narkata

PlayStation 4 vs. XBOX One

  

241 narys prabalsavo

  1. 1. Kuria konsole žadate pirkti ?

    • PlayStation 4
    • Xbox One
    • Pirksiu abejas PS4 ir Xbone
    • Neapsisprendžiau dar
    • Per brangu
    • Pirksiu kai nulauš konsole PS4
    • Pirksiu kai nulauš konsole Xbone


Rekomenduojami pranešimai

:D good one. Aišku dar tik numatoma,kad šių žaidimų reza bus mažesnė pas Xone negu Ps4, linkas mano poste priešpaskutiniam. O kaip tu Xone ir PS4 versijas palygintum DABAR, jei PS4 konsolės neturi? :D

na as gyvenu jau senokai ant savo siknos,gyvenu ne lt,tad galiu sau leist,kad ir siandien nusipirkt ta ps4 ir kazkada tai tikrai padarysiu,bet po kol kas keliu pixeliu skirtumas man neatrodo rimta priezastis isleisti 350svaru.

emiau xbox one zinodamas ,jog jis silpnesnis,bet emiau del labiau dominanciu zaidimu,nes jei ziureciau tik i grafika,tai buciau susirinkes pc ir butu zaidimai pigiau kainave ir naujo tv nebutu reikeje pirkt...

tokie kaip @cheburator arba @gedunex ateina tik patrolint cia i sita tema,neisgirsi is ju nieko ismintingo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@shaokan supratau dėl tavo finansų,neblogai :) man tiek neišneštų dabar abi turėt konsoles. Jei būtų kitaip, imčiau ir Xone dėl mane dominančių žaidimų, kaip Forza5, Ryse, Dead rising 3 (nors ir ne exclusive bus,bet man ramiau su konsole žaist). Gears of war kažkada bus naujas, geimo serijos afigienos man :)  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

konsole verta isigyti net ir del vieno zaidimo,jei esi fanas serijos ir aisku jei finansai leidzia. kaip ir esu jau minejes ne karta,jei butu teke pasirink viena,tai mano pasirinkimas butu kitoks nei yra dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokie kaip @cheburator arba @gedunex ateina tik patrolint cia i sita tema,neisgirsi is ju nieko ismintingo...

Na taip patrolinam kartais

prasidejo vasara i mokykla nebereikia tai ir spamins dabar po forumus...

Nori pasakyti čia buvo išmintinga?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazka jau biski i pievas uzdiskutavot, tai net nesikisiu ten:>

 

Siek tiek naujienu:

 

NPD: Nintendo 3DS Outsells Xbox One in May, Sony PS4 Beats Both

 

Microsoft, meanwhile, sees some slowdown as it falls behind Sony, Nintendo in sales 

 

The NPD Group, Inc. -- a top market research firm -- has released its latest console sales report for the month of May 2014.  With the exception of one small surprise (more on that in a bit), the message is the same -- Sony Corp.'s (TYO:6758) PlayStation 4 continues to dominate sales while Microsoft Corp.'s (MSFT) Xbox One remains a feisty, but struggling challenger.

 

I. Nintendo, Sony Win Big as Microsoft Struggles

 

The company's press release did not contain specifics on how many units each company sold, but it clearly indicated that Sony's console continued to dominate sales for a fifth straight month. As of March 31 official sales numbers put Microsoft at 5 million units sold, Sony at 7 million units sold, and Nintendo Comp., Ltd. (TYO:7974) Wii U has sold 6.17 million units.  Nintendo's console launched in Nov. 2012; Microsoft and Sony's consoles went on sale a year later in Nov. 2013. 

 

Of the trio of console makers, Sony has thus far seen arguably the greatest success wooing third party content, while Nintendo has had the worst luck in courting developers.

 

The last year has been a rocky one for Nintendo, which suffered largely due to its slow response at publishing new titles in its most popular franchises, like Kirby, Mario, Mario Kart, Smash Bros., Zelda, and Donkey Kong.  It has been forced to cut its forecasts multiple times and saw sales drop early this year.  Now its looking reinvigorated.

 

Due to that, while Sony held the sales crown in May, Nintendo might be the biggest winner of last month for breaking out of its nearly year long slump.  Its return to growth was driven -- by its own accounting, even -- by the much anticipated release of Mario Kart 8.

 

 Mario Kart 8 sold roughly 1.2 million copies, good enough for second place in the NPD Group's May 2014 top selling video games list.  The NPD Group report that many of those sales have come from the bundled copy, helping to drive Wii U console sales back to growth, as well. Mario Kart 8 has been the fastest selling Wii U title in the console's young history.  It was in third place in U.S. sales (versus second globally), showing gains in a market where Nintendo struggled throughout much of late 2013 and early 2014.

 

II. A New Gaming Golden Age Overall hardware sales rose to $187M USD for the month, up a whopping 95 percent from May 2013 ($96M USD).

 

Driven by 15 percent growth in video game point and subscription cards, interactive gaming toys, and gamepads, video game peripherals and accessories saw a modest 8 percent sales rise.

 

Game sales were also golden in May. Downloadable content on consoles, smartphone games, and social network gaming continues to be a massive lucrative, but poorly understood channels. 

 

 In-game microtransactions, subscriptions, mobile apps, and social network game spending totaled $787M USD (est.) for the month of May. That's well ahead of the $274M USD in software sales that the console and portable market saw (up 57 percent).  PC games, meanwhile sold an estimated $10M USD for the month.  Consoles and portables also saw $124M USD (est.) in rental and used game sales. 

 

III. Sony -- PS4 is the "Leading Next Gen Console"

Looking ahead, June should bring more glad tidings for the gaming industry.

Sony released a cheery statement on the NPD numbers.  Senior Vice President of PlayStation Brand Marketing Guy Longworth commented:


PlayStation continues to be the best place to play for innovative IP, as PS4 was the preferred platform for May’s biggest releases, including Watch Dogs and Wolfenstein: The New Order, and held four of the top five spots for next gen software sales. PS4 is the leading next-gen platform for sports, highlighted in May by the best-selling sports game, MLB 14: The Show.

Microsoft, after releasing comments emphasizing the positives on the last two months' NPD reports (where it got beat, but still one in some regards, such as with Titanfall's strong sales) was uncharacteristically silent, and has yet to release a comment on Xbox Wire.  It's unclear whether Microsoft will bother to say anything, given that it's virtually impossible to spin this month's sales figures in its favor.

 

The Xbox One maker is likely looking forward to next month's numbers.  It's hoping that the new cheaper Kinect-less $399 Xbox One SKU, will finally manage to stem the tide of Sony's victory march.  If it can not, we're likely witnessing the two console giants reverse their roles of last generation, when Sony saw slow sales of the unprofitable PS3 and Microsoft saw booming sales of its Xbox 360.

However, it's a bit premature to come to such conclusions.  Holiday 2014 will likely decided decisively the winner(s) and loser(s) of this generation of consoles.  For now, though, anything could happen.

 

Source: http://www.dailytech.com/NPD+Nintendo+3DS+Outsells+Xbox+One+in+May+Sony+PS4+Beats+Both/article36064c.htm

 

Graziai informacija isdestyta. Tai, kad 3DS parduoda daugiau nei X1 idomi statistika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būsiu sąžiningas :) kuo dažniau pradėjau naudoti su ps4 stand by funkciją,tuo dažniau pažadinus kompą,nebūna visiškai garso nei meniu nei žaidime .. Į stand by vėl ėjimas nepadeda,padeda tik turn off funkcija. Gal po to naujo update tai prasidėjo,nes žmonės internete įtaria tai. Į google rašiau "ps4 no sound"  ir gūglius pratęsė teisingai :o "ps4 no sound after stand by". Labai daug kam taip būna, būtų smagu jei ištaisytų padėtį, nes per paskutinius 4 užmigdymus, 2kartus pabudo be garso. Plius 3 kartus per 4mėnesius buvo audio video glitch,kai vaizdas ir garsas dingsta,trūkčioja, čia nete radau įtaria hdmi bėdą,irgi nemažai su tuo susidūrė, padėjo iškart tik turn off ps4. Bet pirmus du mėnesius to nebuvo man. Rašau šioje temoje,nes tai priekaištas sony iš manęs, tikuosi nereikės garantijos naudot anksčiau laiko  :)  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visada naudoju stand by ir problemos nebuvo man, gal kad aš naudoju garsą per audio sistema o ne teliko, hdmi cable tikrai kokybiškas ir storas kaip ir optikal cable audio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visada naudoju stand by ir problemos nebuvo man, gal kad aš naudoju garsą per audio sistema o ne teliko, hdmi cable tikrai kokybiškas ir storas kaip ir optikal cable audio

gal kad per optical tu naudoji,tiesa. Nes tokių situacijų šimtais yra internete.Aišku Ilgiau panaudojau (sirgdamas), 7 dienas kasdien,po kelis kart pasijungdavau,ir 2 kartus buvo be garso iš stand by, ir 2 kartus audio video glitchai, tai sunerimau biškį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kad per optical tu naudoji,tiesa. Nes tokių situacijų šimtais yra internete.Aišku Ilgiau panaudojau (sirgdamas), 7 dienas kasdien,po kelis kart pasijungdavau,ir 2 kartus buvo be garso iš stand by, ir 2 kartus audio video glitchai, tai sunerimau biškį :)

Ne į temą

Ir ką tu bandai apgauti? Taip ir sakyk, kad nolife'inai. :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
iš dalies tu teisus, nes rekordiškai daug grajinau, 7 dienas iš eilės :D televizijos nlb žiūriu,ką sirgdamas veiksi? :D

Ne į temą
Ir ką tu bandai apgauti? Taip ir sakyk, kad nolife'inai. :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

iš dalies tu teisus, nes rekordiškai daug grajinau, 7 dienas iš eilės :D televizijos nlb žiūriu,ką sirgdamas veiksi? :D

Ne į temą

Jo, jei sergant praeina tie galvos skausmai, tai tada geiminimas pasmagina tą sirgimą. :)
Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex

Isjunk hdcp, man iskart flickering sutvarke :) cia 1.7 update problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks bandyt. Pamenu piirma kart kai uzflikerino tai isigandau kad blue light pareina kaip pradzioj launch kai kuriem :D bet raudonai neblykciojo niekad aparac :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.