau atrinkinėti žmones... Aš ir dabar topo nelabai suprantu pagal ką jis skaičiuojamas, nors nelabai ir gilinausi į jį... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mantinijo Pritariu. Pagal aktyvumą ir bendra trofėjų skaičių ar lvl reiktų žiūrėti, jeigu čia ne bus sudėtigiau atrinkinėti žmones... Aš ir dabar topo nelabai suprantu pagal ką jis skaičiuojamas, nors nelabai ir gilinausi į jį... :)

Pagal leveli. jei lygus levelis - pagal platinas ;) Ne kvantine fizika :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Soujiro,

Neismestas, tiesiog nepridetas, nes niekas nicko/gamercard nedave ;)

Kaip dar pavyzdziai keli zmoniu, kurie <10 platinu turi:

  • Lux_LT
  • Zabyrka
  • Minde82

EDIT: Paprastas sprendimas; http://strawpoll.me/3334130

Balsuojam, isimti zmones su <10 platinu ar ne :)

Artojas buvo pridetas, bet kadangi netgi pagal lygi jis buvo 48vietoje tai koks tikslas palikti, jei po atnaujinimo ir siaip iskristu. Taip, kad nelabai matau tu netikslumu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, si savaitgali atnaujinsiu jau viska (o gal ir greiciau net). Kadangi strawpoll (http://strawpoll.me/3334130) 8 uz, 8 pries - paliksiu kaip yra, maziau darbo gaunasi man:$ :>

 

Ateinantys pakeitimai, kaip ir mineta auksciau:

  • Prie nicku surasyti kas lankosi PLM; tikrai visu nesurasysiu, nes ne kompiuteris visgi esu, bet pagelbesit ka praleisiu;)
  • Neaktyvius (3+ men be jokio trofejaus) isbrauksiu, bet paliksiu sarase.
  • Zaliai/raudonai suzymesiu kas pakilo/krito rankuose.
  • Apsiribojimas ties Top 50. Jei kazkas pralenks #50 - visad galesit parasyti ir pridesiu i sarasa ;)
  • Bandysiu pazymeti kazkaip kurioje vietoje zmogus buvo pries pakildamas/nukrisdamas.

 

Pakolkas tik tiek sugalvoju, jei dar kazkokiu pageidavimu - rasykit, bet proto ribose ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai per kiek nukrito pakilo nera butina, nevark. Vistiek dazniausiai judesys nedidelis buna, uztenka matyti ar juda ar krenta ir viskas. Galima tiesiog susirasyti kur ant lapo kas kokioj vietoj buvo dabar ir po pusmecio ar metu parasyti statistika kas per kiek pasikeite palyginus su info tureta. Arba palikt kaip yra isvis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dabar, kad papulti į top'ą reikia bent 15lvl? Per greitai čia visi trofėjus renka :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šiais metais dar iš vis nežaidžiau, gal ryt žaisiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.