Papalinis

X360 nuskaitymo problema

Rekomenduojami pranešimai

Gali but kad sugedo xboxo dvd rom. I kokius diskus rasydavai zaidimus? verbatim, acme?

Redagavo EvaldasLTU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali but kad sugedo xboxo dvd rom. I kokius diskus rasydavai zaidimus? verbatim, acme?

 

Matai, man gana pigiai siūlo pirkt X360, bet jame va tokia problema. Jis neatrištas, tai manau, jog tai buvo originalūs žaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis arba neatristas ir lazeris numires. arba jis atristas bet sena versija ir zaidimas tiesiog nerandamas ka skaityt. tai pirma reik suzinot kas ir kaip po to pirkt. tokiu nesamoniu kur nezinai kas kodel ir kaip geriau nepirkt jokiu budu. uz 400-500 gali paimt flashinta ar rgh X. tik jei nezinosi kas ten yra atsiras aisku nauju problemu vel. jei imi flashinta X iskart imk nauja rekorderi i pc. jei rgh tai nieko nereikia kaip ir. tik neto laido.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei net orignalius diskus rodo kaip DVD diskus ir neatpazista tai arba mires dvdromas arba bloga fw ar blogas dvdkey. Namu salygom nesusitvarkysi.

 

Ir idomiai raso "mano x360..." paskui jau "man toki siulo pirk..." ... eilines vaiku sapaliones ir svajones pigiai nusipirkti kazka gero, ko pasekoje lieka ir be konsoles ir be pinigu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai butent . geriau net neziuret i tokiu pirkinius kur nieko nezino kas kaip ir net nezino kaip paklaust kazko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu jo, paklausi kažko ir lieki išvadintas vaiku. Vau, kaip vyriška...
Redagavo Papalinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas nors padeti krc yra problema tokia man buvo susiknises freesyle dashas tai perinstalinau is naujo bet dabar kai ijungiu xbboxa man isijungia orginalus meniu o kodel neisijungia iskarto fsd3 ? dabar man labai levai yra kad reikia jungti per xex menu ta fsd kaip padaryti kad kai ijugiu xbox isijungtu fsd 3 o ne originalus meniu plz padekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.