Rekomenduojami pranešimai

man kaip tik idomi cia story apie tai kaip tave su kitais samdiniais siuncia i misijas padeti paprastiem zmonem atgaut ju miesta ir isvalyt nuo paslemeku ten visokiu. tai kai gauni tokias uzduotis juk neisi ravet darzo ar augint darzoviu kaip Fallout4. ten jie failino su tom nesamonem. arba tu augini darza arba tu kaunies arba eini ieskot savo vaiko. nes negali visko daryt iskart.

o cia dar is side misiju gausi is kokiu siaip npc zmoniu pakeli sutiktu arba kas per racija paprasys pagalbos..ok begu jau padet. nzn juk tai idomu. palieki laikinai main misija ir varai ten gelbet kazko. plius tikiesi gaut kazka gal gero uz tai , isvis geris.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip tik idomi cia story apie tai kaip tave su kitais samdiniais siuncia i misijas padeti paprastiem zmonem atgaut ju miesta ir isvalyt nuo paslemeku ten visokiu. tai kai gauni tokias uzduotis juk neisi ravet darzo ar augint darzoviu kaip Fallout4. ten jie failino su tom nesamonem. arba tu augini darza arba tu kaunies arba eini ieskot savo vaiko. nes negali visko daryt iskart.

o cia dar is side misiju gausi is kokiu siaip npc zmoniu pakeli sutiktu arba kas per racija paprasys pagalbos..ok begu jau padet. nzn juk tai idomu. palieki laikinai main misija ir varai ten gelbet kazko. plius tikiesi gaut kazka gal gero uz tai , isvis geris.

kazkaip labai jau manotonija... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi nvidia video fintai ir palyginimai tarp nustatymu, kas kiek ryja performo ir pan..

 

tom-clancys-the-division-graphics-and-pe


negalvojau kad tokios grazios siuksles bus .. :troll:

 

tom-clancys-the-division-ambient-occlusi


tom-clancys-the-division-nvidia-geforce-

 

pagal nvidia testus. teoriskai su GTX 950 ant full hd nuo max visko numazinus seselius , object detail , kitus kelis fps ryjikus ir gali sau gaut kokius 40 fps. kazkaip mazai reiklus zaidimas sakyciau.

su 960 gali isvis skraidyt kai ka nusimazinus.


ir atrodo su naujais nvidia draiveriais dar nauju fintu atsirado kaip NVIDIA Hybrid Frustum Traced Shadows 

NVIDIA HFTS

tom-clancys-the-division-shadow-quality-


seselis geriau uz pati dvirati atrodo  :blink: ju paciu PCSS jau atrodo atgyvenes palyginus su situ seseliu monstru ir fps ryjiku 


stai kad nebutu montonijos..eini visur ir ziopsai i seselius ir grazius atspindzius balose 


o particle tikrai nereiktu visai isjungt , uztenka iki high sumazint ir fps soktels

tom-clancys-the-division-particle-detail

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tuos Šešėlius kur yra NVIDIA PCSS / NVIDIA HFTS geriau palikti ant High 
HBAO+ tikrai ON galima, nes jis tiek nevalgo kiek PCSS
Servas buvo užlinkęs 1/2val apie kokia ~5val  ryto 

O žaidimas tikrai man geresnis negu koks Witchers
Steam ten išvis verkia puse kad Servas užlinko, užtai ir minusu gavo, arba PC silpnus turi ir rašo kad Optimizacija lėvą, gal ir prasta bet man gera


Nu ir kaip žaidimas?

Aš išvis RPG kaip ir nežaidžiu :) Bet trečio asmens šaudyklės man labai patinka, negu FPS  žaidimas 


Net Far Cry Primal turi daugiau pozitivių apžvalgų negu negativių. :D

Tai bėk tada žaisti ta FC Primal :D


Pas mane irgi jokiu problemų nebuvo, Viena karta atsijungė nuo servo, o paskui išvis nulūžo servas :D paskui atsigavo servas po 1/2h tam tarpe 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manęs irgi iš darbo parėjus laukia Divisio, kolkas aišku squad neturiu, nes draugai neperka po Betos. Aš surizikuosiu nors irgi klaustukų daug turiu. 

 

Be reikalo dėl to monotiškumo užsipuolėt žmogų, nes bent jau betoje tai ir man tas pats pasirodė. Tik šiek tiek ne taip apibūdino.

 

Dėl taško A ir taško B, tai šita mechanika yra visuose be išimties žaidimuose. Ar tai open world ar kito žanro tipo. Lenktynėse turi nuvažiuoti nuo starto iki finisho, horror irgi turi iki kažkur nusigauti, platformerį iki kažkur nušokinėti ir t.t. Priklauso kaip tai pateikiama, ir tai ką padarai, nuveiki pakeliui. 

 

Pateiksiu blogų ir gerų pvz:

Gerieji - GTA V, Witcher 3. Witcher apskritai kiekviena misija yra kitokia, kiekviena istorija siužeto ar ji maža ar didelėį tikrai idomiai sudėliota ir niekada nesijauti pasiuntiniu. Retai kada Witcher 3 buvo taip kaip aš galvojau kad bus, o tai didelis privalumas. Division atrodo bent jau, kad n kartu kažką nušaut turėsi ir jis arba slėpsis už šiūkšlių konteneirio arba už sienelės tai tiek tų staigmenų. Gta V lygiai tas pats. Suteikiamas puikus pretekstas. Tarkime reikia pasiruošti heistam ir tu to heisto lauki kaip kažkokio didelio boom ir vykdai viską kad jam pasiruošt ir darai tai dėl pačių veikėjų o ne todėl kad kažkas paprašė. Kitas pretekstas kažkam vykdyti - kai atsiduri nepavydėtinoje situacijoje. 

 

Division tuo tarpu pasirodė iš Betos kad bus 20 misijų kur reiks sumedžiot bosą, 20 misijų kur pastatą išvalyt ir 20 misijų padėti prašalaičiam ir t.t. Daug to pačio kitaip sakant. Tas labai neramina ir pirkau galima sakyti dėl Dark zone nes tikrai reikia pripažinti kad tiek writingas tiek apskritai story pats bent jau kolkas neatrodo kažkoks wow. Loot sistema irgi atrodo iš pirmo žvilgsnio wow, bet paskui supranti kad realiai gauni tą patį automatą tik kitokios spalvos ir pažėjus į veikėją tu nepajauti skirtumo su kokiu jis ginklu, nes jo išaizdoje tai neatsisipindi ir sunku atskirti high level veikėją nuo noob. 

 

Pirkau todėl kad grafika patiko ir looter shooter mėgstu žanrą ir norisi coop experience gero third person. Bet kad monotoniškas žaidimas bus tai faktas. Jei norit story tikrai nemanau kad Division yra geras pasirinkimas. 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman teste kur su gtx 980 Ti ant 1440p tai labai jau mažus parodė, bet aišku kai įjungtas yra tas NVIDIA PCSS arba NVIDIA HFTS
Bet jei jų atsisakai tada tikrai geriau būna 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau Playmanija PC forumu virsta? O gaila, nes anksčiau buvo konsolininkų prieglobstis ir likeminded žmonės rinkosi...

 

Kalbant apie Division kaip Darkzone sistema veikia? Visi visų levelių po ją laksto? Kitaip sakant kol neužsimaksini charakterio nėra ko nosies kišt? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Betoje zaidziau dz

Dabar po sp eisiu i dz

O gal ir anksciau eisiu i dz

Buvau ant pc padares pertrauka. Dabar konsoles eile :) @LmbS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lmbs,negali dark zone lakstyti visokiu lvl nes i serveri eina tik 24 zmones,antra,tai esu isitikines 100% kad bus tik tavo lygio zaidejai.jei esi 9lvl,tavo ir grupuos i ta klase.gal ten ir yra apribojimai 7-9lvl grupuot,bet tokio lvl zaidejai nera labai skirtingi. kol esi mazo lvl turetu buti nesunku rogue medzioti ir ju rasti,nes nedaug kur gali nubegti.va kai bus koks 20lvl ir galesi daug toliau nueit dark zone,tai praplates zemelapis ir rogue agentu net gi apsimokes buti nes extraktinti loota net gi vienam bus lengva,nes visu extraction punktu nebus imanoma padengti.


Betoje zaidziau dz
Dabar po sp eisiu i dz
O gal ir anksciau eisiu i dz
Buvau ant pc padares pertrauka. Dabar konsoles eile :) @LmbS

jo,man irgi idomiai pasirode.bet ten matyt pradine korta.ne oc'inta su nvidia ausintuvu.nes net as gaunu daugiau,tarp 40-50fps ant visiskai ultros.dabar zadu mazint kad butu 60-70..

beje kas nori dar didesnio boosto,tai reikia mazint Streaming distance,kiek klausiau,tai tas ziauriai daug ryja.reikes isbandyti ir rasti viduriuka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rasai kaip botas kaip ir kiti 50%,raso bele rasyt,beleka....

Na tikiuosi aš nepatenku į šiuos kriterijus :D

 

 

Scalman rašė:

"pagal nvidia testus. teoriskai su GTX 950 ant full hd nuo max visko numazinus seselius , object detail , kitus kelis fps ryjikus ir gali sau gaut kokius 40 fps. kazkaip mazai reiklus zaidimas sakyciau.

su 960 gali isvis skraidyt kai ka nusimazinus" - citatos pabaiga.

 

   Nemanyčiau, kad mažai reiklus. Tiesiog varikliukas pritaikytas buvo konsolėms. O tokie geimai dažniausiai būna tinkamai neparuošti PC vartotojams (ar kaip čia išsireikšti). Maždaug kaip ta moteriška reklama  - subalansuota konsolėms, bet tinka yra kompiuteriams... :D

Iš kokių 5-6 metų patirties žinau, kad toks geimas ant PC atrodo prastai. Prisimenu ir Metro 2033 ir Crysis, kurie ant PC atrodė labai prastai. Nepadėdavo net SLI/Crossfire GPU naudojimas. O sutvarkė juos tik su "Redux" versijomis. Buvo dar visa krūva geimų, kurie su topine GPU ant ultra tempdavo vos 40-50 FPS... O su SLI/CF FPS prieaugis būdavo vos 20-30% - ~10-15 FPS??? Nesąmonė absoliuti. Tai čia būdavo Full HD 1080p. O dabar kokius monitorius naudoja geimeriai...

   Dabar irgi pagal testus panašiai. Varikliukas gal labiau tinkamas konsolėms. Titan X SLi 1080p prideda vos 20 FPS (25%). 1440p jau daugiau - 20 FPS, kas pagal 1440p yra 50%. Ant 1080p tokios dvi GPU turėtų pridėti iki 80% FPS. Jei geimas būtų kurtas pagrinde PC, tai Titan X SLI 1080p manau rodytų gerokai virš 100 FPS.

   Čia parašiau iš patirties. Visus tuos metus stebėdavau GPU apžvalgas ir benchmarkus žaidimuose, mačiau kaip keitėsi visos GPU. Net lentelę turėjau pasidaręs.

   O šiaip viskas gerai, ne FPS kiekyje svarbumas :D

 

   O dėl Division, tai matau, kad aš pasigrožėsiu aplinka ant savo 21:9 ultrawide... :D Nors ir nelabai daug teigiamo įžvelgiu jame. Gal čia labiau buvo Ubi ėjimas link tų visų FPS geimerių, kurie nelošia RPG :D

   Tai tiek būtų mano pastebėjimų.

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tuos Šešėlius kur yra NVIDIA PCSS / NVIDIA HFTS geriau palikti ant High 

HBAO+ tikrai ON galima, nes jis tiek nevalgo kiek PCSS

Servas buvo užlinkęs 1/2val apie kokia ~5val  ryto 

 

O žaidimas tikrai man geresnis negu koks Witchers

Steam ten išvis verkia puse kad Servas užlinko, užtai ir minusu gavo, arba PC silpnus turi ir rašo kad Optimizacija lėvą, gal ir prasta bet man gera

Aš išvis RPG kaip ir nežaidžiu :) Bet trečio asmens šaudyklės man labai patinka, negu FPS  žaidimas 

Tai bėk tada žaisti ta FC Primal :D

Pas mane irgi jokiu problemų nebuvo, Viena karta atsijungė nuo servo, o paskui išvis nulūžo servas :D paskui atsigavo servas po 1/2h tam tarpe 

nezinau kas cia kuo skundziasi del tu serveriu.losiau tik kada atrakino,tiek jau ryte ir eile kartu isjungiant ir ijungiant.nebuvo ne karto kad atjungtu ar kitos problemos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba ryta visiem, nusipikau as steame Tom Clancy's The Division. Tai gi ieskau zmoniu kurie nori burtis i komandas ir drauge vykdyti misijas, arba eiti drauge i DARK ZONA. Mano steam nick ir uplay yra : Misteris394

Redagavo misteris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.