Vilemas

Gamescom 2013

Rekomenduojami pranešimai

Dzin tas režisierius, svarbu konferencija gera buvo (radot prie ko prisikabinti)

 

Zaidima rodant galetu ir priartint dazniau.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man gerai matėsi ir iš toli per 40-coliu TV, jei tu žiūrėjai per 15 coliu monitorių tai tada sunkiai matėsi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip galėtu ir baikt sony kabliuotis už to, kad nieko nekeitė nuo pat pradžių. Kiek vaikiška darosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip galėtu ir baikt sony kabliuotis už to, kad nieko nekeitė nuo pat pradžių. Kiek vaikiška darosi.

 

Man tai kaip tik faina,kad jie nuo pat pradziu turi vizija/plana kurio laikosi,ne kaip MS kuris kazkaip siuo metu kaip prostitute elgiasi atsiprasant..

Ne į temą

.turiu x360 ir savo laiku jis man buvo nr.1,bet...
Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieks kitas taip nespjauna ms I veida kaip sony lol. bet tokia piktdziugiska sypsena tai ir pas mane buvo kai ten taip prasneko.juk meilej ir kare visos priemones pateisinamos.o cia ne meile :). super. psv pakele tikrai daug.bet va isskirtinio racingo taip ir negauna psv kol kas dar.kas gaila. visumoj tikrai geras konfas kuris parode kodel tai sony konsoles.plius filmai pagal gran turismo ir watch dogs laukia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.