lukutuzas

LG Optimus L9 neveikia zaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Man yra šiokia tokia bėdelė su šiuo telefonu.

Kai bandau įsirašyti žaidimą PVZ.: Modern Combat Sandstorm Viskas įsirašo tik išmeta lentele jog pas mane yra like 0Mb. Nors pas mane ir SD kortelės ir telefono atmintis yra pustuštės. Kame gali būti problema ir taip su daug žaidimu. P.S. Bandžiau įsikelti data failus bet tada rašo jog reikia 1Mb o pas mane yra 0Mb. O kai ištrinu žaidimą ir data failus rašo, kad reikia 1Mb (na, žaidimas nesupranta kad data failai yra ištrinti) Kaip būtų galima dar tai ištaisyti?

Būčiau labai dėkingas jeigu sulaukčiau kokios nors pagalbos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jop. Dabar atstaciau visus telefono gamyklinius nustatymus, vistiek jis nepriima sandstormo :( ir ne tik tam zaidimui, beveik visiems gameloft zaidimams :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista. Man ant Xperia X8 sandstormas be problemu. Bandyk ikelt data failus I sd kortele, po to instaliuot zaidima su ijungtu airplane mode

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tiesiog nepalaiko žaidimas tavo telefono ir tiek? Ne čia pakankamai jau senas žaidimas, o telefona naujesnis. Arba APK failą ne savo telefono parsisiuntei? Man asmeniškai tokios problemos būdavo ant seno telefono, kai nepalaikydavo telefonas tų žaidimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal blogai "atristas".

 

 

Nuo kada androidus atrisineja.... O_o ?

 

 

Na as pats turiu LG l9 tai meginau ir GTA vice city(linkomanija) ir six guns is seip nezinomo saltinio viskas veike be priekaistu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo kada androidus atrisineja.... O_o ?

 

 

Na as pats turiu LG l9 tai meginau ir GTA vice city(linkomanija) ir six guns is seip nezinomo saltinio viskas veike be priekaistu.

 

Girdetas dalykas ROOT ir ROM?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kazkodel nenori atpazinti sd korteles, isirasau koki nors zaidima ir meta kad korteleje nera laisvos vietos zaidimo data failasms, nors ten virs 3gb laisva, ja katik formatavau, ir nieko :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdetas dalykas ROOT ir ROM?

 

 

Girdetas, bet Sitam LG modeliui to daryt kolkas nebutina kad veiktu be priekaistu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deiviz, o is kokio salono pirkai savo tel, nes nezinau, b***** daugiau nei puse siustu zaidmu neveikia, arbaatgal i meniu ismeta, arba raso kadsd korteleje vietos neuztenka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdetas, bet Sitam LG modeliui to daryt kolkas nebutina kad veiktu be priekaistu

 

Dauguma nauju telefonu veikia be priekaistu, bet ROM ir ROOT duoda daug geru savybiu ir dar pagreitina telefono darba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai, nesinori root'inti telefona, nes neseniai pirktas ir garantija prarasti butu gaila. Nes visko gali nutikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.