valdas288

Viskas apie NAT types PS3 tinkle

Rekomenduojami pranešimai

Gal yra protingu zmoniu kurie galetu man patarti kaip ps3 sukonfiguruoti NAT type 1. Vargstu antra diena ir katrybe jau i pabaiga. Situacija tokia: marsrutizatorius Netopia 2247, ip adresas static. Beda del kurios as pradejau vargus tai Call of Duty 4, pradzioje kai buvo NAT type 3 tai apie online zaidima net ir svajoti negalejau, kadangi su nat 3 sujungimo belaukiant pencija ateis greiciau! (konkreciai mano atveju) :D Is nat 3 i nat 2 perejau be vargo, paprasciausiai routeryje isjungiau firewall. Tai padares jau puse bedos galiu jungtis i online ir zaist, bet lieka viena problema, is draugu saraso as galiu susijungt pries zaidima tik su tais kurie turi nat type1 (juos turi tik keli), o su likusiais nebent pries pat zaidima su salyga,- kad siunciantysis kvietima jau prisijunges prie zaidimo serverio! bet ir tuo atveju galim pakliuti i priesu komandas, gali veikti arba neveikti balso rysys. Patarkite ka daryt, kokiu budu susikonfiguruoti marsrutizatoriu tiesioginiam isejimui i interneta???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NAT Type 2 problema ir yra routeris :D Jeigu esi su routeriu tai jau ir yra tas tipas. Jį turbūt būtų galima panaikinti nebent keičiant portus. Bet nežinia ar padėtų

# NAT Type 2

 

Your PS3 is connected to a router. Your PS3 is connected properly and you shouldn't run into any issues.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ps3 pajungtas i routeri bet nera problemu su pasijungimais kodel nezinau as .....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu visiems! Bet sprendimo dar neradau. Portus forwardint bandziau paciame routeryje, bet rezultatas nulinis. Ar imanoma routeri ismetus i siuksliu deze, ps3 pasijungti per koki dsl modema tiesiogiai? Jei taip tai gal kas zino modemo pavadinima. Netas pas mane laidinis dsl.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, jei jungtum tiesiai per modemą problema būtų išspręsta, nes kaip sakiau NAT Type 2 ir yra tada, kai naudojamas routeris. Modemą gali bet kokį pirkti. Nueik į kokią elektronikos parduotuvę kur yra tinko įrangos ir išsirink modemą pagal kišenę ir viskas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu visiems! Bet sprendimo dar neradau. Portus forwardint bandziau paciame routeryje, bet rezultatas nulinis. Ar imanoma routeri ismetus i siuksliu deze, ps3 pasijungti per koki dsl modema tiesiogiai? Jei taip tai gal kas zino modemo pavadinima. Netas pas mane laidinis dsl.

Pamegink ijunkti DNZ ant savo vidinio IP kuri pasigauna PS3, kartais tai padeda. O siaip dar gali buti kad tavo ISP blokuoja ka nors ir galesi keist nekeites niekas tau nepades :( gali meginti susiekti su ISP ir paklausti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PROBLEMA ISSPRESTA. Dekui dar karta visiems uz patarimus. Buvau nusipirkes modema Netgear DM 111, prasikankinau vakar visa vakara susigadinau nuotaika ir nuejau miegoti nieko nepeses. Siandien atsiprasiau savo ruoterio (modemas integruotas) ir padariau tinklo TILTA (BRIDGE) !!!! Ps3 uzkuriau automatini konfiguravima luktelejau, ps3 dar paprase pppoe user name ir password'o. Viskas!!! Gavau NAT type 1. Problemos su COD pasibaige. Jungiasi puikiausiai ir su servais ir su visais draugais!!!

P.S Jei kam reiks detaliu rasykit pabandysiu issaiskint smulkiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as nelabai ismanau <_< kaip pas mane modemas speedtoucher 585 nat type 3 ar kanors galima padaryti kad butu type 2 arba 1 o firewal nerandu jokio nzn kas tas routeris tik suprantu jei modemas tai routerio neturi buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SpeedTouch 585 yra modmas-routeris viename, jame galima turėti kaip supratau tik nat type 2 turbut?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn o kaip bent ta 2 turet net nudziugau ka isgirdau kad pasakei kad eina kaip lb prasau networke pakvieciau bet nepriemi plz padek kaip pasidaryt nat type 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.