narkata

PlayStation 4 vs. XBOX One

  

241 narys prabalsavo

  1. 1. Kuria konsole žadate pirkti ?

    • PlayStation 4
    • Xbox One
    • Pirksiu abejas PS4 ir Xbone
    • Neapsisprendžiau dar
    • Per brangu
    • Pirksiu kai nulauš konsole PS4
    • Pirksiu kai nulauš konsole Xbone


Rekomenduojami pranešimai

ka tas fps duoda? zinau tik tiek kad kai nukrenta fps maziau nei 20 zaidimas ima lagint.

Kuo daugiau fps tuo sklandziau vyksta zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FPS - frame per second, zmogo akis mato vientisa vaizda kaip rodomas 24 kadru per sekunde greitis, jeigu ziureti ne zaidimo apsketu o video, tai filmuojant tarkim 60 kadru per sekunde greciu, ir suletinus po to vaizda 2x vistiek matysi netrukciojima vaizda, o ka tai duoda zaidime nelabai ysivaizduoju :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visada juk budavo fps iki 30 ir nenumirem. Man atrodo kad ir zaidimas tada negali pasiekti maximaliu rezultatu. Pvz. Kai lyja zaidimuose ypac per pc pasijusdavo fps dropas, arba kai mape wienoj vietoj susidurdavo daug botu (karei ir pns ) o kai fps yra daugiau nei 30 tai zaidimas mažiau lagins ir vienoje vietoje galima kurejams talpinti zemelapyje daugiau botu. Na tokia mano mastysena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visada juk budavo fps iki 30 ir nenumirem. Man atrodo kad ir zaidimas tada negali pasiekti maximaliu rezultatu. Pvz. Kai lyja zaidimuose ypac per pc pasijusdavo fps dropas, arba kai mape wienoj vietoj susidurdavo daug botu (karei ir pns ) o kai fps yra daugiau nei 30 tai zaidimas mažiau lagins ir vienoje vietoje galima kurejams talpinti zemelapyje daugiau botu. Na tokia mano mastysena

Tiesiog kuo daugiau turi FPS, tuo žaidimo vaizdas sklandesnis. Sako, kad žmogaus akis nemato daugiau nei 30 FPS, tačiau net perėjus nuo 60 Hz moniko prie 120 Hz jaučiasi pagerėjimas. Žinoma, reikia PC, kuris ištemptų tiek FPS. Man pakanka, kad nekristų žemiau 50. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fps skaicius dar ne viskas todel ir matomi vadinami lagai ir su virs 30 fps.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepadeda jūsų sklandžiau. Ir su 30 fps visada sklandu buvo. Kodėl nepadarius visų žaidimų 60fps, o tik va vienas ar du yra, žinant, kad 60 fps geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu skirtumas tikrai yra geimuose tarp 30 ir 60 fps, ir jis tikrai nemazas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu skirtumas tikrai yra geimuose tarp 30 ir 60 fps, ir jis tikrai nemazas.

Būtent. Skirtumas tikrai jaučiasi, o tie, kurie sako, kad ne, tai arba normaliai nebandę, arba jau akys sudrožtos. :D

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose



3:35. Nope, skirtumo nematau. Akys 1:1.

EDIT:

http://boallen.com/fps-compare.html

Pavydžiui čia matosi skirtumas tarp 30 ir 60. 60 Žiurint akys netaip vargsta nei 30, bet pačiuose žaidimuose aš kažkaip nematau. Galbūt todėl, kad ten daug detalių, o čia vienas kubas. Redagavo AirO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

3:35. Nope, skirtumo nematau. Akys 1:1.

Tai tu ir nieko per youtube nepamatysi :D Jis gi konvertuoja i 30fps video.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu ir nieko per youtube nepamatysi :D Jis gi konvertuoja i 30fps video.

Apgavo tada mane youtube :( Belieka tada pačiam kažkaip gyvai pasižėti. Vienintelis būdas X1 30fps pažaisti ir PS4 su 60fps. Nieko verti tada tokie video... nebent per jų svetainę žėjus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

3:35. Nope, skirtumo nematau. Akys 1:1.

 

EDIT:

 

http://boallen.com/fps-compare.html

 

Pavydžiui čia matosi skirtumas tarp 30 ir 60. 60 Žiurint akys netaip vargsta nei 30, bet pačiuose žaidimuose aš kažkaip nematau. Galbūt todėl, kad ten daug detalių, o čia vienas kubas.

Dar paciame video pasako, kad youtubei nesimatys, o tu bandai iziureti kazka. Gamespoto puslapi tipo palaiko 60fps.

Redagavo Mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar paciame video pasako, kad youtubei nesimatys, o tu bandai iziureti kazka. Gamespoto puslapi tipo palaiko 60fps.

Nelabai klausiausi aš ką šneka. Prasukinėjau kol atradau to ko ieškojau. Gamespote katik žėjau, bet irgi nei 6 nei 9. Nematau skirtumo. Reikės pabandyti kokią dieną gyvai. Pranešiu jeigu ką nors įdomaus pamatysiu tiems kurie neturės progos patys pabandyti.

Redagavo AirO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.