Rekomenduojami pranešimai

ir ka? blogai? vistiek dauguma jas turi :)

Įdomus dalykas konsolės turi vien iš AMD gaminius ir jau dabar konsolės yra gan ribotu resursu... Tai nebus toks bairis, kad nvidia supykusi, kad iš jos nebeužsakinėjo dalis konsolu gamybai papirkinėja kurėjus, kad va nvidai žaidimai atrodo daug geriau negu konkurentes AMD.. Manau visko čia gali būti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

David Belle, Co-Founder of Pakour, Teams Up With Techland for Dying Light

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dear fans,

We know that over the last few days there has been talk about the delay of the physical release. We want to say a few words and explain what it is that we want to do to rectify the situation. First up, the facts about the release:

Dying Light will have a worldwide digital release on PC of January 27, 2015.

In North and South America, the digital release and physical copies for PlayStation 4 and Xbox One will be available at the same day.

In Europe, Middle East, Asia, and Australia, Dying Light will have a digital release on PlayStation 4 and Xbox One of January 28, 2015. Physical copies of the game will be released in these territories on February 27, 2015. As a way to say sorry for the delay to those that pre-ordered our physical game, all of the physical pre-ordered versions will include two DLC packs - Cuisine & Cargo and Ultimate Survivor Bundle, free of charge.

We have one more announcement to make in a few hours, so stay tuned...

 

Ech... Dar visa menesi teks disko laukti  :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1377794884-dying-light-be-the-zombie.jpg

 

“Be the Zombie” multiplayer mode, where players take control of the Night Hunter and can invade others’ games, will be now be available for free on all platforms everywhere.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ismeginau ant savo viskam tinkamo laptopo ir puikiai sukasi pc versija. viskas ant high ir sujungta visi nvidia fintai. grafiskai labai grazus kiek maciau bent jau pastate kol kas prabegom taip pradzia paziurejau praleisdamas intarpus. reikes prisest va ir viska idemiau paziuret. nes jeigu leis man zaisti taip kaip as noriu o ne taip kaip zaidimas liepia tai bus visai idomu .  :grt:


..po dienos zaidimo visai maloniai nustebintas kad taip itrauke. tiesiog zaidimas leidzia zaist ji kaip tu nori kada nori ir kokiu nori keliu. o tai yra idomiausia. realiai zombius kapoji tik butiniausioj situacijoj nes vistik ginklai nera tokie galingi ir jie luzta bei ju nera daug . kazka randi , kazka pasigerini , kazka susicraftini o kazka perki. aisku parduodi tai ka surinkai mieste . taip ir sukiesi. story gana idomiai vystosi kol kas.  idomu kad uzlipt gali visur ka matai akim, jei kazkoks issikises vamzdis yra tai uz jo gali uzsikabint ir uzlipt . tas gana ispudinga. ziuresim  toliau bet kol kas perejau story tik 2% o losiau jau nemazai. ir is tikro pagalbiniu misiju ne tiek ir daug , tiesiog pats miestas didelis ir eidamas gali pakeliui kazka susitikt , kazkam padesi gal , kazkas duos kokios naujos info ir pan. viskas tiesiog vystosi paeiliui. 

idomus islikimo zaidimas. 


buna baisiu vietu kai netiketai uzsirauni ant kokio zombiako ar jis tiesiog issoka is tamsos. aisku tamsoj nenori niekur eiti , tam yra lovos kuriose gali permiegot nakti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vertas dėmėsio bus ant Ps4 ? nes Unity paėmiau tai labai nusivyliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad skirtingi žaidimu žanrai, nebent tik kad open world abu yra 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aplinkos sito labiau panasios i dead rising 3 tik kad cia pirmo asmens. parkouras geras kaip mirrors edge tik dar pagerintas. 

 

Jau beldi iki nukritimo? :D

ne tik gerai praleist laika pasiemiau ir praejo tos valandos. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint ko nori is to zaidimo. aisku coop ar mp cia jau visai kitas zaidimas. o story yra story. bet vistik kai tau duodama visiskai laisve kaip ir ka daryt tai manau yra tikrai cool. uzlipt bet kur ir lootint namus bei dezes visokias. stengtis isgyvent. teko priprast prie to kaip jis greitai pavargsta na del stamina . tiesiog kelis sykius su vamzdziu trenkia ir jau pradeda sunkiai kvepuot ir nebegali daugiau trenkt .. tai gana idomu ir tenka kitaip zaisti . na negali issokt pries 3 zombius ir tiesiog mosuoti vamzdziais , nes po keliu smugiu busi nusilpes ir tau sakes. simple as that  :trl:


as tikejaus daug maziau is sito zaidimo, todel maloniai nustebintas. tikejau action kapokles zombiu , kraujai taskosi i salis ir tu leki kaip rambo ten. pasirodo nieko panasaus.keli smugiai ir tu issekes , dar keli smugiai ir vamzdis niekam tikes arba ji fizini su rastu lootu ar meti salin ir ieskai kito irankio . argi ne survival ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau kažkiek. Nieko išskirtinio, naujo nepamačiau tame žaidime. Nueik ten, atnešk tą ir aną, padėk tam ir anam. Ištryniau. Per senas aš tokiems turbūt, kai stažas nemažas, atsižaidęs tokių simple žaidimų.

FC4 taip pat laukiau, išėjo, įsirašiau ir supratau, kad visiškai "nebekabina". Viskas jau matyta kažkur, girdėta, tik kitaip pateikta.

Grafika graži, bet vien ja neištempsi žaidimo, bent jau man.

Co-op įneštų kažkie žavesio ilgesniam laikui, bet mokėt pinigus už tai .....  Turint omenį, kad perėjus bus jis pamirštas ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau kažkiek. Nieko išskirtinio, naujo nepamačiau tame žaidime. Nueik ten, atnešk tą ir aną, padėk tam ir anam. Ištryniau. Per senas aš tokiems turbūt, kai stažas nemažas, atsižaidęs tokių simple žaidimų.

FC4 taip pat laukiau, išėjo, įsirašiau ir supratau, kad visiškai "nebekabina". Viskas jau matyta kažkur, girdėta, tik kitaip pateikta.

Grafika graži, bet vien ja neištempsi žaidimo, bent jau man.

Co-op įneštų kažkie žavesio ilgesniam laikui, bet mokėt pinigus už tai .....  Turint omenį, kad perėjus bus jis pamirštas ..

tikrai kad "pasenai" :D nors Scalman, kuris garantuotai už tave vyresnis, giria žaidimą belekaip. Gal su pc ten įsirašai Nobeli, ir viskas pabosta? Man taip buvo su nulaužta X dėže- nei mp be baimės paloši, nepatiko tas jau 10 kitų išbandau žaidimų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kaip yra. Asmeniškai aš, šiame žaidime nematau nieko tokio, kas priverstų mane užsilikti ilgiau. Galbūt dėl to, kad jis man primena Dead island, kurį kiaurai išilgai perėjau. Šis, beabejo, daug geresnis už DI, bet .... kaip ir minėjau - nuo pirmų minučių prasideda monotonija... Bent jau man.

 

Kiek pamenu, ne daug jis ir vyresnis už mane, bet tie metai labai subjektyvus ir nepamatuojamą patirtį turintis objektas.

 

Na, mėtytis žaidimais į kairę ir dešnę, Jums, jaunimui daugiau būdinga, nežinantiems ko norite ir ko ieškote. Pas mane viskas paprasta - žinau ko laukiu ir nesiblaškau. Turiu keletą pastoviai žaidžiamų game eilę metų, kitus geresnius naujus pabandau, jei limpa praeinu. Nežaidžiu "iš reikalo" jau labai seniai :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.