Eivinas

Latpopas išsijungia

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kaip manot kas galėtu laptopui maniškiui būti? Ankščiau viskas okey ten pvz koks dead island normaliai veikdavo, o dabar įsijungus tą patį dead island pradeda kaip ir striginėti iškart įsijungus game'a, o ne pačiam jame ir išsijungia laptopas? Turit minčių?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na labai dazna beda buna, kad perkaista ir issijungia. Pas mano bratke dabar dell xps kazkoks, tai seniau zaidimus losdavo be problemu ant stalo padejes, bet su laiku pradejo ziauriai strigt ir kaist zaidziant. Tai as isrinkau, viska isvaliau, bet vistiek issijungdavo, nors ir viskas svaru viduj. Tai as pakeiciau jam termo pasta ir ausinimo stova nupirkau tai dabar viskas ciki. Internete maciau nusiskundimu, kad ant asus ir acer labai daznai buna blogai uztepta termopasta tik ant puses cpu arba cpu krastuose buna termopasta ir labai kaista, tai ziurek pirma dulkes pravalyk, pakelk biski loptopa nuo stalo ir ziurek, o jei ne tai nesk meistrui jei pats nesugebesi termopastos pakeisti.

Redagavo Gipsiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laptopas pas mane tai samsung. Nu žiurėsiu rytoj bandysiu dulkes pravalyt, o jei nepades jau nešiu pas meistrą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai as tik pastebejau, kad acer ir asus dazniau nusiskundimu matosi, bet ant visu broku buna. Yra vienas paprasta dalykas jei geimini su loptopu, mano manymu ausinimo stovas butinas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.