setNamed

Laptopo GPU

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nesenei nusipirkau loptopą ir iškilo klausimas ar galima man pasikeisti savo gpu t.y pasikeisti į geresnę? Pas mane loptope yra 2 vaizdo plokštės tai viena ta integruota, o kita Nvidia geforce gt 650m gddr5 2gb.

 

Loptopo pavadinimas: Dell Inspiron 17R 7720.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne negalima loptopo keist gpu. kad cia jau viena is geriausiu is vidutiniu lotpopu. geimint gali su ja bet ka jau tikrai. jei ir butu galima , neaisku ka duotu geresne, juk rezos nepakelsi vistiek.

loptopo :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikeicia automatiskai kai koki game ijungi arba, kai isjungi energijos taupymo rezima.

 

ne negalima loptopo keist gpu. kad cia jau viena is geriausiu is vidutiniu lotpopu. geimint gali su ja bet ka jau tikrai. jei ir butu galima , neaisku ka duotu geresne, juk rezos nepakelsi vistiek.

loptopo :melvin:

 

Gal netaip supratau,bet ar jis neturejo galvoje, kad pakeisti is integruotos i nvidia?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei taip tai ji pati pasikeis paleidus geima. arba loptopa i performance rezima ijungt reikia kad isvis nenaudotu taupymo rezimo jei noris grezt 650m . bet siaip turetu but ok ir su automatiniu parinkimu tarp gpu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ta prasme aš moku pajungti žaidimus vien tik savo geresne GPU ten global settings reikia padaryti, tiesiog klausiau ar ją išviso į geresnę negalima pakeisti pvz Gtx 660 t.t, bet dėkui. Aš ją norėjau pasikeisti, nes kažko visų žaidimų fps man mažai buvo, tiesiog netgi seną žaidimą kaip COD World at war žiaurus lagas netgi ant medium'o, bet persirašiau windows'us į 8 ir driverius atsinaujinau tai dabar zjbs. Galima rakint tema manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.