Oligarchas

Nebeina prisijungti i psn. Timed out.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,iskilo tokia problema su manuoju ps3,jame browser vekia puikiai,internet connection tiek su laidu tiek su routeriu veikia,taciau kai bandau jungtis i psn man ismeta connection with playstation network timed out, sitai prasidejo kai ruosiausi i lt skrist atjungiau accounta ir nuo to laiko nebegaliu prisijungti,skambinau supportui resetinau sistema,resetinau routeri keiciau nustatymus niekas nepadeda,susikuriau kita acc su juo taip pat ta beda yra,nesuprantu nervas ima jau. Padekit,aciu iskarto.

Ir beto kai bandau dabar daryti test connection settings,tai man ismeta tik du tai obtaining ip adrees ir kitas internet connection abu succed buna,o psn nebuna ten jau ir tu kitu visu.

Redagavo Oligarchas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries dvi savaites prasidejo,paskiau isvariau tom dviem savaitem i lt ir vakar gryzes bandziau jungtis nesigauna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

disablink networka, disablink media server connection, isjunk ps3 ijunk ps3 enablink networka prisijunk is naujo prie rooterio, arba prie laido, bandyk jungtis, neveikia, isjunk ir vel ijunk ps3, bandyk vel jungtis, jei neprisijunks is pirmo karto pabandyk dar kelis kartus, jei tada neprisijunks tada nezinau, gal bana gavai ar seip kas nutiko..... man tai tokia krusliava padeda prisijungt, kai nenori prie psn prisijungti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o prie http://www.sonyentertainmentnetwork.com/home/ leidžia prisijungti su tavo acc? Gali pabandyt per ten prisiloginęs eiti į Devices, pasirinkti savo konsolę, ją deaktivuoti ir po to jau per pačią konsolę vėl bandyt prisijungt

Redagavo girgitaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per ten galiu pasijungti bet,norint deactivatint console reikia prisijungti o as negaliu

 

How to Deactivate a PlayStation®3 System You can only deactivate your PlayStation®3 system from PlayStation®Network using your PS3™ system. You cannot deactivate it using a PSP® (PlayStation®Portable) system or PC.On the XMB™ menu, go to PlayStation®Network and sign in to your PlayStation®Network account.Go to Account Management > System Activation > PS3™ System.Select the type of content you no longer want your PS3™ system to use.Highlight [Deactivate System] and press the X button. Your system is now deactivated.Highlight [OK] and press the X button.

 

oi negaliu kai nervina mane.

P.s deactivatinau per ten bet vistiek neleidzia raso the connection with sony entertaiment network timed out?

Redagavo Oligarchas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtų gerai pabandyt per kitokį network'ą jungtis, pvz. nusinešt konsolę pas kaimyną ir per jo internetą pasijungt, jei ir tai nepadės, tai daugiau jokių žingsniu be factory reset, deaktivacijos ir nustatymų keitimo nebežinau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane rodo 4.46 r nebeina updatint,bandau siustis tada.

Ir kodel pas mane pvz nat type meta failed. nesuprantu ir siaip u torrent kazkas blogai visada raso finding peers... krc...

Redagavo Oligarchas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kodel pas mane pvz nat type meta failed.

Kiek pastebėjau pas mane visada failed meta :)

 

atsijunges nuo interneto bandiai default'a konsoliai padaryt?

 

Kažkada man pačiam metė time out, bet savaime išsisprendė problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta prasme default kaip padaryt to dar nemeginau.

vat dar ka reiskia tas Ipv:6 jungiamumas? anksciau budavo ligu prijungta.

post-35611-0-21452600-1376149958_thumb.jpg

Redagavo Oligarchas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandyk modema resetint, modemo gale turi but mazas mygtukas spausk ji ir palaikyk koki 10 - 15 sekundziu.... idomu kodel pas tave ofw versija 4.46 r ? paprastai visi OFW eina be raidziu

Redagavo MaRiuS1117

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.