lileikiss

Xbox original neuzkrauna zaidimu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu xbox tą pirmajį, ne x360(dauguma neatskiria šių konsolių...) . Konsolė softmodinta ir nepaleidzia 2 is 3 piratinių žaidimų (cold fear , counter strike, princia of persia warrior within). Mano klasiokas taip pat turi softmodinta xbox ir ant jo konsoles laisvai pasileido prince of persia , o ant mano konsoles nepasileidzia. Tas pats su originaliais žaidimais, iš 10 žaidimų pasileidžia tik 3 , o pas klasioką 9... nervina siektiek :D

 

Jo xbox diskasukis yra SAMSUNG firmos , o mano PHILIPS, kiek žinau samsung diskasukiai kokybiskesni uz philips.

 

galbut kasnors turėjot panašią problemą, todel noriu paklausti kur gali buti problema, kad pas mane nepaleidžia piratiniu zaidimu... Galbut diskasukis kaltas, o gal softmodas?

 

apie originalius žaidimus nekalbam, nes diskai siektiek pabraižyti ir del to galbūt nedaskaito žaidimu philips diskasukis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į kokius diskus rašaisi žaidimus? Su CD XBOXai pirmi išvis nelabai draugauja, tai į juos net nemėink rašytis, o DVD, kiek teko naudot pačiam, tai minusiniai diskai geriau nusiskaito, nei pliusinai. Arba išvis gali bandyt įsikelt žaidimą į HDD, gal tiesiog tavo rom'o lazeri pasėdęs jau, todėl ir nekaito.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į kokius diskus rašaisi žaidimus? Su CD XBOXai pirmi išvis nelabai draugauja, tai į juos net nemėink rašytis, o DVD, kiek teko naudot pačiam, tai minusiniai diskai geriau nusiskaito, nei pliusinai. Arba išvis gali bandyt įsikelt žaidimą į HDD, gal tiesiog tavo rom'o lazeri pasėdęs jau, todėl ir nekaito.

 

 

butent kad zaidimai surasyti i Verbatim firmos DVD-R diskus :) mėginciau isikelt zaidimus i hdd bet nemoku :/ zinau vienintele qwix programa bet ir su ta pacia nemoku elgtis o gidų nerandu...

 

o galbut dar nuo kernelio versijos dar priklauso kasnors? bet mažai tiketina , mano kernelis yra 5713, o klasioko 5838 - naujesne...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.