NerWas

Imtuvas + antena?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Taigi, nusipirkau teliką ir žodžiu, kiek skaičiau aprašymuose, jame lyg ir yra integruotas TV imtuvas, tačiau pardavėjas sakė, jog nėra ar jis neveikia, nes tipo televizorius iš Švedijos ir neatitinka dažniai ir panašiai. Na, negaliu tiksliai pasakyti. Taigi, jei noriu nusipirkti patį paprasčiausią priedėlį, kad matyti tuos 14 nemokamų kanalų ir nemokėti kas mėnesį, būtinai dar turiu pirkti ir anteną, net jei ir gyvenu didmiestyje? Pas mano tėvus namuose yra priedėlis, tačiau į jį kabelis jungiasi, jokios antenos neturime, bet čia galbūt dėl to, jog jie kas mėnesį moka už televiziją, kadangi seniau turėjo kabelinę, o dabar perėjo į skaitmeninę.

 

Ai, truputį supratau, patvirtinkit ar teisingai: pas mano tėvus greičiausiai yra priedėlis DVB-C (t.y. kabelinei), ant mano televizoriaus, kurį nusipirkau veikia tik DVB-T (t.y. antžeminė), tai reiškia, jog turiu vienaip ar kitaip pirkti DVB-T priedėlį + anteną? Jei taip, tai patarkite kokią anteną pirkti, koks variantas būtų pats pigiausias?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is kokio tu miesto?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Bet kokiu atveju tau reiks priedelio ir antenos. Beje, jeigu jau ziuri i piguma, ziurek, kad butu patogu valdyti kad ir pati tiuneri.

Del pigumo zinau tiek, kad yra tiuneriu kurie prastai veikia, t.y. Garso ir Vaizdo atzvilgiu. Garsas buna kaip is statines, o kai pasirodo baltsas vaizdas ekrane, pradeda zizti garsas. Jeigu tavo tv HD, ziurek, kad ir tiuneris turetu tokia jungti. Cia bus ateiciai. Siaip del antenos irgi reikia ziureti. As is Kauno, bet su 90LT antena mano signalas 70%. Ant 45% laginasi kanalai, "musa" kvadratukais. Ant 50% ne visus sugaudo. Pirkau as is cia. http://www.tvbox.lt/33-lauko /// Tu domekis ir ziurek, kad nenusipirktum Š uz ta piguma. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Bet kokiu atveju tau reiks priedelio ir antenos. Beje, jeigu jau ziuri i piguma, ziurek, kad butu patogu valdyti kad ir pati tiuneri.

Del pigumo zinau tiek, kad yra tiuneriu kurie prastai veikia, t.y. Garso ir Vaizdo atzvilgiu. Garsas buna kaip is statines, o kai pasirodo baltsas vaizdas ekrane, pradeda zizti garsas. Jeigu tavo tv HD, ziurek, kad ir tiuneris turetu tokia jungti. Cia bus ateiciai. Siaip del antenos irgi reikia ziureti. As is Kauno, bet su 90LT antena mano signalas 70%. Ant 45% laginasi kanalai, "musa" kvadratukais. Ant 50% ne visus sugaudo. Pirkau as is cia. http://www.tvbox.lt/33-lauko /// Tu domekis ir ziurek, kad nenusipirktum Š uz ta piguma. :thumbsup4:

 

Na, aš svarstau pirkti ne naują, tai priedėlį nusižiūrėjau šitą:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/skaitmeninis-tv-priedelis-16804911.html

o dėl antenos žadėjo draugas suveikti kažkokią. Bet įdomu, ar pakaktų kambarinės antenos su signalo stiprintuvu? Pvz tokios:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/placiajuoste-tv-fm-antena-16625205.html

arba tokios:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/antena-antena-philips-sdv5225-12-16484082.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priedelis panasus i mano. Turetu gal ir viskas buti gerai su juo. Del antenu zinok nezinau. Turejau as kelias kambarines ir viena rimtesne nuo analoginio signalo laiku, bet jos nieko nerode. Teko pirkti is mineto linko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausiai del to klausimo kad tavo telike yra dvb-t imtuvas bet tau jis neveiks, taip yra todel kad tavo telike idiegta mpeg2 dekodavimo sistema o pas mus transliuojama mpeg4, aisku gali nusipirkti mpeg4 dekodavimo kortele tokiu atveju nereiketu priedelio pirkti, bet kaip ten su jomis ar rodys 14 chaliavu ar cia reikia tarkim is galos pasiimti ir abonenta moketi as nzn, pasiaiskink pats.

del imtuvo pirkimo, pirmiausiai pasiulysiu neziureti i pigucius, ju leti procesoriai ilgai jungia kanalus letai varto lenteles krc lagina o lagas pjauna nervus, pasiimsi brangesni ir kanalo perjungimas vyks tokiu paciu tempu kaip ir analoginiu kanalu junginejimas, plius dazniausiai piguciai neturi mygtuku pilnam imtuvo valdymui kas kartais tikrai reikalinga, pvz vaikas kazkur nukiso pulta ar netiketai issikrove baterija ir pan, plius piguciu pultu nzn ar platos nekokybiskos ar mygtuku gumas prastas bet labai daznai po ilgesnio naudojimo pradeda sunkiai spausdinetis dazniausiai naudojami mygtukai, t.y. reikia stipriau paspausti kad suveiktu, kol galiausiai visai neveikia, issiardai pravalai tuomkart padeda bet laikinai, perki kita pulta uz 20-30lt jis jau universalas, reikia koda vesti, vaikas pagriebes isima batkes kodas issitrina vel vesk... krc pagailek saves ir nepirk pigucio...

del antenos: gyveni kaune jei kelsi ant stogo tai nusipirk "delta" uz 35lt ir bedu nematysi, o "magnitas" komentaras del signalo stiprumo tai jei tinkamai neatreguliuosi tai ir brangi antena kvadratelius rodys, antenos reguliavimas paprastas bet reikia dvieju zmoniu, tavo 14 kanalu transliuojami per 2 daznius, (pasakyciau kuriais bet pas tave kiti dazniai negu pas mane, ieskokis google) ant priedelio isijungi rankine kanalu paieska, isijungi kauno rajone transliuojama kanala (pvz pas mane 41) ir tau rodo signalo stipruma, kitas zmogus ant stogo sukineja antena per tel pasakai kada bus stipriausias siganlas ten palieki ir pamirski kokia antena uzkelta, jei antena uzkabinsi is akies kanalus gaudysi automatiskai tai yra galimybe kad pasigausi signalo atspindi ir tada nesuprasi kodel puse dienos rodo puse nerodo, aisku nesakau kad butinai taip ir bus su automatine tikimybe 10-15%, bet kad ir kaip bebutu patariu tinkamai susireguliuot antena ir tada nereikes bereikalo 100lt ant antenos ismest kuriu paskirtis atokesnese miskingose ir kalvotose vietovese kur daug mechaniniu trukdziu sugauti kiek imanoma stabilesni skaitmenini signala, jos neskirtos mietams, bet kisamos pirkejams vien del to kad is drangesnes prekes galima daugiau uzdirbti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, vaiko neturiu, pultelio nenukiš, batareikų neišknaisios. :) Reikalas tas, kad aš barake gyvenu, tai ant to stogo nelabai kaip aš iškelsiu, gyvenu 7 aukšte. Priedėlį jau nusipirkau, ryt turėtų atsiųsti, štai tokį: http://www.tvstar.eu/tv-star-t1020-hd-usb-pvr/ manykim bus geras. Tik vat dėl antenos galvoju, ar užteks kambarinės. Šiaip per GALOS siustuvų žemėlapį rašo, kad aš gyvenu stipraus signalo zonoje, siųstuvas už 16 km, tai gal užteks paprastos kambarinės su stiprintuvu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.