salala

neduoda zaisti online

Rekomenduojami pranešimai

taiva nusipirkau bf3 premium packa isirasiau pirma ir antra cd susivedziau koda kad gauti wisus dlc bet deja noriu zaist online meta lentele kad xbox live negali pajungti mano accounto ir nzn kame problema , niera banintas xbox

post-43128-0-39699000-1377688630_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taiva nusipirkau bf3 premium packa isirasiau pirma ir antra cd susivedziau koda kad gauti wisus dlc bet deja noriu zaist online meta lentele kad xbox live negali pajungti mano accounto ir nzn kame problema , niera banintas xbox

 

Normaliai foto įmesk, nes jei pasididini, tai neįmanoma įskaityti nieko. Gold turi nusipirkęs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne neturiu pasmane matai free multiplayer online , toj padarysiu

 

su foto nekazka gaunasi tai parasysiu ka raso : Your gamer profile does not have correct permissions to access xbox live functionality

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne neturiu pasmane matai free multiplayer online , toj padarysiu

 

su foto nekazka gaunasi tai parasysiu ka raso : Your gamer profile does not have correct permissions to access xbox live functionality

 

Tai jei neturi Gold, tai dėl to ir meta. Gold leidžia žaisti MP, tad pirmą nusipirk jį ir tada viskas veiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau nusipirkes gold buvo problema su regionu tai istriniau profili nauja susikuriau ir kodas jau nebetiko tai galima sakyti susikau , nu matai man ant xbox pasidare update free multiplayer play nemokamai gawau tik irasius zaidima ir ji paleidus

 

o kiek gold kainuoja menesiuj ?

 

bet nesamone yra pirkau zaidima mokejau 100lt wisiskai nauja ir dar pasirodo jam gold reike kad veiktu nesamone pasmane ant vieno disko buvo single player ant kito multiplayer

Redagavo salala

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau nusipirkes gold buvo problema su regionu tai istriniau profili nauja susikuriau ir kodas jau nebetiko tai galima sakyti susikau , nu matai man ant xbox pasidare update free multiplayer play nemokamai gawau tik irasius zaidima ir ji paleidus

 

o kiek gold kainuoja menesiuj ?

 

bet nesamone yra pirkau zaidima mokejau 100lt wisiskai nauja ir dar pasirodo jam gold reike kad veiktu nesamone pasmane ant vieno disko buvo single player ant kito multiplayer

 

Mėnesiui kainuoja apie 30 Lt, metam - apie 120 Lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ka, tavo Gold naryste, siusti zaidimai ir DLC priristi prie profilio, o ne prie konsoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradžiai pasako ant kokios šalies sukurtas tas profilis

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas gali zinoti jei neivieno zmogaus sale niera ir tau nieko nepasakys wisa gyvenima sedejau garaze dirbau prie automobiliu iskur man zinoti toki dalyka? beto kad nekurti naujos temos paklausiu cia : kaip rasti foto kurias zaidime pasidariau imanoma i kompa ikelti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.