narkata

PlayStation 4 vs. XBOX One

  

241 narys prabalsavo

  1. 1. Kuria konsole žadate pirkti ?

    • PlayStation 4
    • Xbox One
    • Pirksiu abejas PS4 ir Xbone
    • Neapsisprendžiau dar
    • Per brangu
    • Pirksiu kai nulauš konsole PS4
    • Pirksiu kai nulauš konsole Xbone


Rekomenduojami pranešimai

:god:

 

xbox-one-kinect-side-by-side-1.jpg

 

i kinect tilptu dar puse konsoles ir tada xbox galetu turetu gal full hd reza nors  :trl:

perfect-s500x282-407721.gif

 

:D

Ne į temą

apie sita gifa... kiek supratau xone tipo rezoliucija maza, o ps4 fps mazai?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

apie sita gifa... kiek supratau xone tipo rezoliucija maza, o ps4 fps mazai?:D

Kūrėjams nesigauna full HD žaidimų kurti Xbox One konsolei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@aibo77 svirtelės ant DS4 yra tiek pat nutolę kiek ir ant DS3. Pirk Xbone, fifom ir krepšiam užteks palošti. Nors ką aš čia su savo nuomone, mėgėjas geimeris tik 16h per parą pražaidžiantis, toli man iki hardcore :lol:

Jo tik fifom ir krepsiniam, nors 90% zaidimu iseis ant abieju konsoliu tokie patys. Cia tas PS4 lyg dievas, reikia laiko kurejams ir isspaus jie 1080p is abieju konsoliu. Cia taspats kas su PS3 buvo sudetinga architektura cpu ir kurejams daug vargo buvo, bet paziurekit kokie zaidimai isejo kai jie ivalde viska... Abi konsoles tikrai geros, reikia laiko ir kantrybes, manau kai palaus xone tai didzioji dalis kuri cia stume maigis issizioje zais  ir bus laimingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tik fifom ir krepsiniam, nors 90% zaidimu iseis ant abieju konsoliu tokie patys. Cia tas PS4 lyg dievas, reikia laiko kurejams ir isspaus jie 1080p is abieju konsoliu. Cia taspats kas su PS3 buvo sudetinga architektura cpu ir kurejams daug vargo buvo, bet paziurekit kokie zaidimai isejo kai jie ivalde viska... Abi konsoles tikrai geros, reikia laiko ir kantrybes, manau kai palaus xone tai didzioji dalis kuri cia stume maigis issizioje zais  ir bus laimingi.

Cia, deja, kitokia situacija nei PS3 ir X360.

PS3 buvo nuo pat pradziu galingesnis nei X360 ir ant jo prasciau viskas ejo del sunkesnes architekturos pradzioje.

Siuo atveju - X1 yra ir silpnesnis ir sudetingesne architektura. Silpnesnis pagrinde, nes OS valgo daugiau + siaip viduriai silpnesni tam tikrais aspektais.

 

Taigi;

Nesutinku su tavo teiginiu :) Jei viskas ir veliau eis lygiai tai nebent del to, kad zaidimui bus numusta kokybe ant PS4 del X1 viduriu, o ne del to, kad X1 staiga is oro isspaus daugiau gelezies.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

suauge vyrai, dauguma, o elgiasi kaip mazos mergaites,juokas dazanai ima kai pradedi skaityt fanboju komentarus :D bei ziureti paveiksliukus :dwn:

daugumos kritiku, analitiku ir siaip geimeriu yra pripazinta,jog x360 pultelis patogumu pranoksta DS3,tai faktas ir nera prasmes net gincytis. bet tuo paciu ir kvailam turetu but aisku,jog jis nebus 100% patogesnis visiem zaidejam...

 

turiu xbox one,bet siek tiek teko palaikyt ir DS4 pulta,tai ispudi paliko tikrai gera,nes man DS3 pultas taip pat nepatogus. si kart pultai patogumu ganetinai panasus,bent jau is mano ''varpines''.

 

rimtas geimeris tures abi platformas o megejas losdamas multiplatforma, rezoj skirtumu neiszvelgs.

 

Peace.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:-)

Jėgiška diskusija.

 

Akivaizdu, jog ds3 buvo prastesnis ir patys Sony tai pripažino. Bet štai vis dar pasitaiko Pilypų iš kanapių už taiką visame pasaulyje :-)

 

PS: žaidžiau su abiem.

 

DS4 - didelis šuolis į priekį. Vienintelis dalykas, su kuriuo sunku susitaikyti - dpad nepasiekiamas dešine ranka. T.y. pasigendu analogų asimetrijos.

Xbox-One-VS-PlayStation-4-Side-1280x853.

 

 

Aš tikrai nebūčiau prieš, jei ps4 dėžė būtų didesnė. Erzina temperatūra ir ventiliatoriaus garsas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir gerai kad ps4 mazesnio dydzio deze,kas ten zino butu tada kaip tik labiau didesnis uzimas,sio metu priligsta super slimui ps3  apiligiai energijos sunaudoja,visgi tai pirmasis modelis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau kas cia vyksta, visi tik pyksta ir fanboy'ais vadinasi, tai as tiesiog paliksiu sia nuotrauka, kas siuo metu labai aktualu butu:>

Panasu, kad jau prieje 6-7 stadija esame sio ciklo metu.

 

c8623fbdb873490e4e9fbc7de81a69e6851.jpg

 

e: nors temai ir labai neaktualu yra X360 v PS3 controlleris, bet dabar siaip nuejau internete pasiskaityti, kad kritiku butu pripazintas x360 pultelis zymiai geresniu ir negincytinai ir nesurandu jokiu straipsniu. Kaip tik dazniau surandu, kad PS3 pultelis laimi sia dvikova, ypac del d-pad.

 

Jei numestum saltiniu, kur rasoma kitaip - buciau dekingas :)

 

@shaokan

 

Mano skaityti saltiniai:

 

http://gamingprecision.com/2011/08/battle-of-the-controllers-ps3-vs-xbox-360.html

 

http://gamer.blorge.com/2008/11/22/analysis-ps3-vs-xbox-360-controller-comparison/

 

http://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/analysis-ps3-vs-xbox-360-which-controller-is-bette-26684304/

 

@Gipsiukas

 

Ivardink kas yra megejas, nes panasu, kad visi vis kitaip supranta sita ;)

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nesake,jog vienbalsiai visur isrinktas x360, idialiu dalyku nebuna siam pasauly,bet esme jog sumuojant x360 pultas laimi. O svarbiausia jog si diskusija uzvire apie patoguma,ergonomiskuma o ne funkcionaluma... Bent jau man taip pasirode.

 

 

 

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek skaiciau, tai sumuojant ps3 pultelis laimi taip pat ir nepavyko man rasti atvirksciu straipsniu, del to ir uzklausiau ar galetum saltiniu pateikti, nes rasei, kad "...daugumos kritiku ir analitiku x360 pultelis pripazintas pranasesniu..." Bei "...nera cia ko apie tai net gincytis siuo atveju..." :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nesake,jog vienbalsiai visur isrinktas x360, idialiu dalyku nebuna siam pasauly,bet esme jog sumuojant x360 pultas laimi. O svarbiausia jog si diskusija uzvire apie patoguma,ergonomiskuma o ne funkcionaluma... Bent jau man taip pasirode.

 

 

 

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

As nesuprantu kam tu kisi tuos review ir t.t. Savo nuomones neturi? Tiketi visokiais rewiev apie pultelius yra tas pats kas tiketi kaledu seniu, negi del pultelio perki konsole? Perki tai kas TAU geriau o ne tiem kas reviewus daro. Kaip is sakiau pries kelis puslapius, kad svarbiausiai tai ka zaidziam ir ant ko zaidziam, nes jei kabins tai zaisi kad ir su mediniu rastu rankose vietoj pultelio (Jei nepatogu tai priprasi, svarbu kad idomu). Nera tokio daikto kaip geriausias nes, kiekvienas turim savo nuomone ir ja ginam, cia teisybes gali neieskoti (vistiek nerasi).

Redagavo sliopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidalinsiu kelis lasus savo nuomones kitokia forma nei iprastai sioje temoje;)

 

Jeigu skaitete mano postus, tai didzioji dauguma ju yra paremti faktais, kartais pasiepiamciais, bet vistiek faktais. Ziurint i tai, kokias konsoles siuo metu turiu - nera paslaptis, kad as Sony puseje, bet ne aklai. Jeigu tema eina apie palyginimus, tai, mano nuomone, jie ir tureti buti pagristi.

 

Trumpiau: Kodel as cia "kariauju"? Nes nemegstu aklo fanboy'izmo.

 

Kas yra aklas fanboy'izmas? Kai yra perkreipiama tiesa nepagristai. Pvz, "900p vs 1080p ar 30fps vs 60fps - jokio skirtumo, vistiek zaidimai atrodys taip pat ir skirtumo nematysime". Nesutinku, skirtumas matomas ir ta esu pats ne karta mates, netgi kazkiek puslapiu atgal numeciau pati paprasciausia linka, kur plikai akiai kvadraciukas skirtingais fos parodytas. :)

Arba isvis, logiskai mastant - kam moketi uz konsole daugiau, kuri ta pati patempia prasciau? Ar ne didzioji dauguma Lietuviu importuoja is Uk konsoles, kad sutaupyti tuos menkus 100 litu, o staiga tie pinigai pasidaro nebesvarbus?

 

Jeigu man kazkas pasakys, kad X1 yra geriau del Kinect, Xlive ar controllerio - puiku, nes tai yra asmenine nuomone ir konkurentas neturi ka tokio pacio pasiulyti. Bet jei, kaip dabar, diskusija kartais nukrypsta link to, kad 'nera skirtumo, zaidimai veikia taip, silpnesne gelezis patrauks tolygiai velesniu laikotarpiu ir t.t.' - man atrodo normalu duoti pavyzdziu, ir zinoma, argumentuotu pavyzdziu, kodel as, bei ivairus saltiniai mano kitaip, argi ne taip diskusija vyksta? :)

 

Taigi, fanboy'jum ar mane laikysit ar ne - ne man spresti, bet as ziuriu i faktus. Jei X1 paleistu exclusives ir atsisakytu kinect - prigriebciau ir ji, nesibaidau konsoles, taciau siuo metu (ir tikriausiai toliau) ji yra inferior ir mano, kaip IT zmogaus, nuomone moketi daugiau uz prastesni produkta (kalbame grynai apie multiplat zaidimus, ne kinect ar controllerius) - tiesiog nera per daug protinga :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.