scalman

XBox One naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Vienas klausimas manes neramina. Ar xbox smartglass veiks lietuvoje po xbox one isejimo? Bandziau parsisiusti per Google play taciau raso kad xbox smartglass siame regione negalimas.

 

Susirask .apk ir išbandyk.

Keista, nes, kai tik smartglass pasirodė, regioninio apribojimo lyg nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susirask .apk ir išbandyk.

Keista, nes, kai tik smartglass pasirodė, regioninio apribojimo lyg nebuvo.

 

Aciu. Tiktai kaip suprantu isejus naujai smartglass versijai reikes parsisiusti nauja .apk faila ir vel ji irasyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu. Tiktai kaip suprantu isejus naujai smartglass versijai reikes parsisiusti nauja .apk faila ir vel ji irasyti?

 

Nebent jis siūlys tau updeitintis. Šiaip aš irgi ant 360 naudojau smartglass, tai problemų dėl regiono nebuvo, o programėlė siūlė naujintis automatiškai (telef. HTC 8S, windows phone)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viduj bus dvi AA batarkes..pirkt nereiks pradziai.

:close:

 

 

next gen AA ..:troll:

 

cool

 

http://www.youtube.com/watch?v=m4SYaTLCWL0&feature=player_embedded

 

naujas xbox one pultelis tai 2 pulteliai viename. laidinis ir belaidis...nes nes nes tu gali dabar pajungt prie jo usb laida ir vualia ..laidinis pultelis .. :spit:

:rofl:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepykit kad isiterpsiu bet ir as noriu issakyt savo nuomone :happy:

 

Esu senai PS fanas ir i xbox konsoles ziurejau kaip i antrarusias konsoles :innocent: , nes draugas turejo ps1 ir man atrodo del sios konsoles pamilau PS, senai norejau tureti ps2... ir turiu :D o i xbox net demesio nekreipiau... bet siemet nusipirkau xbox original ir jis man labai patiko :excl: dabar jis man geresnis uz ps2 :weep: Microsoft suukure tikrai gera irengini, bet jie mano manymu per mazai demesio jei skyre , o kai isleido x360 isvis senuka apleido...

 

Ilgai svajoju nusipirkti ps3 (ta ir padarysiu ateity ) ... :notworthy: ... Seip x360 vienu momentu jau buciau pirkes vietoj ps3 , bet nusipirkau dvd grotuva uz 400 lt kuris iki dabar puikiai tarnauja :D dabar x360 pirkciau vien del to kad ji lengva atsiristi (pilna skelbimu del atrisimo arba kad jau parduodavos atristos... su ps3 tokiu dalyku jau nebera ir dziaugiuosi, tikrai nepagailesiu i menesi bent karta - du nusipirkti koki ps3 zaidima)

 

Jau kai ne uz ilgo atsiras next gen konsoles as labai dziaugiuos, kad kolkas konsoliu kara laimi SONY:). Turbut nebebus taip kaip su x360 ir ps3 kai jos labai panasios specifikacijomis ir sunku zmogui apsispresti kuria imti - yra pilna diskusiju sukurta sia tema :D .

PS. vien del God Of War serijos ir kitu eksliuzyvu man ps3 patinka :)

 

Taigi laikau :thumbup: uz SONY, bet kaip bus is tikruju pamatysim ateityje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"

Nepykit kad isiterpsiu bet ir as noriu issakyt savo nuomone :happy:

 

Esu senai PS fanas ir i xbox konsoles ziurejau kaip i antrarusias konsoles :innocent: , nes draugas turejo ps1 ir man atrodo del sios konsoles pamilau PS, senai norejau tureti ps2... ir turiu :D o i xbox net demesio nekreipiau... bet siemet nusipirkau xbox original ir jis man labai patiko :excl: dabar jis man geresnis uz ps2 :weep: Microsoft suukure tikrai gera irengini, bet jie mano manymu per mazai demesio jei skyre , o kai isleido x360 isvis senuka apleido...

 

Ilgai svajoju nusipirkti ps3 (ta ir padarysiu ateity ) ... :notworthy: ... Seip x360 vienu momentu jau buciau pirkes vietoj ps3 , bet nusipirkau dvd grotuva uz 400 lt kuris iki dabar puikiai tarnauja :D dabar x360 pirkciau vien del to kad ji lengva atsiristi (pilna skelbimu del atrisimo arba kad jau parduodavos atristos... su ps3 tokiu dalyku jau nebera ir dziaugiuosi, tikrai nepagailesiu i menesi bent karta - du nusipirkti koki ps3 zaidima)

 

Jau kai ne uz ilgo atsiras next gen konsoles as labai dziaugiuos, kad kolkas konsoliu kara laimi SONY:). Turbut nebebus taip kaip su x360 ir ps3 kai jos labai panasios specifikacijomis ir sunku zmogui apsispresti kuria imti - yra pilna diskusiju sukurta sia tema :D .

PS. vien del God Of War serijos ir kitu eksliuzyvu man ps3 patinka :)

 

Taigi laikau :thumbup: uz SONY, bet kaip bus is tikruju pamatysim ateityje.

 

"Turbut nebebus taip kaip su x360 ir ps3 kai jos labai panasios specifikacijomis ir sunku zmogui apsispresti kuria imti - yra pilna diskusiju sukurta sia tema.

" as nematau didelio skirtumo tarp ps4 ir xbox one specifikaciju...

Redagavo Juozapixas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"

"Turbut nebebus taip kaip su x360 ir ps3 kai jos labai panasios specifikacijomis ir sunku zmogui apsispresti kuria imti - yra pilna diskusiju sukurta sia tema.

" as nematau didelio skirtumo tarp ps4 ir xbox one specifikaciju...

 

 

ps3 ir x360 konsoles abi buvo skirtos zaisti zaidimus, dabar ... : ))) tik viena... seip privalumus xb1 pamatys netik geimeriai, kas nores geros namu kino sistemos ims xb1 , o kas zaisti zaidimus ps4 , paprasta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nenorės žaidimų konsolės, tas neims Xbone, o pasiims SmartTV, kuris ir voice ir gesture funkcijas turi. Nieko čia kosminio nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps3 ir x360 konsoles abi buvo skirtos zaisti zaidimus, dabar ... : ))) tik viena... seip privalumus xb1 pamatys netik geimeriai, kas nores geros namu kino sistemos ims xb1 , o kas zaisti zaidimus ps4 , paprasta.

 

 

 

Kas norės ir žaisti žaidimus ir kita ims XBOX ONE, kas norės tik geimint, rinksis ar XBOX ONE ar PS4,

o kas jum blogai, jog yra įv, features, Kinect? Aišku kaina šiektiek brangesnė, bet kaina skelbiama tik Day One edition :)

 

Nesuprantu, negi blogai turėt įvairių features, negi jūs tokie "hardcore" geimeriai, ar tokiais apsimetat ? :D

Redagavo Vidmma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas norės ir žaisti žaidimus ir kita ims XBOX ONE, kas norės tik geimint, rinksis ar XBOX ONE ar PS4,

o kas jum blogai, jog yra įv, features, Kinect? Aišku kaina šiektiek brangesnė, bet kaina skelbiama tik Day One edition :)

 

Nesuprantu, negi blogai turėt įvairių features, negi jūs tokie "hardcore" geimeriai, ar tokiais apsimetat ? :D

 

Kad ir kokia kaina bebutu, kaina man yra ne rodikllis renkantis konsole. Kadangi man netrugdo visi xbox one features ir labiau patinka pultas, exclusive zaidimai planuoju pirkti xbox one. ps4 taip pat bus puiki konsole taciau xbox man yra arciau sirdies. Redagavo Juozapixas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai visiškai nereikalingi tokie pribumbasai, kuriuos siūlo MS. Konsolę perku žaisti, visas kitas funkcijas atlieka PC. Bet čia tik aš.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Microsoft vėl pakeitė nuomonę, kinect bus toliau parduodamas su konsole, bet jo bus galima net nepajunkti ir viskas veiks, Ką jie dar sugalvos visiškai pakeist :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.