Pion3R

Forza 4 cd1+cd2+dlc pack

Rekomenduojami pranešimai

Taigi vat turiu vienintelę problemą su savo Xbox'u, nu niekaip neišeina įrašyt forza 4 su abiem diskais ir susikelt dlc, visur skaičiau, niekaip neišeina, visa kita kaip per sviestą. Galit gal kas paaiškint kaip viskas vyksta? Pas mane xbox'as slim'as 250gb rgh/jtag nulaužimas, fsd naujausias. Taigi įsirašau Forza 4 Disc 1, jis veikia be priekaištų, ką toliau daryt ? Pas mane Forza 4 disc1 užvardintas 4D530910 su šita papke keliu į vidinį hard'ą. Taigi laukiu išsamių paaiškinimų. Visur bandžiau kelt ten tą antrą diską nifiga neveikia ;(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

antra diska su exiso issiskleidi ir is ten isikeli tik contenta.keli ten pat kur ana diska I vidu. o dlc irgi ten pat.I 0000002 folderi ir antras diskas ir papildomi dlc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai ačiū už pagalbą, Disc2 įsirašiau, nežinojau, kad antrą diską reikia išskleist su kita programa, o dėl dlc pack'ų, pas mane visi packai. Tai tiek ir folderių yra kiek pack'ų, tai galima bendrai viena papkę sukelt i 0000002 tą folderį ir viskas veiks ?

 

Edit: Viskas padaryta, dėkui scalman už pagalba.

Redagavo Pion3R

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.