vozek

USB dėl vietos

Rekomenduojami pranešimai

Turiu 2 USB kuriuos idėjau į XBOX ir konfigoravau. Dabar yra 6,9gb ir 3gb vietos USB ir noriu įsirašyt GTA 5,bet žinau,kad reikia 8gb vietos. Tai ar įmanoma kaip nors tuos 2 USB sudėti ir padaryti,kad išviso būtų 9,9gb vietos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia dvi atskiros laikmenos tai ne negalima. imk kita laikmena arba hdd isorini. be hdd su xbox na neprasisuksi kad ir kaip ziuret..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na cia dvi atskiros laikmenos tai ne negalima. imk kita laikmena arba hdd isorini. be hdd su xbox na neprasisuksi kad ir kaip ziuret..

 

gaila žiauriai. Tarkim aš nusiperku išorinį kietajį diską,ten kokių 500gb su 3.0 USB ar kokie ten būna,tai galėsiu naudoti jį per xbox kaip HDD(taip pat kaip dabar flashiuka)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila žiauriai. Tarkim aš nusiperku išorinį kietajį diską,ten kokių 500gb su 3.0 USB ar kokie ten būna,tai galėsiu naudoti jį per xbox kaip HDD(taip pat kaip dabar flashiuka)?

 

Xboxas per usb palaiko max 32gb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xboxas per usb palaiko max 32gb

 

Tai jeigu pirkčiau daugiau nei 32gb,liktų vistiek 32gb maximum??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia apie org boxa kalbi? nes jokiu zaidimu is flasho nepaleisi. jei kitoks tai veiks bet koks hdd isorinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia apie org boxa kalbi? nes jokiu zaidimu is flasho nepaleisi. jei kitoks tai veiks bet koks hdd isorinis.

 

Jasper atrišta,o žaidimus per CD leidžiu,man flashas save'ams reikalingas,o dabar pirmą kartą prašo įrašyt žaidimo į flashą,tai neužtenka vietos man,per mažas flashas,tai noriu išorinį kietajį diską pirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada ne. is hdd naudos nebus nes panaudos tik maza jo dali.geriau flasha koki 16 gb nes tas instalas uzima apie 7.8gb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.