scalman

Call of Duty : Ghosts

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Metai iš metų nieko naujo tas cod neparodo nuo kokio mw2 laiku, toks jausmas, kad ne naują žaidimą išleidžia, o map pack'ą...
Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Metai iš metų nieko naujo tas cod neparodo nuo kokio mw2 laiku, toks jausmas, kad ne naują žaidimą išleidžia, o map pack'ą...

 

Ne į temą

Jap, nuo MW2 COD pasidarė tinkamas tik amerikonams bukapročiams. Knisa jiem protą Activision, kad čia tas nauja, tas nauja, o tie ir tiki. Dar BO buvo atgaiva, bet kiti, tai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jap, nuo MW2 COD pasidarė tinkamas tik amerikonams bukapročiams....

 

isitikines kad tik jiem? .. :working: idomu ka tada visa hebra kitose pasaulio salyse veikia su COD,iskaitant lietuvius, gal ziuri i dezute :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isitikines kad tik jiem? .. :working: idomu ka tada visa hebra kitose pasaulio salyse veikia su COD,iskaitant lietuvius, gal ziuri i dezute :melvin:

 

Gerai, visiem pasaulio bukapročiams. :D Dar nieko, jei COD parsisiunčia ir palošia, bet kai kiti kasmet moka po 60 dolerių ir dar tuos Elite perka, tai juokinga darosi. Duoda vos ne tokį patį game, o kad perka visi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, visiem pasaulio bukapročiams. :D Dar nieko, jei COD parsisiunčia ir palošia, bet kai kiti kasmet moka po 60 dolerių ir dar tuos Elite perka, tai juokinga darosi. Duoda vos ne tokį patį game, o kad perka visi...

 

Pavydas grauzia? Jei neturi pinigu tai nereik cia verkslenti kad kiti perka, ne tavo pinigai negi gaila? Ne tau kitus bukaprociais vadinti, jei nori tegu perka ju pasirinkimas, nuo to jie netampa bukaprociais

Redagavo sliopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavydas grauzia? Jei neturi pinigu tai nereik cia verkslenti kad kiti perka, ne tavo pinigai negi gaila? Ne tau kitus bukaprociais vadinti, jei nori tegu perka ju pasirinkimas, nuo to jie netampa bukaprociais

 

Jo, esu bomžas, nieko neįperku, tai ir skundžiuosi.

 

Kiti games (kalbu ne apie BF) bent kažką naujo duoda, o ne same shit over and over again. Jau ne vienas žmogus tą suprato...

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkiek bukumo yra tame cod fanboyzme, pasiulo bet ka ir žmonės perka, kažkaip keista kai žmonės nenori nieko naujo pamatyti serijoje. Reikėtu atsigaut ir pamastyt, kad yra mokami pinigai už ta pati kas metus nors ten gauni ginklu skinus kitokius ir mapus naujus (WOW). Jeigu pasikeistu šio žaidimo perkamumas į blogąją pusę tai ir kurėjai gal atsitokėtu ir suprastu, kad reikia kažką naujo inešti cod žaidime.

P.S neesu cod hateris, mėgau serija nuo pirmos iki mw2 dalies bet toliau ji nuvažiavo į dausas...

Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ne bukumas žmoguje, o įgimta savybė "bandos jausmas". Jei draugas nusipirko ir jam patiko, vadinasi ir man reikia ir turi patikti, o visa kita negali būti geriau nei tai ką aš turiu/lošiu. Negalima žmogaus vadinti bukapročiu jeigu jis nesugeba įjungti sveiko proto mastymo. Net ir protingi žmonės elgiasi kvailai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš rimtai pasvarstysiu nusipirkti jį PS4 (beje.. yra žinoma, kada pasirodys PS4 versija?).

 

Kodėl? Todėl, kad kartais pasiilgstu "sporto" BF serijoje. BF'e team DM kažkaip neatrodo natūraliai (t.y. netinka tam žaidimui; išskyrus DM in Ziba Tower). O kiti režimai (scavanger ir pan.) - irgi ne į temą. Tad belieka įsijungti COD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš rimtai pasvarstysiu nusipirkti jį PS4 (beje.. yra žinoma, kada pasirodys PS4 versija?).

 

Kodėl? Todėl, kad kartais pasiilgstu "sporto" BF serijoje. BF'e team DM kažkaip neatrodo natūraliai (t.y. netinka tam žaidimui; išskyrus DM in Ziba Tower). O kiti režimai (scavanger ir pan.) - irgi ne į temą. Tad belieka įsijungti COD.

 

Jei "sportas" turėjai omeny "veiksmas", tai ant Next-gen net ir Conquest'e jo bus per akis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man visi "Call of Duty" dalys patiko visi savotiški, turi + ir - visi patiko ir lauku kitos dalies man padare dideli išpudi

 

Cod 1,2 ir 4 ypač patiko chernobyje toks adrnalinas užeijo esi tik vienas ir turi nešti draugą o pilna banditu jau kai man patiko :D noriu dar tokių ir cod1 ant tilto labai patiko db cod nera gerų prisiminimų bet tikuosi Ghosts bus kažkas naujo

 

tik nesuprantu kaip cod 3 ant pc nera jei yra 1,2 ir 4????

 

perka nes nori tureti visa cod kolekcija DVD :) aš irgi per steam neperku nes š**** nera nei disko nei dar ko aš noriu turet ir diska ir viska kas priklauso tada bus tikras geimeris

Redagavo GTx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.